Skocz do zawartości


Zdjęcie

camillus cuda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

camillus cuda
niedawno wpadl mi w rece i calkiem fajnie lezy. czy ktos moze uzywal i ma jakies sensowne uwagi? ten "guziczek" otwiera piorunem, ale cus sie zdaje, ze sie jednak urwie, albo o ubranie zaczepi w najmniej odpowiednim momencie. jezeli jestem w bledzie, to bardzo dobrze :)
pozdro i z gory dzieki za info.
linka:

i moze mi sie uda zdjecie :) :

  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: camillus cuda
to jest cuda mini na zdjeciu. mnie interesuje ta "dla droslychy".
pozdro
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: camillus cuda
Ktoś już pisał, że ten nożyk nie lubi brudu...
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: camillus cuda
McCoy wlasnie ostatnio szukalem tych nozykow, to jest CUDA ale co dalej ? bo CUDA to cala rodzina nozy.
wiesz gdzie mozna je kupic jeszcze ? (te z tym dzyndzelkiem oczywiscie :wink: )
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: camillus cuda
Nie jestem pewien ale noze te zwaly sie albo po prostu Cuda Tanto i Cuda Droppoint albo "Quick-Action".
Mozna znalezc pare sztuk na amerykanskim E-bay'u.
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: camillus cuda
widze, ze nikt nic nie wie - "czeski film".
nie szukalem na ebayu, ale znalazlem pare sztuk w sklepie do ktorego wpadam od czasu do czasu. ten ktory jest na zdjeciu jest jeszcze do kupienia na sieci ale to cub (pup? whatever) 3'' ostrze. jakby nie cena (160$), to bym sie nawet chwili nie zastanawial. blade ats 34 i calosc sprawia bardzo solidne wrazenie. ale jak taki zajebisty, to czemu go juz nie robia?
pozdro
ps. qkiel - cuda i... nic! dziwne troche, ale spytam sprzedawce jak jeszcze wpadne do tego sklepu.
mozna tego pup'a kupic na (ok. 100$)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: camillus cuda
Nie moge powiedziec, ze "uzywalem", ale macalem niedawno CUDA z podobnym patentem, ale z klinga taka jak u Civiliana Spyderco. Tez ATS-34 bylo.

Nigdzie indziej tego noza nie widzialem, nie wiem, czemu go juz nie produkuja, ale wlasciciel mial go dlugo, pstrykal sobie guziczkiem caly czas - i mu nie odlecial.

Az takie delikatne to nie moze byc - ale cos tam mowil, ze czystosc to warunek podstawowy.

Niestety nie interesowalem sie wiecej, bo na stole lezalo duzo innych ciekawszych rzeczy, wiec troche popstrykalem i odlozylem.

W kazdym razie chodzilo dosc plynnie, ale jak dla mnie za duzo ruchomych czesci, nie wiem, po co by mi bylo takie cos.
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: camillus cuda
dzieki Rybak, mnie sie tez zdaje, ze za duzo ruchomych czesci jak na taktycznego twardziela. guziczek sie moze i nie urywa, ale wygalda na to, ze sie bedzie "czepial". glownia z ats34 pieknie zmatowiona, ostra i wyglada rewelacyjnie, ale nie chce "chuchac i dmuchac" na kose, ktora jednak bedzie uzywana w roznych warunkach terenowych. wyglada na to, ze sie jeszcze zastanowie, bo 160$ to jest troche za duzo kasy, zeby ja wydawac na niepewne eksperymenty.
pozdro
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: camillus cuda
Mccoy don't worry , Quick moze i tak wyglada ale bez obawy to nie jest bardziej zawodne niz kazdy normalny noz a naprawde dziala very slick i nie wolniej niz auto ( ktorego miec nie mozesz w Michigan :)).
Poszukaj moze , robili kiedys Cude Quick w damascusie , za smieszna kase( 16X $) , wiec mozesz miec nie tylko szybki ale i niepowatarzalny noz
Polacam tez inne dzielo Camillusa tzw. Lev -R- Lock , nastepne cudo nie automatyczne a cudownie szybkie.
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: camillus cuda
jezeli sam Seiken tak mowi, to cos w tym jest :) ! dzieki za rade, ale cude w damaskusie znalezc nie sposob... mialem nadzieje, ze uda sie cos ciekaweto wygrzebac na blade show w arlington heights, ale tyralem caly weekend i nie mogle sie wyrwac z roboty. na ebayu tez nie ma, wiec sie moze kiedys przypadkiem trafi (daj Boze :) )
pozdro
ps. Seiken, chicago nie jest w michigan, ale masz racje - w tym popieprzonym, zbiurokratyzowanym stanie wszystko jest nielegalne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024