Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamawianie z zagranicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
769 odpowiedzi w tym temacie

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

I jeszcze jedno, na co już sam wpadłem - to tak a propo zaginięć przesyłek. Dostaje się nóż w zwykłej kopercie, tekturowej, którą listonosz wkłada do skrzynki. Tyle, że skrzynka musi to umożliwiać. Moja jest taka płytka, można włożyć kopertę, ale taka paczuszka już nie wchodzi w całości, więc listonoisz zostawia to włożone tylko rogiem. Jak ma się zasranych sąsiadów, można tak stracić przesyłkę, już choćby dlatego, że do tego ch... coś z zagranicy przesyłają.


To trzeba opier...ic listonosza.
Ale w gliwicach to normalka niestety
  • 0

budo_lama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

To trzeba opier...ic listonosza.
Ale w gliwicach to normalka niestety

- oni to tu mają akurat dylemat, bo albo drałować dwa/trzy razy, az kogoś zastaną, albo po prostu włożyć do skrzynki. Czasem zostawiają u sąsiadów, ale zwykle chodzą o takich porach, że sąsiadów ni ma (chyba że jakieś babcie. A skoro mają zwykły list, to się nie bawią w sentymenty, w rodzaju łażenia po kilka razy, tylko zostawiają.
Co mi przysłali... bardziej to było dla sprawdzenia czy nie będzie problemów. CRKT Ryan BT
ale powiem, że przeszedł moje oczekiwania. Wygląd na zdjęciu taki sobie, ale oryginał jest .. nie powiem, super. :D
  • 0

budo_adamluczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
A propos BestKnives.

Jest sposób żeby jakoś z nimi kontakt nawiązać? Chciałem zamówić parę rzeczy, napisałem maila (3 razy) , a mike mi uparcie odpisuje że 5$ zniżki... Jakby sie to jeszcze sumowałeo to bym jeszcze z 10 razy napisał i zamawiał, ale...

Adam
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Wszystko pieknie, a mnie nie doszla paczka z USA od 16 marca do dzis. Juz sie pogodzilem ze strata M16-14T, a tak bylo pieknie. Dzisiaj przez pol godziny obdzwanialem urzedy celne, zeby sie dowiedziec, ze:
- Krakow jest obslugiwany przez UC w Bytomiu...
- UC w Bytomiu ma uszkodzona linie tel.
- na IC w katowicach odeslali mnie na Poczte Polska w Bytomiu
- tam sie dowiedzialem, ze przesylka "zwykla", czyli nie Pocztex (oznaczenie LC) nie jest w ogole indeksowana i jesli jej nie ma, to sie nie znajdzie i tyle.

Z nadzieji, ze przyjdzie, zrezygnowalem juz dawno... :(
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

Z nadzieji, ze przyjdzie, zrezygnowalem juz dawno... :(

Do mnie od 9 lutego idzie paczka z NG.... tez juz na nia nie czekam :?
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
A do mnie juz dawno doszla :)
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

A do mnie juz dawno doszla :)

Za kare stawiasz nam piwo. Dla mnie Zywiec, Akme sobie wybierze.
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

Za kare stawiasz nam piwo. Dla mnie Zywiec, Akme sobie wybierze.

Niech bedzie Zywiec... albo lepiej dwa! Ino migusiem :)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Smoku kupil 2... :roll: :) :wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
dzisiajdzisiajdzisiajdostalem! Dzieki Blasze, ktoremu niniejszym dziekuje, stalem sie posiadaczem CRKT m21-04 - jest swieeeetny. A ja sie ciesze jak glupi :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Panowie ( i Panie ), niebawem przedstawię mozliwość sprowadzania rzeczy z USA, z dowolnych sklepów internetowych araz z E-BAY, po bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta jest niezmiernie wszechstronna, od dupereli po mega wydatki typu auta. Jutro finalizuje rozmowy w tym temacie, mam nadzieję, że pierwszymi klientami będą budo-maniacy. Dla moderatorów ( a w pierwszej kolejności dla admina ) mam zamiar dać extra ofertę, by przekonać szacowne gremium o opłacalności i przede wszystkim rzetelności oferty. Stay tuned. :wink:
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
mkimura
strona ma swoich sponsorów i reklamowanie sie i ściąganie ludizom rzeczy zza granicy przez kogoolwiek niż PiteraM czy świat noży jest tu neimile widziane
jak będziesz tak głośno krzyczał to nie dośc że wywalą Twój post to jeszcze Ci wsadzą bana
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
Blacha - mam wrazenie, ze kolega mkimura reprezentuje jednego ze sponsorów wlasnie ;)
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

