Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nóż vs. Policja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Nóż vs. Policja
Czy kiedykolwiek mieliście taką sutuację, w której służby typu policja, bądź jakaś ochrona, natknęły się na waszego edc? A jesli tak, to jestem ciekaw czy mieliście wtedy większe problemy no i jak się zakończyło całe zajście.

Jeśli już kiedyś o tym było, to sorki.

pozdrawiam
.m.
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
Zdarzyło mi się coś takiego 2 razy - raz w supermarkecie, a raz, gdy w budynku, gdzie studiuję (przy okazji jest to akademik dla cudzoziemców i dzieją się tam zadzwiające rzeczy czasami 8O ), CBŚ ustawiło bramkę reagującą na metal i przepuszczało po kolei sprawdzając dokumenty.
W obu przypadkach panowie z ciekawością i podziwem obejrzeli moje EDC (raz PK Companion a raz MT LCC) i spokojnie oddali. Żadnych nieprzyjemności nie miałem, bo i dlaczego. Przyjemnie się rozmawiało i porównywało sprzęt (ochroniarz w supermarkecie miał Spydero Mili) :D

pozdrawiam,
DomR
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
Miales szczescie bo tafiles na zrzeszonego :)
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
Raczej zarażonego :)
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
Na mnie dwoch z policji dziwnie patrzylo jak szedlem Piotrkowska ze Striderem MT przy pasku. :wink: Ale zero reakcji tez i w moim przypadku bo i dlaczego tak jak u DomRa. Wygladam normalnie, zachowuje sie spokojnie...jem hamburgera.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
Eee tam ja nieraz widze harcerzy dopierdalajacych z wielkimi "nozami Rambo MILITARIA USA, OSZALALEM" przy paskach i nikt na to nie zwraca uwagi ;)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
ja kilka razy robiłem testy, biegałem po warszawce z plecakiem, do paska była przypięta osa, z kieszenie wystawał mi folder, z tylniej drugi, przy klamrze paska poziomo zamocowany pazurek. Nic - zero reakcji, dworzec, metro - albo po prostu nie trafiłem. Na wakacje jak jechalem to mialem ose na paskuplecaka a jeszcze do plecaka przytroczone kukri no i dwa foldery po kieszeniach, zero problemów - choć ludzie na kukri patrzyli dziwnei. Aha, ja chyba nie wyglądam normalnie, tatuaze, kolczyki, łysy, pas z ćwiekami itp.
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
Siedzimy sobie we 3 spokojnie w aucie na parkingu pod jakim supermarketem i podjezdzaja "paly".Standardowo dokumenciki,papierki auta i...."prosze wylozyc wszystko z kieszeni"...popatrzylismy po sobie zdolowani ze bedzie zadyma i 24h w areszcie i wyciagnelismy caly zlom (kazdy mial minimum 2 noze).Smerfy obadaly wszystkie sprzety kazaly schowac i wsiasc do auta a oni sprawdza dokumenty.Po jakich 15 min podchodzi policjant i mowi "ten pan ze sztyletem(chodzilo o peacekeepera 1) prosze wysiasc".Policjant wyciagnal Keepera i wrzasnal do kumpla w radiowozie "Janek to ten?".Znacie te uczucie gdy wiecie ze macie przesrane?To wlasnie sie tak wtedy czulismy,gdy Palarz do nas........"Fajny-ile kosztowal?" :) gdyby to byla japonska kreskowka to bysmy wszyscy zrobili ten specyficzny wyjeb na plecy :)
Potem zanudzilismy policjantow roznicami w skladzie 420hc i s30v az dali nam spokoj.

aha jeszcze byl fajny text od COPS'ow na koniec-pytamy "a czemu nas kontrolowaliscie?" a niebieski na to "bo dzwonili ci z Lidla,bo stoi jakies auto(a siedzielismy w Gangsta wozie-Citroenie ax :) )...naogladali sie amerykanskich filmow i mysla ze ich okradniecie" :)

Jeszcze nie spotkalem Policjanta który by sie do noży przypierdalał.
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja

Po jakich 15 min podchodzi policjant i mowi "ten pan ze sztyletem(chodzilo o peacekeepera 1) prosze wysiasc".Policjant wyciagnal Keepera i wrzasnal do kumpla w radiowozie "Janek to ten?".Znacie te uczucie gdy wiecie ze macie przesrane?To wlasnie sie tak wtedy czulismy,gdy Palarz do nas........"Fajny-ile kosztowal?" :) gdyby to byla japonska kreskowka to bysmy wszyscy zrobili ten specyficzny wyjeb na plecy :)


