Skocz do zawartości


Zdjęcie

my girl & "Noże" S. Mitin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

my girl & "Noże" S. Mitin
Jestem w głębokim szoku - Moja dziewczyna na prezent urodzinowy (wczoraj miałem 18-tkę) zafundowała mi "NOŻE" Sergiusza Mitina.

Zupełnie sie nie spodziewałemm, że wpadnie na taki pomysł, że uzna nóż za coś wartego zainteresowania. Ale cuda się zdażają :) Wprawdzie ona nie kupuje sobie jakiegoś ostrza, ale być może to tylko kwestia czasu.
Teraz możecie mi zazdrościć :wink:


niestety nie każdy jest tak tolerancyjny - moi rodzice biją się z myślami i ze mną (nie dosłownie ze mną, raczej są to gorące dyskusje), czy zgodzić si.ę dołożyć mi na prezent 100 zł do nowego noża (B. Monochrome). Ojciec wydaje się być zdecydowanie przeciwny
1-sakramentalne pytanie "po co ci to?", "nóż za 250 zł do otwierania listów? No bo co jeszcze będziesz nim robił???", "eee, tam, ile razy otwierasz opakowanie nożem??", "karton możesz otworzyć ręką..." itd.,itp. :roll:
2-wydaje mi się, że po prostu uważa nóż za coś przestępczego, dla bandytów lub dla myśliwych, ale tylko na polowanie itp., a nie do miasta, ale nie chce tego potwierdzić wprost.

Nie będę wam dłużej jęczał, ale sprawa jest przykra. Boli mnie takie podejście do noża - nóż mają tylko przestępcy, "nożownicy"...A co z sebenzą, Mnandim?

Ale zawsze mogę pogadać o tym z moim Misiaczkiem i przyzna mi rację :)


PS. Mam dostęp do skanera, więc moze sukcesywnie będę powoli skanował książkę, ale będę potrzebował jakiegoś serwera, tylko jeszcze z instrukcją obsługi, bo ja ciemny w tym jestem :oops: :D Jest ktoś chętny??
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin

PS. Mam dostęp do skanera, więc moze sukcesywnie będę powoli skanował książkę, ale będę potrzebował jakiegoś serwera, tylko jeszcze z instrukcją obsługi, bo ja ciemny w tym jestem :oops: :D Jest ktoś chętny??

A może by tak mimo wszystko nie okradać Sergiusza? Bo rozsyłanie skanów do tego się sprowadza... a Sergiusz bez wątpienia sporo zrobił dla spopularyzowania idei dobrego noża w naszym kraju. Myślę, że to po prostu nie fair...
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin
Popieram Pitera. W końcu ta książka majątku nie kosztuje i jest dostępna.
A okradać w sumie kolegę... głupio chyba...
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin
No i jednak co ksiazka to ksizka, ladnie wydana, fotki ladne na papierze... a skany... eee...
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin
Mi moja kupila "Noze" na 20 urodziny :D z czego sie ciesze.
A co do pana Sergiusza Mitina.....daruj se te skanowanie...czlowiekowi nalezy sie szacunek ...zwlaszcza ,ze on tez przeglada internet,kto wie czy nie budo ;) wkoncu kiedys wystawial swoje noze na bazarze,a tak konkretnych przemyslen na temat nozy nigdy nie czytalem, wiele tekstow mozna by bylo wklejac do tematow na forum (np.ten o drogich nozach ;) zobaczcie co Sergiusz mysli o kupowaniu noza powyzej 150$ ;) )
Takze polecam przeczytac ksiazke, a ty moze zrob cos w postaci "sampla" ,ktos zobaczy jak wyglada kawalek ksiazki i moze sie zdecyduje na jej kupno ;)

pozdrawiam
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin

PS. Mam dostęp do skanera, więc moze sukcesywnie będę powoli skanował książkę, ale będę potrzebował jakiegoś serwera, tylko jeszcze z instrukcją obsługi, bo ja ciemny w tym jestem :oops: :D Jest ktoś chętny??

A może by tak mimo wszystko nie okradać Sergiusza? Bo rozsyłanie skanów do tego się sprowadza... a Sergiusz bez wątpienia sporo zrobił dla spopularyzowania idei dobrego noża w naszym kraju. Myślę, że to po prostu nie fair...


Hmmm, racja :oops: nie pomyślałem, że to przecież taka forma piractwa :( :oops: wybaczcie, zasugerowałem się takimi preaktykami na MoS i chciałem dobrze.

Czuję się przywołany do porządku
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin
Dokładnie: skanowanie w tym przypadku = okradaniu autora, a tego byśmy nie chcieli, tym bardziej, że biorąc pod uwagę wydanie i wartościową treść, jak na polskie warunki książka została dobrze wyceniona.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin
OK, już zostały pewne rzeczy wyjaśnione, więc EOT jeśli chodzi o skanowanie :!:
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin

moi rodzice biją się z myślami i ze mną (nie dosłownie ze mną, raczej są to gorące dyskusje), czy zgodzić si.ę dołożyć mi na prezent 100 zł do nowego noża (B. Monochrome). Ojciec wydaje się być zdecydowanie przeciwny
1-sakramentalne pytanie "po co ci to?", "nóż za 250 zł do otwierania listów? No bo co jeszcze będziesz nim robił???", "eee, tam, ile razy otwierasz opakowanie nożem??", "karton możesz otworzyć ręką..." itd.,itp. :roll:
2-wydaje mi się, że po prostu uważa nóż za coś przestępczego, dla bandytów lub dla myśliwych, ale tylko na polowanie itp., a nie do miasta, ale nie chce tego potwierdzić wprost.

Skoro tak, poproś ich by dołożyli Ci do ChR Mnandi lub innego folderka dla dżentelmena (coś od TiNives?) :wink:
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin
Hmmm piszesz ze masz od dziewczyny ksiazke S.Mitina....sluchaj moze ja daj tacie do poczytania ;)
Napewno mu to conieco rozjasni w glowie ;)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin

Hmmm piszesz ze masz od dziewczyny ksiazke S.Mitina....sluchaj moze ja daj tacie do poczytania ;)
Napewno mu to conieco rozjasni w glowie ;)

Nie jestem pewien, czy sie przełamie i chociaż zacznie czytać. Ale zacytowałem mu parę kawałków, które nieco rozjaśniają sprawę :)
Trochę spasował, ale jeszcze długa droga przede mną... :(
  • 0

budo_muzzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin
A jak ludzie widzą tę książkę na półce to też mówią "A na co ci to". Ale przeważnie zaraz potem biorą się do oglądania ;-)
  • 0

budo_heimdall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 635 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: my girl & "Noże" S. Mitin
:lol:
Z góry sory za off topic, ale jak zobaczyłem girls&Mitin w tytule to bynajmniej nie książka mi przyszła na myśl. Bo p. Sergiusz fotografuje nie tylko ostre kształty :wink: :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024