Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebuje masy miesniowej :F


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_ali_san
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Potrzebuje masy miesniowej :F
Witam Witam!

hey mam nastepujacy problem:

Potrzebuje dobrej diety takiej zebym mogl odpowiednio przyrosnac na masie , trenuje modliszke i potrzebuje troche wiecej masy bo jestem chudy jak jasna cholera :oops:

Oprocz tego ze powinienem jesc duzo mięsa i protein :F
moze nie wiem jakies inne rzeczy bo ja taki miesozerny nie jestem :P


btw. a tak skoro mam okazje spytac , co to jest kreatyna , i o co z tym biega , moj kumpel to bral w gimnazjum :F czytalem , ze to dobre do cwiczen jest , ale czy to nie sa jakies sterydy?? :| bo na narkotyki to ja bym wolal sie nie przerzucac :F


HELP :!: :!: PLZ :!: :!: :!:
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F
Hi,
Powinienes wogole duzo jesc, jezeli dopiero zaczynasz to bym sobie na razie odpuscil zabawe z kretyna i innymi suplementami. Ile masz lat, jestes jak napsiales w gimnazjum? Czy to jedynie odwolanie sie do przeszłości? :)
Ogólnie jezeli masz niską masę ciała i nie przybierasz na wadze, skup sie na madrej diecie. Jedz duzo pokarmow zawierajacych weglowodany (ryz, pokarmy zbozowe, miod... tak intuicyjnie jak cos jest slodkie albo ze zboza to pewnie zawiera weglowodany:)) Poza tym jak wspominales bialko: ryby, chude mieso, ser twarogowy, rosliny straczkowe. Troche tluszczy i duzo owocow i warzyw (wykorzystaj pore roku). W ejdnym zdaniu: niech Ci mam więcej na talerz nakłada :)
Suplementy na razie mozesz odpuscic, zadziwiajacych efektow nie osiagniesz,pieniedzy troche pojdzie. Suplementy sluza uzupelnieniu diety a nie jej zastapieniu.
Powodzenia!

BTW: Kreatyna to nie steryd ani narkotyk :)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F
jedz duzo i często, wcinaj pieczywo, ryż, makarony, czerwone mięso, tuńczyki w puszcze, twaróg, mleko a na bank przytyjesz.
O kreatynie nie myśl, zeby Ci cos dałą musisz mieć conajmniej 8 miechów cwiczeń na siłowni z dobrym planem i dietą, i nie jest to narkotyk - to suplement spożywczy.
  • 0

budo_ali_san
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F
Hey ya !

ja mam 17 lat wiec luzik
cwicze kung fu od roku i do tego bylem tez na obozie :>

wiec troszke mi sie tam cwiczylo :F
moj kumpel mowil zebym nie jadl batonikow slodkich :| bo wtedy przyrosne w tluszczu a nie w tym co potrzebne ; o

wtf with batoniki ? :P
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F
Kolego, najprosciej bedzie jak uzyjesz przeglądarki, wpisz sobie +kulturystyka +dieta i masz czytania na miesiąc :) na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] masz w zakladce odzywianie troche artykułow, poczytaj, wyciągnij wnioski :)
  • 0

budo_ali_san
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F
hmm no dobra... przyl00kam tam co i jak :]

dzieki za wskaz0fki :D poklon
  • 0

budo_gawron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F
silownia na pewno dobrze ci by ci zrobila. od kiedy zaczalem cwiczyc 9 miechow temu przybylo mi 7 kg (0 sadla, same miesnie - to tez sie liczy, bo miec kupe smalcu to zadna korzysc), a tez bylem strasznie chudy (zreszta nadal jestem, ale przynajmniej troche mniej :lol: )
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F

moze nie wiem jakies inne rzeczy bo ja taki miesozerny nie jestem


no kolego, skoro trenujesz modliszke, musisz to zmienic ;)
  • 0

budo_ali_san
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F
hehe co racja to racja , :F zeby byc jak bruce lee to duzo mi brakuje :|

apropos kreatyny , ty przeciez to jakies gowno jest vince :|

moj kumpel mowil mi ze :

jak bierzesz kreatyne , to zwiekszaja ci sie miesnie itp idt i masz same korzysci ale jak nie beierzesz kreatyny to w koncu twoje miesnie wroca do normy :F wiec musisz to brac jak narkotyk czyz nie ? wiec o co biega ;F


btw. chyba lepiej nie brac zadnych suplementow , i cieszyc sie naturalna budowa ciala , a nie sztucznymi bicepsami :P , to tak jak bys sobie silikon wrzucil do miesni : P z tym ze troche lepszy ;D bo bys lepiej mogl przylozcy : P

btw2. modliszka jest odjazdowa , ten styl jest mega kozacki :D


Pozdrawiam ! Ali ! =]
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F
nie jest tak z kreatyną jak mowi twoj kumpel. Kreatyna nawadnia mięśnie przez co na cyklu zwiększają swoją objętość, kiedy przestajesz brać część wody schodzi z mięśni, jednak przy prawidłowej diecie spadki będą minimalne, mi na przykład prawie nic nie spada!
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F
nie sluchaj sie kumpli, poczytaj na wlasna reke na stronie, ktora Ci zapodali wczesniej.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebuje masy miesniowej :F
Witam

W sumie koledzy juz wyczerpali temat. Rowniez bede Ci odradzac kreatyne, ze wzgledu na to ze nie wyczerpales w sobie jeszcze wszystkich mozliwosci jakie w Tobie drzemia ;-)
Po kreatyne siegnij dopiero wtedy jak sie zatrzymasz (zlapiesz lekka stagnacje) wtedy naprawde warto ja zastosowac. Zastanow sie jak sie zlapiesz od razu za najmocniejsze srodki to co pozniej bedziesz brac? Jaka pozostanie Ci alternatywa?
Postaraj sobie ulozyc pozadny trening, a zwlaszcza diete, ktora ew. uzupelnisz odzywkami typu Gainer lub wysokobialkowaymi. Duza ilosc treningow tez nie sa sprzymierzencem przyrostom masy. Organizm musi miec czas regeneracje (wzrost). Duzo czytaj, a w razie watpliwosci pytaj.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024