I jeszcze jedno, na co już sam wpadłem - to tak a propo zaginięć przesyłek. Dostaje się nóż w zwykłej kopercie, tekturowej, którą listonosz wkłada do skrzynki. Tyle, że skrzynka musi to umożliwiać. Moja jest taka płytka, można włożyć kopertę, ale taka paczuszka już nie wchodzi w całości, więc listonoisz zostawia to włożone tylko rogiem. Jak ma się zasranych sąsiadów, można tak stracić przesyłkę, już choćby dlatego, że do tego ch... coś z zagranicy przesyłają.


Witam

U mnie nie było nikogo w domu w momencie gdy listonosz przynosił paczkę. Do skrzynki nie wlazła. Więc listonosz po prostu zostawił awizo i odebrałem paczkę na poczcie. Była to zwykła paczka Global Priority z PVK z wiadomo jakim nożeM (:

Pozdrowionka
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

mkimura
strona ma swoich sponsorów i reklamowanie sie i ściąganie ludizom rzeczy zza granicy przez kogoolwiek niż PiteraM czy świat noży jest tu neimile widziane
jak będziesz tak głośno krzyczał to nie dośc że wywalą Twój post to jeszcze Ci wsadzą bana

Ty się Blacha nie rób bardziej papieski od Papieża ;) Ja chętnie poznam ofertę, a mkimura jest tu już trochę i myśle że zasady zna, po za tym napisał że zrobi adminowi dobrze, więc looz :)

Pozdrawiam
P.S. Co do tematu, ja też dostawałem normalne awizo jak zwykły list nie mieścił się w skrzynce - w pocztowej nomenklaturze ma to nazwę "pakiet" :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

mkimura
strona ma swoich sponsorów i reklamowanie sie i ściąganie ludizom rzeczy zza granicy przez kogoolwiek niż PiteraM czy świat noży jest tu neimile widziane, jak będziesz tak głośno krzyczał to nie dośc że wywalą Twój post to jeszcze Ci wsadzą bana

OK, przy okazji trzeba będzie zbanować i wywalić wszystkich reklamujących się na Budo-Bazarze. :) Zostanie Blacha, Piter i świat noży. :wink:
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
No niestety mkimura...
W regulaminie jest to dokladnie sprecyzowane - polecam lekture

5. Sprzedajemy tylko artykuły które aktualnie posiadamy (nie dotyczy sponsorów Vortalu Budo).
6. Zabrania się prowadzenia indywidualnych i zbiorowych zamówień na zakupy oraz zapowiedzi sprzedaży towarów.
7. Zabrania sie zamieszczania odnośnikow i reklam przedmiotów, wystawionych na sprzedaż na aukcjach internetowych i komisach poza VB.


  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

No niestety mkimura...
W regulaminie jest to dokladnie sprecyzowane - polecam lekture


5. Sprzedajemy tylko artykuły które aktualnie posiadamy (nie dotyczy sponsorów Vortalu Budo)

mam wrazenie, ze kolega mkimura reprezentuje jednego ze sponsorów wlasnie ;)

Wiec jak jest?
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy
No tak. Argumenty nie do odparcia. Nie pozostaje nic innego, jak zostać sponsorem. Ale o tym, pozwolicie pogadam z adminem. :wink:
  • 0

budo_jabar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Zamawianie z zagranicy

Panowie ( i Panie ), niebawem przedstawię mozliwość sprowadzania rzeczy z USA, z dowolnych sklepów internetowych araz z E-BAY, po bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta jest niezmiernie wszechstronna, od dupereli po mega wydatki typu auta. Jutro finalizuje rozmowy w tym temacie, mam nadzieję, że pierwszymi klientami będą budo-maniacy. Dla moderatorów ( a w pierwszej kolejności dla admina ) mam zamiar dać extra ofertę, by przekonać szacowne gremium o opłacalności i przede wszystkim rzetelności oferty. Stay tuned. :wink:


mkimura
jak będziesz miał już wszystko nagrane to daj znać - im większa konkurencja tym lepiej dla mnie 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024