:peace:
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
w warszaiwe. na polach mokotowskich sa najspokojniejszi policjanci w warszawie. naprawde:)
zwlaszcza jak ich chlopcy pouczaja i rzucaja paragrafami, a oni na to
- naprawde?? hmm ciekawe... no dobrze panowie, rozumiemy:)
  • 0

budo_shamad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja

Siedzimy sobie we 3 spokojnie w aucie na parkingu pod jakim supermarketem i podjezdzaja "paly".Standardowo dokumenciki,papierki auta i...."prosze wylozyc wszystko z kieszeni"...popatrzylismy po sobie zdolowani ze bedzie zadyma i 24h w areszcie i wyciagnelismy caly zlom (kazdy mial minimum 2 noze).Smerfy obadaly wszystkie sprzety kazaly schowac i wsiasc do auta a oni sprawdza dokumenty.Po jakich 15 min podchodzi policjant i mowi "ten pan ze sztyletem(chodzilo o peacekeepera 1) prosze wysiasc".Policjant wyciagnal Keepera i wrzasnal do kumpla w radiowozie "Janek to ten?".Znacie te uczucie gdy wiecie ze macie przesrane?To wlasnie sie tak wtedy czulismy,gdy Palarz do nas........"Fajny-ile kosztowal?" :) gdyby to byla japonska kreskowka to bysmy wszyscy zrobili ten specyficzny wyjeb na plecy :)


Mnie z kumplem w sobote tez paly zatrzymaly, akurat idzie patrol policji z pieskiem, kumpel sie zatrzymal bo skrzyzowanie, muza na caly regulator, okienka pootwierane, woz jakis nowszy Merc - po prostu wygladalismy dla nich jak: Panie policjancie jestesmy zlymi, bardzo zlymi ludzmi prosimy o mandat i wierdol pala. Kumplowi kierowcy kazali wysiac dokumenciki takie tam (przyjebali sie bo mial niezapiety pas, ja zapiolem bo ich widzialem i czulem ze cos bedzie, normalnie "to sie wozimy bez zapietych" :wink: " kolega sie tlumaczy, ja chowam piwko pod nogami i modle sie zeby mnie nie przeszukali, w kieszeni motylek i gaz paralizujacy(na ktorym jest wyraznie napisane ze tylko dla policji i takich tam) podchodzi do mnie glina dokumenty poprosze, daje a on do mnie "Nie jest pan czasem poszukiwany" - ja w smiech i mowie ze nie, pogdali jeszcze chwile, zadzwonili zeby nas sprawdzic i skonczylo sie na... upomnieniu. Wiecie co wtedy czulem dokladnie to co Astaroth: wiem ze mam przesrane!! Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo... Ufff :)
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
Wasze opowieści tchną optymizmem, zwłaszcza wtedy kiedy się spotyka "zarażonych" w mundurze :D
I tak sobie pomyślałem, że jak już się robi jakiś problem, to zawsze można pokazać że jest się nożomaniakiem, zacząc się rozwdzić w opisach na temat stali i sposobów hartowania i wtedy widać że nie jest się maniakalnym mordercą z col moshinem za pasem, tylko....hobbistą :wink: ?

pozdrawiam
.m.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
...wariatem 8)

Bo policji to nie trza sie tak bac jak politykow moi mili...
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
:lol:

a propos polityków, to słyszał ktoś żeby jakies ruchy były wykonywane w celu ograniczenia Naszych Świętych Praw do noszenie edc :wink: ?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
Dzieki bogu chwilowo nie... Bo jeszcze nikt na to nie wpadl. ALe strach sie bac, bo okres przed wyborami w sumie wisi w powietrzu i trzeba bedzie pchac jak najwiecej ustaw zaskarbiajacych sobie zaufanie potencjalnych wyborcow ceniacych sobie starania majace na celu zwiekszenie bezpieczenstwa wszystkiego i wszystkich. Ja tam si enajbardziej boje, ze na skutek posiadania Amphibiana auto zaraz stane sie kryminalista 8)
  • 0

budo_math.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
to w takimm razie tsssicho :D
bo jeszcze który przeczyta i w ramach dostosowywania prawa do ue zrobi nam "prezent" :evil:
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
w razie czego trzeba bedzie migiem wykasowac temat : "co kto posiada" czy jakos tak to było :wink:
  • 0

budo_-simon-
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsk Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
jasne! potem trzeba do psychologa i policji zeby wydali pozwolenie na noszenie edc :rofl:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
hehehe...ciekawe ile z was (jakbyscie trafili juz do mojego pokoju za cos tam lub po cos tam ;) )...zrobiłoby gały 8O jak na widok waszego noża policjant wyciąga z kieszeni na biurko co najmniej 5 a w porywach i więcej nozyków zaczynając od mueli poprzez microtecha na striderze kończąc ;) ....

hihihi...no chciałbym zobaczyc takiego "zarazonego" przed moim biurkiem ;) ... :) :) :)
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Nóż vs. Policja
zostałbyś drugim "gliną" na świecie, z którym miałbym ochote o czymś pogadać :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024