Skocz do zawartości


Zdjęcie

Żółtaczka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_m@x
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Żółtaczka
Miał ktoś z was kiedyś żółtaczke ?
Pytam bo od zawsze cos trenuje, ale od pewnego czasu cos dziwnego dzieje sie z moim organizmem. Przeszedłem żółtaczke "A" 7 lat temu i od pewnego czasu moje ciało nabiera coraz większej wagi, wątroba sie powiększyła.
Zanim pójde do lekarza chciałem sie dowiedzieć czegoś od was. Wiadomo że lekarz zaraz za dużo powie, wiec wole poznac obydwie strony medalu.

Przede wszystkim czy ruch i ciężkie ćwiczenia nie szkodzą bardzo wątrobie. ?
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Żółtaczka
Moja kolezanka trenuje z lekka padaczka i w niczym jej to nie przeszkadza. Czasem tylko musi chwilke odpoczac, no i nie biega. Tylko tyle z ograniczen.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Żółtaczka

Moja kolezanka trenuje z lekka padaczka i w niczym jej to nie przeszkadza. Czasem tylko musi chwilke odpoczac, no i nie biega. Tylko tyle z ograniczen.

Z żółtaczką czy padaczką?
  • 0

budo_mieczit
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Żółtaczka
M@x , ogólnie przebyta żółtaczka nie powinna mieć związku z ćwiczeniami fizycznymi, po takim czasie. Jeśli zauważysz , że oczy podchodzą ci żółcią jak nigdy dotąd najczęściej po treningu to znaczy że coś jest nie tak. Uczucie słabości w tym czasie też mówi wiele. Ja polecam lekarza i badania.

Pozdrawiam
  • 0

budo_marecki-san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau inaczej Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Żółtaczka
Zależy, w jakim stanie jest wątroba i czy jest przepływowa. Wątroba jest filtrem naszego organizmu i jeśli jest marska, (czyli lekko obumarła) to krew ma trudności z przepływaniem wtedy podnosi się ciśnienie i może dojść do krwotoku wewnętrznego. Dlatego lepiej nie forsować organizmu do granic wytrzymałości i znać swój limit.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024