Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taekwondo a ..ulica?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Jak na razie zastrzeżenia dotyczyły zbyt dużej (?) ilości pompek i brzuchów a nie obrotówek. To raz. A dwa to na dobrej sekcji, czy ktoś tego chce czy nie, pot się leje bo wydolność trzeba mieć.
Jeden z kolegów będąc na kursie instruktorskim miał za zadanie przygotować cukl treningowy, więc po prostu przepisał to co było na sekcji. Prowadzący kurs kazał mu to zmienić bo się tak nie da i zamęczy ludzi. A my to robiliśmy. I to jest dwa.
Więc cos jest nie tak bo w końcu kurs prowadził facet z AWF-u, a my wbrew temu co twierdził wytrzymywaliśmy obciążenia.
Więc jeżeli ktoś nie jest w stanie czegoś zrobić nie przeszkadzał tym którzy to robią.
  • 0

budo_marcin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Ja do pompek i brzuchów nic nie mam jeżeli jest to rozsondna liczba ale kiedy ja zaczynałem treningi było pełno nowych osób ale nasz sabum dawał nam początkującym taki wycisk, że na dzień dzisiejszy z tamtych osób zostałem tylko ja. Jednak jest też optymistyczna strona ponieważ zostali tylko najlepsi :D ale teraz muszę powiedzieć, że przez te całe wakacje brakowało mi pożądnego wycisku na treningu. (czyżby przyzwyczajenie :?: :) )
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Może jest to brutalne, ale w ten sposób zostają tylki ci którzy chcą naprwde ćwiczyć.
  • 0

budo_marcin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
I tu Ci muszę przyznać racje :)

Zostaną tylko najsilniejsi :D :D :D
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Z doświadczenia powiem że nie chodzi o siłę fizyczną.
  • 0

budo_marcin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Chodzi przede wszystkim o psychike. 8) 8) 8)
  • 0

budo_hajo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
taak... mój trener mówi, ze 70% wyszkolenia zawodnika (adepta) to trening psychiczny, pozostałe 30% to siła fizyczna oraz opanowanie techniki
  • 0

budo_marcin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Zgadzam się :) :) :)

Najważniejsza jest psychika :!:
  • 0

budo_hajo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
no taka jest prawda choć gość by miał duzo sił, był sprawny fizycznie, to wcale nie oznacza ze nadaje sie, moze nie wytrzymać psychicznie, nie ukrywajmy ze nastawienie psychiczne (prawidłowe) jest bardzo ważne w SW
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
I niewielkie ma znczenie czy ktoś robi na początku 10 czy 100 pompek.
  • 0

budo_marcin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Wszystko przyjdzie z czasem, powoli i my dojdziemy do setki ale jak ktoś ma słabą psyche to i jak by robił 500 to na ulicy może dostać pożądny wpierdziel.

Life is brutal.
  • 0

budo_marcinz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
nawet jak robi 1000 i ma mocna "psyche" tez moze na ulicy dostac po mordzie.nie widze zaleznosci.
  • 0

budo_marcin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
No nie wiem wydaje mi się, że takiego było by ciężko oklepać. Chyba, że ma się więcej niż jednego przeciwnika ale nie przecze, że są sytuacje w których największy mistrz dostał by wpierdziel.
  • 0

budo_marcinz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

No nie wiem wydaje mi się, że takiego było by ciężko oklepać. Chyba, że ma się więcej niż jednego przeciwnika ale nie przecze, że są sytuacje w których największy mistrz dostał by wpierdziel.


owszem,sa.nie widze sensu pisac o "silnej psychice" i innych pierdolach i dywagowac ze gosc robiacy 1000 pompek radzi sobie na ulicy lepiej niz tez co robi 100 pompek.bo na ulicy nie liczy sie wbrew temu co sadzisz tylko psychika i umiejetnosci.znam ludzi ktorzy nie podniosa nogi wyzej niz na wysokosc pasa a sklepali by nie jednego czlowieka z danem w dowolnym sporcie.oni po prosty POTRAFIA SIE BIC i maja do tego "talent"
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

