Skocz do zawartości


Zdjęcie

Taekwondo a ..ulica?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcinz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

Jak rozumiem pan okularnik 8) miał wrozony talent i umiał się bić i dlatego w klasie wszyscy nim pomiatali :lol:
Jaką tezę próbujesz udowodnić :?:


gosc bil sie tylko wtedy kiedy naprawde musial.ale jak juz sie bil to biedny przeciwnik.na codzien byl zakompleksionym zamknietym w sobie gosciem.gosc plakal na lekcji bo jakis typ smial sie z jego okularow.twierdze ze psychika odgrywa mniejsza role niz Ci sie wydaje.poza tym dyskusja o tym nie ma sensu bo nie wiem jak Ty ale ja psychologiem ani psychiatra nie jestem.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

Jak rozumiem pan okularnik 8) miał wrozony talent i umiał się bić i dlatego w klasie wszyscy nim pomiatali :lol:
Jaką tezę próbujesz udowodnić :?:


gosc bil sie tylko wtedy kiedy naprawde musial.ale jak juz sie bil to biedny przeciwnik.na codzien byl zakompleksionym zamknietym w sobie gosciem.gosc plakal na lekcji bo jakis typ smial sie z jego okularow.twierdze ze psychika odgrywa mniejsza role niz Ci sie wydaje.poza tym dyskusja o tym nie ma sensu bo nie wiem jak Ty ale ja psychologiem ani psychiatra nie jestem.


To skąd wiesz że kompleksy miał?
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
eeee skończie ten offtopic (=,=")
  • 0

budo_marcinz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

To skąd wiesz że kompleksy miał?


kal ltps coagle placze z powodu swojego wygladu i tego ze sie z niego smieja to chyba ma kompleksy niet?
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Płacze? Czy może nażeka tylko? Trudno żeby ktoś pozytywnie odbierał wyśmiewanie się z niego. Prawdopodobnie chodzi ci o zaniżoną samoocenę ale to nie to samo co kompleks. Musiałbyś napisać jaki to kompleks, bo musisz wiedziec że są różne. Skoro twierdzisz że jestes studentem to znasz różnice pomiędzy posługiwaniem się wiedzą jako taką a wiedzą potoczną. Więc jaki to kompleks miał ów okularnik?
  • 0

budo_marcin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Dobra skończmy temat "okularnika" zawsze jest jakiś wyjątek.

Może ktoś by dał inny temat :?:
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
I gdzie te zajebiste talenty, Ci mordercy z ulicy, dlaczego nie bronią polskiego honoru na zawodach K-1, Pride, mistrzostwach w TKD czy czymś innym?

Jasne znam tę odpowiedź :oni wolą realną walkę :lol: :lol: :lol:

Wiem jak się tworzą legendy więc panowie bez ściemy, dla mnie gadka o jakimś kolesiu w okularach to taka sama prawda jak to, że Franc miał strzelać do papieża :lol: :lol: :lol: :lol:

Skończmy te głupoty
  • 0

budo_marcin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Dobrze powiedziane "TAEYANG", tak trzymać :)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

gosc bil sie tylko wtedy kiedy naprawde musial.ale jak juz sie bil to biedny przeciwnik.na codzien byl zakompleksionym zamknietym w sobie gosciem.gosc plakal na lekcji bo jakis typ smial sie z jego okularow.

to przecie ja bylem
  • 0

budo_marcinz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

I gdzie te zajebiste talenty, Ci mordercy z ulicy, dlaczego nie bronią polskiego honoru na zawodach K-1, Pride, mistrzostwach w TKD czy czymś innym?

Jasne znam tę odpowiedź :oni wolą realną walkę :lol: :lol: :lol:

Wiem jak się tworzą legendy więc panowie bez ściemy, dla mnie gadka o jakimś kolesiu w okularach to taka sama prawda jak to, że Franc miał strzelać do papieża :lol: :lol: :lol: :lol:

Skończmy te głupoty


mozesz wierzyc a mozesz nie.tak samo jak ja nie wierze ze ktos rozwali wielki betonowy slup glowa.a znam takich ktorzy mowili ze to mozliwe.uwierze jak zobacze
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

mozesz wierzyc a mozesz nie.tak samo jak ja nie wierze ze ktos rozwali wielki betonowy slup glowa.a znam takich ktorzy mowili ze to mozliwe.uwierze jak zobacze

ty no ja rozwaliłem
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
I w dodatku zrobiłeś to w okularach.Sam widziałem!! :) :lol:
  • 0

budo_sirkrzysztof
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

Dobra skończmy temat "okularnika" zawsze jest jakiś wyjątek.

Może ktoś by dał inny temat :?:


A mnie się to podoba, bo też noszę okulary :)
  • 0

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
nie nadaje sie do walki ulicznej ale jesli masz elementy innych sztuk walki i potrafisz obronic sie w zwarciu... moze byc ciekawie... :D
  • 0

budo_nowak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z.Gora/Rogowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
to czy sie nadaje czy nie, nie wiem bo nie sprawdzalem. Jak to mowia wlaczy czlowiek a nie styl. Ja wierze ze na pewno mi sie przyda , lepiej cos cwiczyc niz nic nie cwiczyc. Od kad zaczalem cwiczyc TKD (WTF) czuje sie pewniej, chociaz i tak wiem ze praiwe nic nie umie , no moze cos umie po pol roku :PPP Mam do wyboru kilka roznych stylow, j-j,bjj, boks tajski, AIKIDO,boks itd ale TKD pasuje mi najlepiej, nie wazne ze jest gorsze na ulicy niz XXXXX , cwicze to co lubie.

Po pierwszym treningu tez sie poddalem, ale nastepnego dnia juz mialem ochote na wiecej, kumpel (cwiczy; kyokushin czy jak to sie tam pisze) i mowil nie poddawaj sie, zawsze po I treningu jest ciezko itd. Ciezkie zakwasy i odciski przezaly mnie. Po miesiacu wracajac poobijany z tysiacami siniakow (kochane sparingi :) ) cieszylem sie jak dzieciak, ze bylo fajnie. Twoja sprawa, chcesz to rzuc, jak nie to pokochaj :P

Wracajac po wakacjach wlasnie dowiedzialem sie z nie ma mojego trenera :( ((( dzwonilem , ale "nie ma takiego numeru" :( ((( nie ma juz mojej sekcji :(

KTOS CHETNY DO ZALOZENIA SEKCJI W ZIELONEJ GORZE?

pozdro

PS: i tak najlepsze na ulice jest rayz-do :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_marshall loh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Mało ważne jest to czy ktoś ćwiczy karate,kung-fu,czy Taekwondo...Ważne natomiast jest to czy wkłada serce w treningi i szczerze wyraża siebie...Trzeba zdać sobie sprawe że wielu ludzi ćwiczy rekreacyjnie... Jak człowiek ćwiczący 2 razy w tygodniu może być skuteczny? Najważniejsza jest psychika...i podejście do treningów.Pozdrawiam :-)
  • 0

budo_mataleon
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Renata Beger Kocha taekwondo jak koń owies. To jest kobita dopiero.
  • 0

budo_kubakksw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?

Renata Beger Kocha taekwondo jak koń owies. To jest kobita dopiero.

A co to ma wogole wspolnego z tematem :roll: :lol:
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
Ja np. wiem z swoich doświadczeń ,że na ulicy pomagają adidasy górskie zwane potocznie glanami :twisted:
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Taekwondo a ..ulica?
W butowaniu lezacego moze tak, ale ulica to takze sprint z przeszkodami (w kierunku odwrotnym do przeciwnika). :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024