Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wygalanie się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wygalanie się
Witam

Temat moze i głupi, ale nudzi mi się... :)

W pokoju na temat kick-boxing, MT i Boksu został zrobiony temat, gdzie widnieje duży plakat, jest na nim kilku tzw: "fighterów". Niebyło by w tym nic dziwnego czy niestosownego gdyby nie to, ze wszuscy mja wygolone ciała 8O ,a na pewno widoczna większosc.

W ogóle teraz się zrobiał jakaś chora moda na wygalanie sobie klat, pach i Bóg wie czego jeszcze :?

Jeszcze jestem w stanie zrozumieć argument meżczyzn golacych sobie pachy...nieśmierdzi, mniej sie poci itp, ale depilacja...klat, nóg czy brzuchów? :roll:

Dla mnie takie "numery" to nic innego jak oznaka zniewieścienia, choć moze jestem zwywcem wyjęty ze srdeniowiecza, to sie tym brzydze. :evil:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
Jak goscie cwicza na klate , robia bicepsy , pakuja , to zeby to bylo widac gola klate, a pod pachami to juz wdg gustu , ale naszczescie coraz wiecej facetow tak robi

A noi znajdz mi kulturyste ktory niejest wygolony??
  • 0

budo_serafin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
A ja mam taką teorie, że wtedy jest się jakby bardziej śliskim i w walkach można łatwiej uciekać i różnych niebezpiecznych sytuacji, teoria częściowo potwierdzona praktyką, lecz jednak prosze o nie niszczenie mojego pięknego światpoglądu. Dziękuję
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

A ja mam taką teorie, że wtedy jest się jakby bardziej śliskim i w walkach można łatwiej uciekać i różnych niebezpiecznych sytuacji, teoria częściowo potwierdzona praktyką, lecz jednak prosze o nie niszczenie mojego pięknego światpoglądu. Dziękuję


no mozna i taki miec powod :)
a mozna miec taki ze TO POPROSTU LADNIEJ WYGLADA
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
... metroseksualizm? Tak to się chyba nazywa...? Podobno to jest "trendy". I to całe golenie się. Ale ja nie wiem... bo taki małpiszon owłosiony ze mnie jest... :)
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

A noi znajdz mi kulturyste ktory niejest wygolony??


a mi sie wydaje że jakby wyskoczył na jakiś zawodach kulturysta z owłosioną klatką to wyglądał by bardziej męsko i napewno oczarowałby panie z jury :D

wydaje mi sie że powinny się w tym temaci wypowiedzieć panie - czy im się podobają takie wygolone ciałka, czy kręcą je np. owłosione klatki (nie mówimy tu oczywiście o skrajnościach :wink: )

heh, tak oprzy okazjii to sam się ostatnio przemogłem i ogoliłem sobie pachy i musze przyznać że jestem cholernie zadowolny :) (się machnołem maszynkom elektryczną, tak że nie ogoliłem sie na zero. polecam :D )


ach

no i ze spostrzeżeń własnych - 2 miesiące temu musiałem sobie ogolić kolano do operacji - oczywiście oprócz kolana musiałem jeszcze zdepilować pół nogio żeby sie plastry nie przyklejały. Muszę przyznać że z łysą nogą czułem się beznadziejnie. Jakiaś ta noga dziwna w dotyku bez włosów itd To nie to, zdecydowanie :X
jestem bardzo szczęsliwy po 2 miesiącach że już mi odrosły :lol:

pozdrawiam
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
nie men, wlosy zaslonily by klatke, bylby syf a nie miesnie :P
ja nie mowie mozna troszeczke ale zeby jak malpiszon to nie, Taxx ale pod pachami jak sie golisz to chodzi tylko oto zeby klakow nie bylo tak ze maszynka to byl chyba najlepszy wybor :) :) :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
znacyz chodzilo mi oto ze niebylo konieczne na zero :)
  • 0

budo_qbek77
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
a nie swedzi, czy tam drapie jak sobie tak wygolisz pachy? :|
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
heh, no mówiłem żeby nie wpadać w skrajności... nie chodzi o taki zarost, że spod niego nie widać skóry, tylko taki eeeee umiarkowany... pokazałbym na zdjęciu ale niestety nie dysponuję, apanowie z gołymi klatami to nie moja dziedzina :D
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

a nie swedzi, czy tam drapie jak sobie tak wygolisz pachy? :|


chyba swedzi jak masz wlochy i sie spocisz
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

wydaje mi sie że powinny się w tym temaci wypowiedzieć panie - czy im się podobają takie wygolone ciałka, czy kręcą je np. owłosione klatki (nie mówimy tu oczywiście o skrajnościach )


