Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wygalanie się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Faktycznie mysle, ze moze Ci to byc jeszcze nieznane - z oczywistych wzgledow. Jak juz bedziesz mial wlosy na klacie, to byc moze sie z tym zaznajomisz.


Po gnoma to robisz? :?
  • 0

budo_miud
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niedoszła polska stolica hip-hopu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
Hm. ja nie moge się szczycić owłosieniem bo takowego nie posiadam praktycznie w ogóle, przez co ostatnio zostałem starty jak kumpel zobaczył że "się depiluję" nigdy tego nie robiłem i nie narzekam na ten element, choć może sie zdawać że jestem jeszcze dzieciakiem.
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Po gnoma to robisz? :?


Worns co Ty się pytasz jak dziecko? Napisali Ci ludzie, że jedni ze względów estetycznych, inni higienicznych, a jeszcze inni z wygody. Jak dla Ciebie miarą męskości jest włoch pod pachą, to Ci współczuję. Przypomniasz mi pewnego dziadka, u którego na stancji mieszkał mój jeden znajomy - nie mógł zrozumieć, że kolega kąpie się codziennie, bo jak twierdził " Mężczyzna powienien pachnieć potem i papierosami".

No więc jakiej odpowiedzi oczekujesz? Jak Ci powiem, że golę pachy bo lubię jak mnie moja dziewczyna tam liże to już będziesz ustatysfakcjonowany?

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się


Po gnoma to robisz? :?


Worns co Ty się pytasz jak dziecko? Napisali Ci ludzie, że jedni ze względów estetycznych, inni higienicznych, a jeszcze inni z wygody. Jak dla Ciebie miarą męskości jest włoch pod pachą, to Ci współczuję. Przypomniasz mi pewnego dziadka, u którego na stancji mieszkał mój jeden znajomy - nie mógł zrozumieć, że kolega kąpie się codziennie, bo jak twierdził " Mężczyzna powienien pachnieć potem i papierosami".

No więc jakiej odpowiedzi oczekujesz? Jak Ci powiem, że golę pachy bo lubię jak mnie moja dziewczyna tam liże to już będziesz ustatysfakcjonowany?

Pozdrawiam, Aviator


No racja , kazdy ma jakis powod, no w Twoim przypadku masz faajna dziewczyne - zazdroszcze men :) :) :)
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Lepiej sobie ogolic klate, czy lepiej, zeby ocierki rekawica co chwile wyrywaly/ciagnely za wloski?

Czy taki bardzo prozaiczny powod moze byc?

dokladnie....zwlaszcza przy kulaniu to mozna odczuc :)
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
Mnie martwi jedno - czy za parę lat golenie ciała przez mężczyznę nie stanie się u nas takim samym kulturowym wymogiem jak u kobiet.
Dziś widok nawet lekko owłosionych nóg czy pach kobiety na plaży wywołuje obrzydzenie, a jeszcze 15 lat temu było to powszechne.

Nie chciałbym usłyszeć kiedyś od moich przyszłych dzieci "tato ogól nogi bo idziemy na plażę" :roll:
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Mnie martwi jedno...


Czoz, pozyjemy, zobaczymy :)


--
Washi
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się


Po gnoma to robisz? :?


Worns co Ty się pytasz jak dziecko? Napisali Ci ludzie, że jedni ze względów estetycznych, inni higienicznych, a jeszcze inni z wygody. Jak dla Ciebie miarą męskości jest włoch pod pachą, to Ci współczuję. Przypomniasz mi pewnego dziadka, u którego na stancji mieszkał mój jeden znajomy - nie mógł zrozumieć, że kolega kąpie się codziennie, bo jak twierdził " Mężczyzna powienien pachnieć potem i papierosami".

No więc jakiej odpowiedzi oczekujesz? Jak Ci powiem, że golę pachy bo lubię jak mnie moja dziewczyna tam liże to już będziesz ustatysfakcjonowany?

Pozdrawiam, Aviator

Ja rozumiem "ludzi", to co napisałem do rybaka to swoisty off topic.

