Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stracilem Noz :( [']


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Stracilem Noz :( [']
Stracilem noz. Od miesiaca nie moge go znalezc... czuje sie jak bez reki. Jeli ktos znalazl Benchmade 831 Ascent II Utility...
Dołączona grafika
Blagam, niech mi go odda [']['][']

Ewentualnie w ramach pocieszenia przyjme Kershaw Avalanche lub Spyderco Native 2, albo duzo innych na ktore mnie nie stac (SOCOM - yummy)

Pograzony w smutku Wlasciciel
  • 0

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Ja po pewnej ostrej imprezie zgubiłem Mini Socoma. Sprawdziłem wszystkie możliwości i po trzech tygodniach przyjąłem do wiadomości, że już po nim. Czarna rozpacz. Już zacząłem się zastanawiać, jak skombinować kasę na nowego. a miałem kupić Nimravusa. :evil: I kurwa po miesiącu znalazł go jeden z uczestników imprezy po powrocie z urlopu, w miejscu, gdzie ni cholery bym się nie spodziewał.

...niechaj więc żywi nie tracą nadziei...
  • 0

budo_illander
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Napisz do [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moze zrobia dodatkowy dzial "noze"
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Wyrazy współczucia Fuzzy. Ja jak wyjdę bez noża to się źle czuje strach pomyśleć gdybym zgubił. Zdrówko za twoją zgube :drinking:
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Znam ten ból!!!
Moja Endura odjechała z panami radiowozem :cry:
A co stało się dwa miesiące pózniej z moim Guntingiem nie wiem do tej pory - mam nadzieję że kiedyś go odnajdę gdzieś w "domowych pieleszach" :?
Ale tak patrząc na to obiektywnie - może ja mam poprostu pecha do wyrobów Spyderca?
Pozdrawiam.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']

Moja Endura odjechała z panami radiowozem


a mozna spytac cozes Ty z nia chlopie wyczynial ?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Jak to odjechała radiowozem? 8O
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Kurde czytam te opowiesci i zaczynam sie bac 8O






ps. Adam - twoj avatar poprostu DOSKONALE pasuje do twojej powyzszej wypowiedzi :)
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Nic nie wyczyniałem. Mój braciszek obchodził w knajpie urodziny -w sumie było nas trzech i jedna koleżanka i właśnie o tę koleżankę chłopcy się pokłócili. Obsługa wezwała panów smutnych, przyjechały cztery radiowozy :lol: /mundurowi chyba się nudzili/. Pan władza spytał się mnie czy mam jakąś broń przy sobie, a ja grzeczny ptysiu odpowiedziałem że tylko scyzoryk - po czym moja Endura zniknęła w przepastnych kieszeniach bojówek pana policjanta i tyle ją widziałem. O zdarzeniu przypomniałem sobie dopiero w kolejce do izby wytrzezwień - niestety odwoziła mnie inna załoga. I to by było na tyle :oops:
Pozdraw3iam.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Ja takich nazywam zlodziej.
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Heh... no bym sie wsciekl, ale przynajmniej byla by szansa na odzyskanie... mnie mogl skroic ktos, bo ten noz bywal tlyko u mnie w kieszeni w reku i na moim biurku. A uzywalem go ostatnio w miejscu publicznym (straszac ludzi w urzedzie miasta, hehe).

Bedzie trzeba chyba kupic nowy. Z jednej strny zle, z drugiej fajnie - nowy noz :) Tylko czemu nie drugi:(
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
i ta opowieść potwierdza smutną regułę, że choć noszenie nóża nie jest w Polsce zakazane to młody człowiek na 99% go straci przy spotkaniu z policją. Niestety z racji tego, że dość często "wysiaduje" przed blokiem i co 3 dzień mam "kontakt" z władzą to tylko kwestia czasu aż "coś" strace... :evil:
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']

i ta opowieść potwierdza smutną regułę, że choć noszenie nóża nie jest w Polsce zakazane to młody człowiek na 99% go straci przy spotkaniu z policją. Niestety z racji tego, że dość często "wysiaduje" przed blokiem i co 3 dzień mam "kontakt" z władzą to tylko kwestia czasu aż "coś" strace... :evil:


no tak...a jak przypadkowo cie wezma za uczestnika jakiejs bojki to juz koniec baj baj microtechu...chyba ze masz niezla charyzme i prezencje to jest jakas szansa. Jednak co jesli jest sie nawalonym i wraca z imprezy... :evil:
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Zanim wybuchnie dyskusja to chodziło mi o sytuacje w stylu : "prosze do nas, co tam masz?? po co ci to?? weźniemy to, żebyś komuś krzywdy nie zrobił i się ciesz, że kolegium nie dostałeś bo to broń !!! " Biada temu kto spróbuje dyskutować bo z własnego doświadczenia wiem jak szybko "kominiarze" sięgają po pałki i jak latwo jest ich potem o coś oskarżyć.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']