skoro tak to powiem co myślę... wygolone "ciałka" rzeczywiście wyglądają bardzo... hm... ponętnie? ale jeśli jest to poprzedzone morderczymi zabiegami to nie wiem czy konieczne, w końcu całość mężczyzny bardziej się liczy niż taki szczegół.
co do golenia pach - paru moich znajomych kolegów się goli w tym miejscu, bardzo to sobie chwali a ja nie widzę powodu by tego nie robić... trenując i w ogóle prowadząć aktywny tryb życia wciąż się pocimy, a mając taki busz pod pachą na pewno nie jest najprzyjemniejsze.
ale jak facet goli sobie nogi to już coś nie halo. no, chyba, że jest pływakiem. :D
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

A ja mam taką teorie, że wtedy jest się jakby bardziej śliskim i w walkach można łatwiej uciekać i różnych niebezpiecznych sytuacji,


W BOKSIE czy MT ? 8O

wygolone "ciałka" rzeczywiście wyglądają bardzo... hm... ponętnie?


i w tym samym poscie :D ...

ale jak facet goli sobie nogi to już coś nie halo


:wink:

A co do kulturystów...przecież nawet jak facet ma włosy na klacie (bezskrajnosci oczywsicie) to też mięsnie widać. (patrz: np: Lennox Lewis, a on miał jeszcze czarne :P czy z naszego podwórka Tomek Bonin czy choćby Przemek Saleta).

Nie mówie tu o wygalalniu się sportowym, jak np. jest u kolarzy czy pływaków, ale mówie to o sposobie na życie przeciętnego człowieka.
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
a to byś miesznie wyglądało, gdyby koleś miał wygoloną klatkę i a nogi owłosione :lol:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
Lepiej sobie ogolic klate, czy lepiej, zeby ocierki rekawica co chwile wyrywaly/ciagnely za wloski?

Czy taki bardzo prozaiczny powod moze byc?
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

...ale jak facet goli sobie nogi to już coś nie halo. no, chyba, że jest pływakiem. :D


Kolarze tez sobie gola nogi, bo podobno te obcisle spodenki strasznie zaczepiaja sie za wlosy i bol jest nie do zniesenia. Ale nie mialem okazji tego sprawdzic na sobie.


--
Washi
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
to wszystko zalezy od ilosci owlosienia, bo busz pod pacha miec a na klacie kocyk to nie wyglada za pieknie, ale lekkie owlosienie to czemu nie
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Lepiej sobie ogolic klate, czy lepiej, zeby ocierki rekawica co chwile wyrywaly/ciagnely za wloski?

Czy taki bardzo prozaiczny powod moze byc?

Nie zbardzo...lepiej ubrać koszulke :wink: , poza tym "ocierki" 8O to cos mi zupełnie nieznajomego, takie zeczy sie niezdarzaja jesli uzywasz sprzętu pożadnego, z prawdziwej skóry, nieelektryzujacego.

Tak jak powiedziałem, niektórzy bokserzy mają owłosione klaty. :!: więc chodzi chyba tylko o efekty estetyczne...tylko, ze dla mnie wygolone klatka piersiowa u meżczyzny estetyczna nie jest. :!:
Ale pomijając sportowców co raz wiecej takich zachowań zauważa sie na plażach czy basenach przestraszony . Ostanio czytałem, ze Tomek Krzyzowiec (dla niewtajemniczonych Tom Crus :D ) wydepilował sobie CAŁE ciało z wyjatkiem głowy....obżydliwe :evil:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Nie zbardzo...lepiej ubrać koszulke :wink:

Do oficjalnej walki na ringu? MT/boks zawodowy na przyklad?

, poza tym "ocierki" 8O to cos mi zupełnie nieznajomego, takie zeczy sie niezdarzaja jesli uzywasz sprzętu pożadnego, z prawdziwej skóry, nieelektryzujacego.

Faktycznie mysle, ze moze Ci to byc jeszcze nieznane - z oczywistych wzgledow. Jak juz bedziesz mial wlosy na klacie, to byc moze sie z tym zaznajomisz.

Nie wiem, co elektryzowanie sie badz nie mialoby tu miec do rzeczy - to o fakture powierzchni chodzi.

Tak jak powiedziałem, niektórzy bokserzy mają owłosione klaty. :!:

Niektorzy maja, a niektorzy nie maja.

Najlepiej spytaj tych, ktorzy nie maja, czemu sie gola.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
Ja tam gole paszki od kiedy pojawil sie tam pierwszy wlosek :) i jest mi z tym dobrze :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024