Skocz do zawartości


Zdjęcie

co robić ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić ?
[quote name="budo_Randori"][quote="Laserdance.... -ludzie boją się konfrontacji ze zdecydowanym człowiekiem.
poz[/quote"]

I tu sie zgadzam w 100%. Tak jak juz pisalem wyzej :!: Jezeli ktos chce sie popisac przed swoimi kolesiami (dupami) to wybierze kogos na kim mu sie to uda. Gosciu ktury idzie ze spuszczonym wzrokiem, tak jak bym mial zaraz umrzec jest super polem pokazowym :!: wiadome ze jak do niego doskoczy to bedzie wygladal jak HE MAN :lol: Co innego jest jak przechodzi gosc od którego az bije samozaparciem :!: Dwa razy sie zastanowi czy nie warto poczekac na jakas ofiare, albo zaryzykowac zeby dostac w czache przed kosesiami 8)
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić ?
[quote name="budo_Wilkolak"][quote name="budo_Randori"][quote="Laserdance.... -ludzie boją się konfrontacji ze zdecydowanym człowiekiem.
poz[/quote"]

I tu sie zgadzam w 100%. Tak jak juz pisalem wyzej :!: Jezeli ktos chce sie popisac przed swoimi kolesiami (dupami) to wybierze kogos na kim mu sie to uda. Gosciu ktury idzie ze spuszczonym wzrokiem, tak jak bym mial zaraz umrzec jest super polem pokazowym :!: wiadome ze jak do niego doskoczy to bedzie wygladal jak HE MAN :lol: Co innego jest jak przechodzi gosc od którego az bije samozaparciem :!: Dwa razy sie zastanowi czy nie warto poczekac na jakas ofiare, albo zaryzykowac zeby dostac w czache przed kosesiami 8) [/quote][/quote]

Ktoś tu coś napisze, ktoś inny powie, że to mądre i takie mity potem krążą. (Że jak ktoś nożem to nie ma szans, że jak ich 4 to też nie ma szans, że jak ktoś pewnie chodzi to akurat go nie napadną, że jak ktoś patrzy w ziemię i jest zgarbiony to go wybiorą)
Przemyślcie to, bo owszem w życiu chodzi o to, żeby uogólniać, ale pewne rzeczy to przemyślcie (np. Wilkołak o tym chodzeniu ze spuszczonym wzrokiem).
Ja np. często chodzę ze spuszczonym wzrokiem, bo chodzniki nierówne a i w psie gówno włazić nie lubię. :wink:
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić ?
[quote="muchol (np. Wilkołak o tym chodzeniu ze spuszczonym wzrokiem).
Ja np. często chodzę ze spuszczonym wzrokiem, bo chodzniki nierówne a i w psie gówno włazić nie lubię. ]

Mysle ze wiesz o co mi chodzilo z tym spuszczonym wzrokiem :)

Sa ludzie którzy unikaja kataktu wzrokowego bo sa tak bojazliwi i niepewni siebie. napewno im nie chodzi przy tym o psie gówno albo krzywe chodniki :wink:
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić ?
nie masz racji.Jest pare "słów" mowy ciała które wskazują na słabszą psychkę np:właśnie spuszczony wzrok,podczas wymijania innej osoby pocieranie twarzy itp,unikanie kontaktu wzrokowego,spięte ciało,itd.
poz
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić ?
heh oczywiście pisałem do muchola
poz
  • 0

budo_wilkolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co robić ?
I normalnie tak jest :D

Jest w prawdzie zasada ze zadnego przeciwnika nie powinno sie niedoceniac, ale huligani uliczni raczej nie trzymia sie tej zasady :!:

Jak juz pisalem popisówa przed kolesiami, ryzyko porazki itp.


Co do tego niedoceniania to wiem co mówie :!: Poznalem pare kolesi co myslalem ze bym ich lyknol, o tak. :wink: ale jak sie okazalo ty oni takich 10 jak ja by zjedli na sniadanie (wiec nie róbcie takiego bledu) :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024