Skocz do zawartości


Zdjęcie

martial arts tricks, czy cos :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_zerodead
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jaslo/londyn

Napisano Ponad rok temu

martial arts tricks, czy cos :)
dziendobry.

w sumie nie pasuje mi ten temat do zadnej z grup tematycznych...dlatego tez jest tutaj. probowalem cos znalesc, ale albo kiepsko szukam, albo nic tu jeszcze nikt nie pisal.

wiec pisze. pytam :)

slyszal ktos o tym ? widziak ktos ? ma ktos swoje zdanie ? :)
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
no pewnie Martial art trickz (w skrócie MAtrix), to fenomenalne polazy tricków związanych z MA cos bardziej na pograniczu akrobatyki niż Ma. pełno tego w sieci -np [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Bardzo dobrze sięto ogląda :D . A skoro ju to jest wdziale Zdrowie , to ciekawi mnie jak długo stan zdrowotny pozwoli im na take wyczyny ....
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
A ja sie zastanawiam na ile to ma jeszcze cos wspolnego z walka... Takie np Team Ryouko, nie powiem, wrazenie robia 8O Ale czy to MA ? Nieee :wink:
  • 0

budo_zerodead
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jaslo/londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
zapraszam na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (albo bttg.republika.pl - tam linki do wszystkich polskich teamow :) )

probojemy miec wspolnego z walka tyle ile tylko sie da :)
cyborgs battle arena, draka o podworko. polecam :D

choc do pierwszej ligii to nam cholernie daleko (jakies 10 lat ;) )
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)

A ja sie zastanawiam na ile to ma jeszcze cos wspolnego z walka... Takie np Team Ryouko, nie powiem, wrazenie robia 8O Ale czy to MA ? Nieee :wink:

no wiesz.. niby kopniecia wykonuja i uderzenia. no i skads to wszystko wyniesli, a akrobatyka tylko pomogla.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
Owszem wyniesli, np takie Emerson Wong cwiczyl taekwondo, ale wystarczy zobaczyc ich trailery, wszystkie ich kopniecia wykonywane sa tak, zeby trafic w powietrze, chodzi mi o ulozenie stop itp. Jesli ktorys z nich kopnalby w cos twardego kiedys, wroze polamane palce u nog.
  • 0

budo_zerodead
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jaslo/londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
hm. ja tam jestem po 4 letnim wstepie w postaci KK ...

zreszta - w trikach nie chodzi o skutecznosc :) tylko o ladny wyglad :) cos jak kata ;) zreszta, robia artystyczne kata z roznymi smiesznymi trikami, ale to juz wyzsza szkola jazdy :)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
To poprostu rodzaj akrobatyki...
Moja rada - ciagnij dalej KK :)
  • 0

budo_zerodead
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jaslo/londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
neee, na KK jestem za stary ;D
nie zniose juz takiego wysilku :) bylem ostatnio na treningu muay thai i myslalem ze mnie trzeba bedzie wyniesc ;)

triki skacze sobie we wlasnym tempie i nikt mi nie karze nic robic :)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)

neee, na KK jestem za stary ;D
nie zniose juz takiego wysilku :) bylem ostatnio na treningu muay thai i myslalem ze mnie trzeba bedzie wyniesc ;)

triki skacze sobie we wlasnym tempie i nikt mi nie karze nic robic :)

Nie za stary tylko lenia lapiesz :) W KK trzeba pokonac siebie. Co do akrobatyki to to fajna sprawa. A triki trzeba robic szbko i dynamicznie zeby to jakos wygladalo. :wink:
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)

dziendobry.

w sumie nie pasuje mi ten temat do zadnej z grup tematycznych...dlatego tez jest tutaj. probowalem cos znalesc, ale albo kiepsko szukam, albo nic tu jeszcze nikt nie pisal.

wiec pisze. pytam :)

slyszal ktos o tym ? widziak ktos ? ma ktos swoje zdanie ? :)

Temat juz sie troche przewijal..poszukaj .
A jesli chodzi o moje zdanie...to trenowalem te bajery puki pewnego razu nie nabawilem sie powaznej kontuzji . Strasznie kontuzjogenna to sprawa , musze przyznac .
Ogolnie fajna zabawa ktora wiecej ma wspolnego z akrobatyka niz ze sztukami walki.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jesli jeszcze nie znasz tej strony....taka net'owa mekka trikersow :)
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
wszystko fajne ale kolanka to musz bolec pozdrawiam :)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
taaaa kolanka... mam znajomego ,który trenuje trickowanie . Spadł 2 razy na głowe (tak to jest się rozmyślić w połowie salta ;) ). 3 środkowymi palcami u prawej stopy w ogóle nie rusza . Co do tych kolan to już nie może trenować ,bo skrzypią ,są czerwone i ma jakiś syndorm "przedwczesnego przetarcia kolan" :| Było na forum w dziale multimedia o stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to tam troche było powiedziane o kontuzjach...
  • 0

budo_tricksterfenix
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)

taaaa kolanka... mam znajomego ,który trenuje trickowanie . Spadł 2 razy na głowe (tak to jest się rozmyślić w połowie salta ;) ). 3 środkowymi palcami u prawej stopy w ogóle nie rusza . Co do tych kolan to już nie może trenować ,bo skrzypią ,są czerwone i ma jakiś syndorm "przedwczesnego przetarcia kolan" :| Było na forum w dziale multimedia o stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to tam troche było powiedziane o kontuzjach...


W saltach nie jest najstraszniejsze upadniecie na glowe tylko na klatke piersiowa z nogami przed soba ponad soba. Tak wlasnie mialem ja i mam teraz kontuzjie. Mimo to MAT jest forma do nauczenia sie. Jesli Twoj kolega ma dalej ochote potrenowac niech skontaktuje sie ze mna, potrenujemy razem.
  • 0

budo_tricksterfenix
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)

Owszem wyniesli, np takie Emerson Wong cwiczyl taekwondo, ale wystarczy zobaczyc ich trailery, wszystkie ich kopniecia wykonywane sa tak, zeby trafic w powietrze, chodzi mi o ulozenie stop itp. Jesli ktorys z nich kopnalby w cos twardego kiedys, wroze polamane palce u nog.


Tak, patrzac na to ze z zalozenia Xtreme MArtial Arts oraz Martial Arts Tricks sa trenowane przez czarne pasy z Karate. Dobra idea, ale znajomosc tematu niestety minimalna.

Polecam demonstracje US OPEN Katare Championships 2003 / 2004. Empty Hands Open Forms. albo Team Forms.
Prosze, gdy wypowiadasz sie na temat, mimo ze jestes z Karate, pierw zapoznaj sie z cala trescia i faktami.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
to co napisalem tyczylo sie trailerow i trickow wykonywanych wylacznie przez team Ryouko.

Prosze, gdy czepiasz sie moich wypowiedzi przeczytaj calosc, a nie jedynie fragment.
  • 0

budo_fighter84
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: martial arts tricks, czy cos :)
Witam! Potrzebuję informacji na temat całej historii martial arts tricks. Piszę pracę magisterską i potrzebuję tych informacji do jednego z działów jak i pełne wytłumaczenie czym jest trickowanie... dzięki z góry za linki lub też poprostu tekst i zapraszam na swoją stronkę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024