Skocz do zawartości


Zdjęcie

kolana kyokushinkaiowca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

kolana kyokushinkaiowca
trenuje kyokushin 1,5 roku i przez ponad rok jak to u zapalonych karateków bywa kopałem ochoczo w powietrze. Niby wiedziałem że nie powinno sie tego robićna pełna szybkość ale wcale mnie to nie ruszało. Jakoś w czerwcu dałem sobie definitywnie spokój z kopaniem w powietrze, ponieważ gdy kopie w worek z całej siły układam ciało zupełnie inaczej niz kopiąc w powietrze a ponadto chce mieć jeszcze zdrowe kolana. Z tym właśnie wiąże sie moje pytanie: znacie jakieś maści na przypnieszewnie regeneracji wiazadeł wewnetrzych (chyba tak sie nazywają - chodzi o wewnętrzńa strone kolana)
  • 0

budo_stalin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca

trenuje kyokushin 1,5 roku i przez ponad rok jak to u zapalonych karateków bywa kopałem ochoczo w powietrze. Niby wiedziałem że nie powinno sie tego robićna pełna szybkość ale wcale mnie to nie ruszało. Jakoś w czerwcu dałem sobie definitywnie spokój z kopaniem w powietrze, ponieważ gdy kopie w worek z całej siły układam ciało zupełnie inaczej niz kopiąc w powietrze a ponadto chce mieć jeszcze zdrowe kolana. Z tym właśnie wiąże sie moje pytanie: znacie jakieś maści na przypnieszewnie regeneracji wiazadeł wewnetrzych (chyba tak sie nazywają - chodzi o wewnętrzńa strone kolana)


osobiście nie znam takich maści :D . wykorzystuję opaski uciskowe bo mam problemiki z rzepkami...
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca
Ja tam nic nie wykorzystuje, ani opasek, ani masci i kopie dłuzej od Ciebie Mate i nic moim kolanom i stawom nie dolega. Grunt to dobrze wykonana technika (precyzyjnie), a nie szybkosc czy siła przy wykonywaniu takich kopniec/cwiczen.

pzdr.
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca
są tabletki na odbudowe chrząstek stawowych ale nazwy nie pamiętam, jak znajde to napisze
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca
Glukozamina. Jest pelno suplementow z chlorowodorkiem glukozaminy i innymi zwiazkami wspomagajacymi regeneracje stawow. Np ArtheroStop Plus (w aptece kupisz) lub preparaty Olimpu (do kupienia np w power-zone.pl - userzy vb maja 5% znizki). Bierzesz przez 6-8 tygodni.

Pozdrawiam
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca
ArthroStop Plus oczywiscie (e sie zablakalo). Tu masz linki do tych olimpu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozrawiam
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca
panowie to ja mam pytanie. Chodzilem ostatnimi czasy dosc duzo po gorach z ciezkim plecakiem. Po powrocie z wycieczki bolaly mnie kolana(niby normalne przy noszeniu plecaka z namiotem itp).Teraz od czasu do czasu bola mnie kolana przy prostowaniu nog w kolanach. poza tym czuje taki lekki "luz" w kolanach. czy te masci moga mi w jakis sposob pomoc?dzieki
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca
To co podalem to nie masci tylko tabletki. Glukozamina i inne zawarte tam skladniki wplywaja pozytywnie na regeneracje chrzastki stawowej i czesti dzialaja przeciwzapalnie. Napewno warto sprobowac ale jesli to cos naprawde niepokojacego to lepiej isc do lekarza.
  • 0

budo_scarcita
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca
i tak najlepszym lekarzem jest czas i odpoczynek. oczywiscie - tylko w przypadku przeciazen czy zmeczenia materialu :)
a luzy w kolanach to glupia sprawa - tez mialam kiedys po gorach. przeczekalam, przeszlo...
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca
Glukozamina to dobra rzecz jest.

Pozdro
J.
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca

Glukozamina to dobra rzecz jest.

Pozdro
J.

dobra na regenracje chrząstki stawowej, a nie do regeneracjii więzadeł. Zarówno pani magister w patece jak i pan doktor w szpitalu powiedzieli, że działanie wspomagające na więzadła nie jest udowodnione... to pewnie autosugestia, no ale to też może pomóc :D

pozdrawiam
  • 0

budo_grazka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca
o chorych kolanach i roznych specyfikach:

http://budo.net.pl/v...t=24049&start=0

pozdro
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kolana kyokushinkaiowca

Ja tam nic nie wykorzystuje, ani opasek, ani masci i kopie dłuzej od Ciebie Mate i nic moim kolanom i stawom nie dolega. Grunt to dobrze wykonana technika (precyzyjnie), a nie szybkosc czy siła przy wykonywaniu takich kopniec/cwiczen.

pzdr.

tymniemniej juz dziekuje za takie zabawy jak kopane w powietrze
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024