Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ultra ripped z efedryna ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Ultra ripped z efedryna ...
Witam.
Na poczatku odchudzania wazylem 138 kg. Poprzez sama glodowke + aeroby zszedlem 13 kg. POtem stop. Zaczolem diete + ultra ripped non efedryna + l Karnityna i zszedlem do 113 kg. teraz skonczyla mi sie Ultra non efedryna ... cisnienie do normy zeszlo ... i mam pytanie czy dalej uzywac bez efedryny czy moze przezycic sie na te z zawartoscia efedryny. I czy sprawdzal ktos o ile cisnienie skacze jak sie uzywa z efedryna ? Aha czas chudniecia to 3 miesiace.


Pozdrawiam
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
ja ze swojej strony radzilbym przerwe z termogenikami na jakies 6 miesiecy, bo organizm sie do nich przyzwyczaja i efekty sa coraz mniejsze. Sam mialem jeden cykl thermy pro z efedryna - przyznaje, niezlego kopa daje, za jakis czas moze znow sobie zafunduje :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
Co to sa termogeniki ? i bralm bez efedryny .. czy lepiej z efedryna stosowac ? Z gory dzieki za informacje.


POzdrawiam
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
termogeniki sa to preparaty ktore zwiekszaja temperature organizmu, a w efekcie czego przemiane materii i spalanie tluszczu. Kawa, zielona herbata - to wszystko sa lekkie termogeniki, Kofeina+efedryna+aspiryna (ECA) to silniejszy termogenik.

Jesli brales therme bez efedryny to preparat byl slabszy w dzialaniu ale i przyjazniejszy dla organizmu, nalezy bowiem wiedziec ze termogeniki przyspieszaja tentno i podnosza cisnienie, wiec osoby ze schorzeniami serca i cholerycy wszelakiej masci od ECA powinni sie trzymac z daleka.
Ja mam forna granice normy i po ECA nic mi nie bylo niedobrego, ale ja to ja a Ty to Ty... mam nadzieje, ze wyjasnilem.

Pozdrawiam,
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
Witam

UR bez efedryny jest bezpieczny. Jezeli chodzi o UR z efedryna to musisz sie liczyc z tym, ze to juz jest doping (efedryna w Polsce jest traktowana jako narkotyk oraz doping - lista zakazanych srodkow przez MKOL) i moze wywolac wiele skutkow ubocznych. Druga sprawa jak jak masz jakiekolwiek problemy z sercem, nadcisnieniem itp. to daj sobie spokoj z efedryna.
Jak bys mogl to napisz wszystko dokladniej jak dlugo i co brales.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
Ultra Ripped 1 opakowanie bez efedryny + l karnityna 1200. Macie racje efedryna za niebezpieczna jest ... kupilem juz znowu bez efedyryny jakie bea efekty napisze. Jak zerowe to prosze o pomoc :( w doborze innego srodka.


POzdrawiam
  • 0

budo_tachi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
lol
bazujesz na opiniach ludzi ktorzy nie maja o temacie zielonego pojecia
potrzebujesz biochemika,fizjologa, ludzi z doswiadczeniem, a nie sprzedawcow czy tam forowiczow
:( (
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
Zeby mu wyjasnic roznice pomiedzy preparatem z efedryna a bez ? Masz racje, do tego potrzeba najlepiej profesora medycyny z minimum 10 letnim stazem. :?
  • 0

budo_tachi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...

(....)Macie racje efedryna za niebezpieczna jest ... kupilem juz znowu bez efedyryny jakie bea efekty napisze. Jak zerowe to prosze o pomoc :( w doborze innego srodka.


POzdrawiam


  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
ups, nie doczytalem. :oops:

zgadza sie, jesli po tym preparacie efektow nie bedzie, niewiele Ci tu ktos pomoze...
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
hmm efedryna? to w wiekszych dawkach dziala jak speed :roll: No tak jego (amfetaminy) tez uzywali do odchudzania :-)

Ja byl bym ostrozny - podobno na serce najlepiej nie dziala. Chociaz to chyba tylko w wiekszych dawkach (jakie przyjmujesz?)

ps ja sie na tym nie znam zbyt dobrze - powyzsze wynika z mojej wiedzy ktora moze byc ogranicozna ;)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
dokladnie, efedryna to pochodna amfy.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
Moze nie byc efektow bo organizm nabiera tolerancji na kazdy srodek podawany przez dluzszy czas. Np mozna zamienic Ultra na jakis zamiennik ktory zawiera wiecej srodkow naturalnych i bez aspiryny. I uzywac co 2 miesiac na zmiane z ultra. Do takij informacji tez nie potrzebuje lekarza.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
Na Twoim miejscu dalbym sobie spokoj z kofeina aspiryna i innymi na jakis czas zeby nie przyzwyczaic organizmu... Ew polecam zielona herbate.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
Vince .. ultra ripped non efedryna zawiera te zwiazki lacznie z wyciagiem z zielonej herbaty wiec jak mam sobie dac z tym spokoj ? POtem po 2 opakowaniach przesiadka na naturalne bez zawartosci aspiryny itp.


Z esedryna dalem sobie spokuj.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
Male wyjasnienie sa na rynku 2 rodzaje UR: jeden z efedryna (juz jest nie produkowany, jak mozna kupic to jeszcze jakies resztki) oraz drugi bez efedryny (nastepnik tego wycofanego z efedryna)
Gratuluje wyniku 25 kg w 3 miesiace to b. dobry rezulatat. Tylko nie zaprzestan wszystkiego jak juz bedzie usatysfakcjonowany bo efekt jojo bedzie nie unikniony. "UR bez ewki" mozesz brac max 2-3 miesiace pozniej sobie zrob przerwe.
Nie wiem jak u Ciebie z dieta, ale warto dorzucic bialka w postaci odzywki wysokobialkowej (jezeli nie jestes w stanie spozyc odpoweidnia ilosc z dietki), diety glodowkowe dzialaja na krotka mete, wiec tak bardzo nie glodz sie tylko po prostu jedz z glowa! ;-)

"bazujesz na opiniach ludzi ktorzy nie maja o temacie zielonego pojecia
potrzebujesz biochemika,fizjologa, ludzi z doswiadczeniem, a nie sprzedawcow czy tam forowiczow "

B. wielu osobom pomoglem w redukcji zbednych kg i wiekszosc jest zadowolonych. Tachi znowu pijesz do mnie tylko nie wiem czemu?

Efedryna to pochodna amfetaminy (jej slabsza siostra). W medycynie stosowana jest w leczeniu astmy. Do kwietnia 2004 dopuszczona do legalnego obrotu w USA. Aktualnie w Europie i USA jej sprzedaz jest zakazana. Substancja ta nie umyslnie stosowana moze wywolac skutki uboczne!
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
A co jest teraz na rynku najsilniejsze do wspomagania odchudzania, bez efedryny?
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
Bo mam pojebane sny po Thermie Pro Prolaba.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
hej lord tez tak mialem hehe :)
  • 0

budo_v0y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ultra ripped z efedryna ...
Banan Therma Treca jest spoko... polecam

A tak dla scislosci.
W stanach zaprzestano produkcji efedryny pochodzącej z roslinki zwanej
Ma Huang.
Syntetyk jest nadal produkowany oraz dostępny.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024