Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Joński V dan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_hye-yun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Krzysztof Joński V dan
Witam!!!

Jestem nowa więc warto się przywitać!Cwiczę TKD ITF od długiego czasu i mam małe pytanko!Czy ktoś słyszał kiedyś coś o tym człowieku?Jeżeli jest taka osoba która zna pana Krzysztofa lub coś o nim słyszała to proszę się odezwać!

POZDRAWIAM HYE-YUN :wink:
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Ja slyszalem ale niewiele, ale nic zlego.
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
A ja wpisałem w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Krzysztof Joński i znalazłem informacje :) .

Też nic złego, jasno natomiast wynika, że jest zaangażowany w TKD.
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Witam!

Osobiście znam p. Krzysztofa Jońskiego. Byłem pare razy na treningach, które prowadził i poznałem tego trenera jako człowieka spokojnego i opanowanego. Mieszka w Bialej Podlaskiej i jest nauczycielem W-Fu. Ma swoja sekcje Taekwon-Do w jednej z bialskich szkol. Razem z p. Zbigniewem Bujakiem wydali "Zeszyty Taekwon-Do" , ksiazeczki o naszej sztuce walki. Czesto jest sedzią głownym zawodow makroregionalnych woj. podlaskiego i lubelskiego

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_hye-yun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Bardzo mnie to cieszy CarpeDiem,że miałeś okazję być na treningu prowadzonym przez pana Krzysia :D Ciekawa jestem czy podzielasz opinię (jaką słyszałam od kilku osóB),że jest strasznym tradycjonalistą i na jego treningach trąci nudą!Tylko układy,układy i nic więcej!Osobiście mam inne zdanie,ale jestem ciekawa Twojego i innych osób które u niego ćwiczyły i są gdzieś na tym forum!!!Czy wiesz może o jakiś osobach z Białej które kryją się gdzieś tutaj :)


POZDRÓWKA :!:
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Witam! U p. Jońskiego byłem tylko gościnnie na treningu parę razy i z tego co zaobserwowałem to na układach sie tylko nie kończylo... mniej wiecej pol treningu bylo poswiecone pod walki, bo wtedy byl sezon zawodniczy. Jak jest poza sezonem to nie wiem, bo nie bylem wtedy na takim treningu. Ale z tymi ukladami to fakt, dosyc sporo bylo ich na tych treningach (to dobrze, bo lubie uklady :wink: ) Znam bardzo dobrze jednego z najstarszych stopniem uczniow z sekcji p. Jonskiego, wiec jezeli chodzi tobie o jakies konkrety to napisz, spytam sie kolegi i odpisze na forum...

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_hye-yun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Hello!!!

Z pierwszej grupy jaką prowadził p.Joński w Kraszewskim przy tkd zostałam tylko ja.Chętnie poznam opinie ludzi którzy u niego ćwiczą,bądż ćwiczyli bo dla mnie jest to osoba jakich mało w tkd!Nie chodzi mi o przygotowanie zawodnicze bo od tego w Białej jest p.Bujak,ale o przedstawianie tkd jako Sztuki Walki!Jeżeli masz kontakt z osobami które u niego ćwiczą obecnie to chętnie poznam ich opinię.Ciekawi mnie jak zmienił się obraz treningów od momentu gdy p.Joński miał II dana :-)
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Witam!

Hye-Yun to rzeczywiscie za zamierzchlych czasow trenowalas TKD, jak to bylo jeszcze w kraszewskim, chociaz dinozaurow juz nie bylo :wink: Czesta stycznosc z p. Jonskim mial napewno p. Marcin Wołosz, ktory prowadzi teraz sekcje TKD w Sopocie i pochodzi z Bialej Podlaskiej, jezeli chcialabys sie z nim skontaktowac do wyslij mi PW, to dam ci co bedzie potrzeba. Jak chcesz to dam ci tez adres e-mail kolegi, ktory trenuje u p. Jonskiego.

Pzdr CarpeDiem

PS Sadze ze obraz treningow z czasow gdy K. Jonski mial II dana zmienil sie baaaaardzo i ciut wiecej...
  • 0

budo_hye-yun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Czesc!

Drogi CarpeDiem bardzo dobrze znam Marcina Wołosza jest moim dobrym kolegą jeszcze z czasów jak mieszkałam w Białej!Od września Marcin przejmuje Gdański Klub TKD w którym ja obecnie ćwiczę.Nie pisałam,że wtedy trenowalam tylko,że wtedy zaczełam,wiec mam duży staż jak widzisz!Interesuje mnie zdanie nowych ludzi którzy ćwiczą od niedawna,a że obraz treningów się zmienił to na 100% prawda :D Jeżeli chodzi o kontakt z Twoim kolegą to chętnie z nim pogadam,więc jak możesz to daj mi namiary.

Ps:Wielkie dzięki za zainteresowanie tematem :wink:
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Witam!

Zaraz wysle ci na PW adres e-mail kolegi, ktory od prawie 10 lat cwiczy TKD u p. Jońskiego. Takie pytanie z mojej strony: jaki masz stopien jezeli mozna wiedziec? Bo tak wysokim stazu... :wink:

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_hye-yun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Jeszcze I dan,ale wybieram się w przyszłym roku na II :wink: Powinnam mieć przynajmniej III z takim stażem :( ,ale miałam małą przerwę po przeprowadzce do Sopotu.Na szczęście spotkałam kiedyś Marcina i teraz wszystko jest na dobrej drodze :D

PZDR HYE-YUN
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
E tam... To nie stopien jest najwazniejszy i na pewno dobrze o tym wiesz, posiadajac taki staz :wink: Marcin zdal na 1 dana w 1994 roku... a dzisiaj mamy 2004 :) Mozna miec technike i umiejetnosci na IV i miec II, mozna miec VI dana a umiec na 1 cup... Niestety w dzisiejszym ITFie wiele rzeczy stalo sie mozliwych... :cry:

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_hye-yun
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Hello!

CarpeDiem jak się nazywa ten Twój kolega?Jak tak długo ćwiczy u Krzyśka to może go znam :wink:
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Czesc!

Moj kolega nazywa sie Grzesiek O. ma obecnie 2 cup, ale przez bardzo dlugi czas nosil niebieski pas z czerwona belka. Wyslalem juz PW z jego adresem e-mail.

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_dario444
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
Mam pytanie do CarpeDiem. Trenujesz w Białej, możesz mi napisać gdzie i kiedy macie treningi?? Wielkie dzięki.
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan

Mam pytanie do CarpeDiem. Trenujesz w Białej, możesz mi napisać gdzie i kiedy macie treningi?? Wielkie dzięki.


Witam!

Tak, trenuje w Bialej. Treningi mojej sekcji sa w poniedzialki , srody i czwartki. Niestety ze wzgledu na poczatek sezonu umawiamy sie co do godziny z treningu na trening. Przewaznie jest to miedzy 18-20 mniej wiecej. Treningi odbywaja się w Szkole Podstawowej nr 3 , na ulicy Sportowej (skreca od Łomaskiej).

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_dario444
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Joński V dan
OK. Wielkie dzięki!

Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024