No nie wiem wydaje mi się, że takiego było by ciężko oklepać. Chyba, że ma się więcej niż jednego przeciwnika ale nie przecze, że są sytuacje w których największy mistrz dostał by wpierdziel.


owszem,sa.nie widze sensu pisac o "silnej psychice" i innych pierdolach i dywagowac ze gosc robiacy 1000 pompek radzi sobie na ulicy lepiej niz tez co robi 100 pompek.bo na ulicy nie liczy sie wbrew temu co sadzisz tylko psychika i umiejetnosci.znam ludzi ktorzy nie podniosa nogi wyzej niz na wysokosc pasa a sklepali by nie jednego czlowieka z danem w dowolnym sporcie.oni po prosty POTRAFIA SIE BIC i maja do tego "talent"


Taa,jasne. "Oni potrafią się bić"-oni mają UMIEJĘTNOŚCI; mają do tego ''talent''-mają mocną psychikę. Sam widzisz jest sens o tym pisać.
Ps.Dan danowi nierówny,a umiejetność podnoszenia nogi wysoko o niczym nie świadczy(no może o rozciągnięciu :wink: ).
  • 0

budo_marcinz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

No nie wiem wydaje mi się, że takiego było by ciężko oklepać. Chyba, że ma się więcej niż jednego przeciwnika ale nie przecze, że są sytuacje w których największy mistrz dostał by wpierdziel.


owszem,sa.nie widze sensu pisac o "silnej psychice" i innych pierdolach i dywagowac ze gosc robiacy 1000 pompek radzi sobie na ulicy lepiej niz tez co robi 100 pompek.bo na ulicy nie liczy sie wbrew temu co sadzisz tylko psychika i umiejetnosci.znam ludzi ktorzy nie podniosa nogi wyzej niz na wysokosc pasa a sklepali by nie jednego czlowieka z danem w dowolnym sporcie.oni po prosty POTRAFIA SIE BIC i maja do tego "talent"


Taa,jasne. "Oni potrafią się bić"-oni mają UMIEJĘTNOŚCI; mają do tego ''talent''-mają mocną psychikę. Sam widzisz jest sens o tym pisać.
Ps.Dan danowi nierówny,a umiejetność podnoszenia nogi wysoko o niczym nie świadczy(no może o rozciągnięciu :wink: ).


mocna psychike?znam okularnika (w szkole byl klasowym pomiotem)ktory pobil goscia cwiczacego kilka lat shotokan.gosc mial kompleksy jak stad do moskwy.i on mial miec twarda psychike?litosci :lol:
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Stary, pomki to rodzaj przenośni, bo nie tylko o nie chodzi. Zapisz się do tego gościa "CO UMIE SIĘ BIĆ" i bedzie spokój. Zapewne nie będziesz musiał robić bezsensownie dużej liczby brzuchów i pompek, trener nie skatuje ćwiczeniami, a ty będziesz najdzielniejszy na całej długości ulicy. Pogląd że ktoś noszący okulary posiada kompleksy jest tak samo zabawny jak to, że onanistom wyrastają włosy między palcami.
A poza tym tzw. "psycha" to nie jest jedna cecha tylko raczej zespół.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Jak rozumiem pan okularnik 8) miał wrozony talent i umiał się bić i dlatego w klasie wszyscy nim pomiatali :lol:
Jaką tezę próbujesz udowodnić :?:
  • 0

budo_marcin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Na to czy ktoś może pobić kogoś innego nie zależy tylko od siły czy też psychiki. Jest parenaście czynników wpływających na to czy wygrasz czy nie wszystko zależy od sytuacji w jakiej się znajdujesz. Ale psychika odgrywa dużą role.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Teza jest prosta. Nawet jak cwiczysz mozesz dostać wpie..ol co juz przedyskutowaliśmy. Żeby komuś spuścić owy wpier...ol nie trzeba ćwiczyć (patrz przykład okularnika). Ponieważ praktyka pokazuje ze ludzie regularnie uprawiający sporty z zasady nie napadają innych, a sami wpier...ol mogą dostać , w celu zapewnienia zwycięstwa w ewentualnym starciu należy zaniechać jakichkolwiek treningów i być stroną atakującą.
Widzę przy tym również duże oszczędności kasy i czasu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024