Skocz do zawartości


Zdjęcie

250 PLN :(:(:(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
No to drogi Telexie, powiem Ci że niebezpiecznie generalizujesz, poddając ocenie pracę Policji na podstawie obserwacji jednego pana z drogówki siedzącego w krzakach.

Jak dla mnie Policja to instytucja, która zajmuje się zapewnieniem mi bezpieczeństwa. I w moim odczuciu daje sobie z tym radę całkiem nieźle.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Kurcze nie mówie o jakichś patologiach tylko nie można oczekiwać że policja będzie wszędzie OCZYWISTYM JEST ŻE JEŚLI POLICJANT WIDZI PRZESTĘPSTWO I NIE REAGUJE TO JEST TO NAGANNE! A propos jeśli trzeba zasłużyć na szacunek to czym Ty sobie zasłużyłeś? Jak dla mnie to na szacunek a priori zasługuje każdy póki nie uczyni czegoś przez co straci ten szacunek ale co kraj to obyczaj...
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Chociaż oczywiście mogę być nieobiektywny... Mój ojciec jest policjantem HE HE :D
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
adam ma racje
trzeba dorosnac
trzeba zrozumiec
i trzeba paru poznac
tak jak w rodzinie masz czarna owce
tak i w policji je znajdziesz.



pozdrawiam is adze ze wypowiedz adama mogla by konczyc dyskusjea taki wosowy folklor jest nuzacy
jakos wole spajka on chociaz wie o czym mowi i umie mowic z sensem
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Jest u mnie na osiedlu taka grópa gnojków 15-19 lat ,którzy postanowili sobie zrobić osiedlowy gang . Tak 2x w tyg. odwiedza ich ten sam policjant ze świtą . Leją ich pałkami po nogach i każa mówić wierszyki . Jak zaśpiewasz piosenke albo wierszyk,a będzie nie ładny to jeszcze 5 razy dostaniesz . Teraz powiem tak ten policjant normalny raczej nie jest ,ale niewinnych to on nie tyka . Na takich gnoji to jest najlepszy sposób . Nie regulaminowe podejście do sprawy ,ale za to jakie skuteczne ;)

ps. policja nie ma dowodów na to ,że oni okradają ludzie ,a oni nie mają dowodóe na to ,że dostają od policji hehe działa w 2 strony ... nie ważne jak grunt ,że działa ;)
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Tak 2x w tyg. odwiedza ich ten sam policjant ze świtą . Leją ich pałkami po nogach i każa mówić wierszyki . ... nie ważne jak grunt ,że działa ;)

Jak to działa , jak nie działa..... :roll: :?:
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
działa działa :-) ,ale teraz to ich chyba leją profilaktycznie...hehe
Wiesz jak te gnoje to masochiści to niech dostają po łbie oni bardzo lubią się gonić ze sprzętem z kolesiami z innej ulicy ... Ci się zbiorą w 30 i lecą pobić 4 i odwrotnie ....Policja powinna być bardziej bezwzględna....dla przestępców oczywiście :) Tak jak zaczęli rozgłaszać ,że policjant postrzelił jakiegoś studenta w łodzi . Jak tak dalej będą tępić za to policje i obwiniać wszystkich to furkrcjonarjusze w ogóle będą się bali używać broni ,bo nóż kogoś postrzelą przez przypadek :/ paranoja.....taka polska :D

[/list]
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Policja powinna być bardziej bezwzględna....dla przestępców oczywiście :) Tak jak zaczęli rozgłaszać ,że policjant postrzelił jakiegoś studenta w łodzi . Jak tak dalej będą tępić za to policje i obwiniać wszystkich to furkrcjonarjusze w ogóle będą się bali używać broni ,bo nóż kogoś postrzelą przez przypadek :/ paranoja.....taka polska :D

[/list]

dokładnie...tak..
XaiMoonie zgadzam się z waćpanem..
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

a u mnie w prawej kieszeni zapięty na klipa Timberline Zambezi BackUp
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


mlodyraduh



A ładnie to tak nosić kose do knajpy?

A gdyby to nie policja była tylko jakis starszy kolo (zwrucił by ci uwagę ze to jego blok i jak rano otworzy okno to mu poprostu śmierdzi) to co - kasą rach ciach??????

W sumie to moze i lepiej zebyś zapłacił 250 za głupote (sam sie przyznaleś), niz na nową kose (którą mugłbys kogoś uszkodzić).
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Jest u mnie na osiedlu taka grópa gnojków 15-19 lat ,którzy postanowili sobie zrobić osiedlowy gang . Tak 2x w tyg. odwiedza ich ten sam policjant ze świtą . Leją ich pałkami po nogach i każa mówić wierszyki . Jak zaśpiewasz piosenke albo wierszyk,a będzie nie ładny to jeszcze 5 razy dostaniesz . Teraz powiem tak ten policjant normalny raczej nie jest ,ale niewinnych to on nie tyka . Na takich gnoji to jest najlepszy sposób . Nie regulaminowe podejście do sprawy ,ale za to jakie skuteczne ;)

ps. policja nie ma dowodów na to ,że oni okradają ludzie ,a oni nie mają dowodóe na to ,że dostają od policji hehe działa w 2 strony ... nie ważne jak grunt ,że działa ;)


Skoro niema dowodów to na ich miejscu poszedł bym na komende.
Z tego co mi wiadomo to każdy jest niewinny dopuki winy nieudowodni mu niezawisły sąd. Takie coś, ze wiem ale niejestem pewien to sie nazywa pomówienie (i za to terz mozna siedzieć).