Nie wiem czy majac 18 lat jestem uważna za dziecko....wszyscy jesteśmy dziećmi Boga :)

A tak serio, to gratuluje dobrego samopoczucia :!: :!: :!:
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
Tarciu dobre, pozyjemy zobaczymy :-)
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Lepiej sobie ogolic klate, czy lepiej, zeby ocierki rekawica co chwile wyrywaly/ciagnely za wloski?

Czy taki bardzo prozaiczny powod moze byc?

dokladnie....zwlaszcza przy kulaniu to mozna odczuc :)


A propos kulania. Podczas walki czasami zdarza mi się zaryć policzkiem o ogoloną klatkę mojego sparingpartnera. Ogolone włoski mają to do siebie, że odrastają i lekko kłują. Kiedy pierwszy raz poczułam to ukłucie na twarzy, miałam mieszane uczucia.

Podoba się? Nie podoba się?

Hamletowski dylemat rozstrzygnął się, kiedy w kolejnej walce ujrzałam męskie pachy - wygolone do gołej skóry. No i ... pachnące najnowszą propozycją Pumy... :)

A zatem, zdecydowanie podoba się. :)
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
Washi kolarze gola sobie nogi zeby lepiej wcierac masci rozgrzewajace mam dwuch w grupie
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
i zdaje sie, ze w przypadku upadkow i obtarc jest mniej bolu dzieki depilacji nozek ;-)
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

kolarze gola sobie nogi zeby lepiej wcierac masci rozgrzewajace mam dwuch w grupie


No to wszystko jasne :)
  • 0

budo_len@
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wałbrzych

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

a to byś miesznie wyglądało, gdyby koleś miał wygoloną klatkę i a nogi owłosione :lol:


nie śmiesznie tylko BOSKO. Uwierz kobiecie :wink:
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Mnie martwi jedno - czy za parę lat golenie ciała przez mężczyznę nie stanie się u nas takim samym kulturowym wymogiem jak u kobiet.


Slyszna uwaga. Zapewne znajda sie tacy "higieniczni" ktorzy zaczna udowadniac, ze lakierowanie paznokci podnosi ich estetyke i trwalosc, a tusz do rzes oraz puder i fluid bardzo korzystnie wplywaja na cere.

Bo przeciez nie brak makijazu stanowi o meskosci :lol:
  • 0

budo_nuevo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
skończcie pierdolić i lepiej powiedzcie co robić z wrastającymi włoskami :)
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
byl topic poszukaj
  • 0

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

skończcie pierdolić i lepiej powiedzcie co robić z wrastającymi włoskami :)

pwyciskac wydluac albo poczekac az sam wyjdzie kiedys hehe :) 8O :twisted: a co do facetow z glolymi klatami to zdecydowanei wiekszosc kobiet kreca wlansie tacy "wygoleni" bo coz przyjemnego jest przytulanei sie do sweterka z wlosia naturalnego 8O 8O ja tam wole chlopcow z gladkimi klatami przynajmniej ladnei widac miesnie i mozna sie przytulic bez obawy poklaleczenia twarzy heheheheh wiec chlopcy golcie klaty hehehehhehehehe
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się
Kwestia higieny. Włosy pod pachami i na wzgórku służą do zatrzymywania naturalnego zapachu. Jest to atawizm, który ma służyć łatwiejszemu doborowi partnera/partnerki. Nasi prarodzice tak oceniali przydatność do płodzenia zdrowego potomstwa. :)
Moim zdaniem w przypadku mężczyzny nie trzeba robić tego codziennie. Żeby nie śmierzieć na treningu wystarczy raz na miesiąc. Poza tym jeśli wygolisz pachy, to łatwiej rozprowadzisz antyperspirant w kremie i będzie on bardzoej skuteczny. Nie ma chyba nic gorszego niż chwila kiedy zaklinczuje nas pod pachą szympans, a jego włosy włażą nam do oczy, czy ust
I tym optymistycznym akcentem...
Art3ule
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wygalanie się

Kwestia higieny. Włosy pod pachami i na wzgórku służą do zatrzymywania naturalnego zapachu. (...)
Żeby nie śmierzieć na treningu

I o to wlasnie chodzi.

Nie wiem, jak to jest na poludniu u innych, ale z tego, co slyszalem, np. w armii tureckiej jest co rano m.in. sprawdzanie pach.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024