Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wygalanie się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Kwestia higieny. Włosy pod pachami i na wzgórku służą do zatrzymywania naturalnego zapachu. Jest to atawizm, który ma służyć łatwiejszemu doborowi partnera/partnerki.
Art3ule


Podpowiadam, ze zrodlem bakterii i zapachow fizjologicznych jest rowniez przestrzen pod napletkiem. Usuniecie w/w napletka likwiduje powyzsze niedogodnosci. :lol:

Zarty zartami, ale ja naprawde spotkalem sie z powyzsza opinia. Sprawa jest powazna - jesli komus naprawde przeszkadzaja wlosy (bo np. wkrecaja sie podczas treningu) to mozna chec usuniecia zrozumiec. Gorzej, ze jak widac z pewnych powyzszych wypowiedzi, byc moze staje sie to powoli wymogiem swoistej cielesnej POPRAWNOSCI POLITYCZNEJ.

P.S.

Bedac konsekwenym nie sposob przemilczec faktu, ze meskie narzady plciowe jako calosc stanowia rezerwuar nieciekawych zapachow, a wiec... 8O
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
Sandokan mam wrażenie że wylewasz dziecko z kąpięlą. Nikt nie ćwiczy z genitaliami na wierzchu i nie ma szans by ktoś przytknął Ci napletek do nosa. Poza tym pod w większości przypadków dół pachwowy jest większych rozmiarów niż żołądź i więcej bakterii (czytaj smrodu) może się tam zgromadzić podczas półtoragodzinnego treningu.
W higienicznej poprawnści politycznej nie ma nic złego. Mi się podoba alternatywa; albo golisz pachy, albo ćwiczysz w bluzie z gługimi rękawami...
Pozdrawiam
Art3ule
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
a po goleniu skora jest wrazliwsza na rozciecia :?: ( np jak bym sie mial ogolic przed walka bokserska czy ma to jakis wplyw na rany na twarzy) :?:
  • 0

budo_pogo24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Dusza napisał:
kolarze gola sobie nogi zeby lepiej wcierac masci rozgrzewajace mam dwuch w grupie


No to wszystko jasne

Dokladnie dokladnie ja jak od czasu do czasu jestem zmuszony stosować jakąś maść przeciw zapalną to połowa jej trafia na włosy, a dużo ich mam wierzcie mi :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
jakis czas temu sam zakladałem taki temat :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
a tak co do tematu to wydaje mi się , ze facet bez włochów na cłym cieke wygląda jakoś bardzij ludzko i nei mowie juz o brodzie czy wąsach ale np. okolicach pach. a co do panienek to chyba ten pot nei jest twaki wymagany w podrywie kontrolowanym :) (mam taką nadzieje :wink: )
  • 0

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
mongolowie na przyklad cieli sobie twarze nozami z prostego powodu - na bliznie nie rosna wlosy i tak sobie radzili z goleniem podczas marszu wojska

miejmy nadzieje ze tak radykalne metodyy nie wroca :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024