Widocznie masz do czynienia z sędzią Dredem ;) który samemu zaprowadza porządki.
  • 0

budo_triceps
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce pod Bodzentynem

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Ja już to kiedyś napisałem pod pseudonimem Biceps, ale powtórzę:
ChWDP
Jak ktoś chce wiedzieć dlaczego tak uważam to niech zajrzy do tematu "Czy ktoś chciałby pracować w policji?" chyba na cross budo albo w dziale ulica. A z resztą co się będę tłumaczył.

Je*** policję!!!!!!!
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Widocznie masz do czynienia z sędzią Dredem ;) który samemu zaprowadza porządki.


No można tak powiedzieć ... on ogólnie sadysta jest :)

Ja już to kiedyś napisałem pod pseudonimem Biceps, ale powtórzę:
ChWDP
Jak ktoś chce wiedzieć dlaczego tak uważam to niech zajrzy do tematu "Czy ktoś chciałby pracować w policji?" chyba na cross budo albo w dziale ulica. A z resztą co się będę tłumaczył.

Je*** policję!!!!!!!


No stary ja nie jestem wielbicielem policji ,ale kiedyś Ci może być b. potrzebna . Niestety policja często jest zastraszona :?
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Ja już to kiedyś napisałem pod pseudonimem Biceps, ale powtórzę:
ChWDP
Jak ktoś chce wiedzieć dlaczego tak uważam to niech zajrzy do tematu "Czy ktoś chciałby pracować w policji?" chyba na cross budo albo w dziale ulica. A z resztą co się będę tłumaczył.

Je*** policję!!!!!!!

Lubisz być banowany? Tu się trochę mundurowych kręci...
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Wnoszę o zamknięcie tematu.



Jak ktoś ma problem do policji to niech napisze list do sejmu.
To nie jest miejsce na tego typu wypowiedzi.
Lordzie czyń swą powinność.


pozdrawiam



mlodyraduh
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Tak jest. A Tricepsowi proponuję zablokować IP, żeby po wywaleniu nie pokazał się z powrotem ze swoimi rewelacjami jako Czworogłowy Uda.

ChWDP? Ch** W Du** Półgłówkom? Stary, chyba się łapiesz. Uważaj na odbyt.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
a ja to juz sam nie wiem co myslec o policji bo pomimo iz jak do tej porty udawalo mi sie zawsze z wszystkimi policjantami dochodzic do porozumienia...w roznych sytuacjach, choc podbramkowej to raczej nie mialem :) to ostatnio zostalem spisany za to ze siedzialem w samochodzie i rozmawialem z kolegami jakies 70 metrow od domu po tym jak wrocilismy z grila (wlasciwie to jakies 2 godziny temu nas spisali)

rozumiem ze to bylo troche po godzinie 1 ale oni odrazu jak podjechali to otoczyli samochod, zabrali kluczyki i wogole nic znami nie rozmawiali tylko traktowali jak podejrzanych w jakims wlamaniu (chyba mysleli ze stoimy w tym samochodzi na czatach)

ogolnie zmarnowali jakies 20 min i pojechali bo zadnego wlamania nie bylo

szkoda tylko ze nie byli tak gorliwi jak ukradli mojemu bratu rower albo pobili kolege.

tak wiec ogolnie to daleki jestem od wszelkich hasel typu chwdp aczkolwiek ilekroc widuje policje to nienajlepiej mi sie ona kojarzy pomimo iz nie jestem zadnym kryminalistą.

ogolnie to mysle ze policja to powinna popracowac nad PR :P (public relations dla malo wtajemniczonych)
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Tak jest. A Tricepsowi proponuję zablokować IP, żeby po wywaleniu nie pokazał się z powrotem ze swoimi rewelacjami jako Czworogłowy Uda.

ChWDP? Ch** W Du** Półgłówkom? Stary, chyba się łapiesz. Uważaj na odbyt.

Pozdrawiam,
AdamD

:lol: AdamD ... nie mozna zamykać całego tematu z powodu wypowiedzi jednego oszołoma (Biceps , Triceps , Czworoglowy Uda , Okrężny Mięsień Zwieracza, Trzymający Pałe ......czy jak tam sie nazywa ) , jestem przeciw :!: a Mięśniakowi - bana na IP :!: .pozdro.
  • 0

budo_triceps
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce pod Bodzentynem

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Ja już to kiedyś napisałem pod pseudonimem Biceps, ale powtórzę:
ChWDP
Jak ktoś chce wiedzieć dlaczego tak uważam to niech zajrzy do tematu "Czy ktoś chciałby pracować w policji?" chyba na cross budo albo w dziale ulica. A z resztą co się będę tłumaczył.

Je*** policję!!!!!!!

No dobra poniosło mnie! Bardzo pszepraszam i obiecuję że to już się więcej nie powtórzy. Następnym razem nie powiem nic i oleję temat.
Gniewacie się jeszcze?
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Ja już to kiedyś napisałem pod pseudonimem Biceps, ale powtórzę:
ChWDP
Jak ktoś chce wiedzieć dlaczego tak uważam to niech zajrzy do tematu "Czy ktoś chciałby pracować w policji?" chyba na cross budo albo w dziale ulica. A z resztą co się będę tłumaczył.

Je*** policję!!!!!!!

No dobra poniosło mnie! Bardzo pszepraszam i obiecuję że to już się więcej nie powtórzy. Następnym razem nie powiem nic i oleję temat.
Gniewacie się jeszcze?

gniewac się na ludzi którzy sa hmhm nie do końca inteligentni chyba ze porównac z szympansem..nie spoczko takich się ignoruje..
teraz co napiszesz monografię o picasso bysmy uwierzyli w twój intelekt..
wies zstary każdy sobie rzepke skrobie..zachowujesz sie tak a nie inaczej i sam pracujesz na swoja opinie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024