Pan władza spytał się mnie czy mam jakąś broń przy sobie, a ja grzeczny ptysiu odpowiedziałem że tylko scyzoryk

No czyli miałeś nóż noszony z zamiarem użycia jako broń... a to już nie jest dobrze, bo w świetle prawa kupując nóż kupujesz narzędzie do pracy, a nie do samoobrony. Kiedyś czytałem, że np. w Niemczech należy raczej odpowiedzieć w takim stylu:

nie, nie mam broni. mam tylko scyzoryk, który mógłby być w niewłaśniwych okolicznościach potraktowany jako niebezpieczne narzędzie, ale dla mnie to po prostu zabawka, ot jabłuszko pokroić czy rozciąć kopertę... mam go tu w kieszeni, czy pokazać?
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Raczej tylko "nie mam zadnej broni. kropka."

Ewentualnie mozesz dodac "mam tylko scyzoryk".

Jak beda chcieli zobaczyc, to sami poprosza - a do czego Ci on i co ktos niepowolany moglby z nim zrobic... lepiej za duzo nie gadac niepytanym.

I ciagle sie usmiechac i byc grzecznym ;)
  • 0

budo_laserdance
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
Uhh będę wiedział. Swojego czasu łaziłem po niemczech z taką myśliwską "zabaweczką" (Bóg jeden wie jaką i cy w ogóle to ma nazwę) i nawet nie myślałem o konsekwencjach.
A propos zgubienia to zgubiłem tylko . . . lipny scyzoryk - jak byłem szczylem :) . Na drugi dzień się znalazł - leżał w trawie. Od tej pory jednak pilnuję broni jak oka w głowie.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
no niestety ja dzisieja wrociłem z imrezy w Wawce i straciłem swój M21
zazwyczaj zostawiam nóż na bramce w depozycie (za każdym razem jak wchodze ochrona grzecznie pyta co dzis zostawiam - jak powiem ze zostawilem w samochodzie to nawet juzm nei nei obszukują) ale stwierdziłme ze mam M21 to szkoda zeby w depozycie go wcielo. Wpiołem do wewnętrznej kieszeni polaru i rzuciłem do bagażnika.
Samochód stał tuz przed knajpa a i tak nam go obrobili. Mało co ukradli ale oczywiście podpieprzyli mój ńożyk.
Kurwa dawno nie wracałem do domu tak zdołowany. Człowiek czuje si jak bez palca i gdyba cały czas - a jakbym zostawił w depozycie, a jakbym ....
Kurwa mam spieprzony chumor na długo i nie wiem czy sciągać nowy ze stanów czy kupić w sklepie płacąc bańke wiecej .......
chyba moja psychika nie wytrzyma miesiaca czekania........
ale kurwa podłe uczucie.........
mam nadziej ze sie skurwiel nim potnie, a wkurza mnie że pewnei stwierdzi ze fajny nozyk i pchnie kumplowi jakimus za piwo :cry: :cry: :cry: :cry:
sorry za off topic ale kurwa jak kumplom powiedzialem ze mi nóż zajebali to stwierdzili ze co tam nóż, mogli mi bluze albo klucze od domu zajebać - albo cośtam ...... jezu nikt nei rozumie ze (pomijajac ze byl najdrozszy z tego co maialem w samochodzie) człowiekowi moze być żal noża .......
sorry - wkurwiony jestem i musialem napisac (powiedziec) to komus kto zrozumie a kurwan ikt z moich znajomych nei rozumie :evil:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stracilem Noz :( [']
A ja sie zabezpieczam bezwarunkowym odruchem 1x3 czyli jedno nieswiadome pomacanie foldera na pasku co 3 minuty, szczegolnie w MPK czy gdziesik. Jak ide sie schlac to przewaznie do mieszkania jakis kumpli wiec no problem, ludzi tez tam za duzo nie ma ani chaosu szczegolnego.

Policja sie mnie nie czepia nigdy o nic, nawet jak ide chwiejnym krokiem wiec ich sie poki co tak nie boje.

Blacha szczerze wspolczuje, tak lubielm twojego M21 eh taki fajny nozyk.. Jeszcze pamietam jak mu krawedz tnaca wyrownywalem od szczerb, o jezu jezu :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024