Skocz do zawartości


Zdjęcie

250 PLN :(:(:(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Nie czepiajcie się WOSa. Chłopak ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, a i interpretacja mu nie wychodzi. To naprawdę nie jego wina. Ma chłopak swój dziwny świat i niech w nim żyje. :)


A co do samego zdarzenia.

Hmmm, w sumie dla dobrej rewizj niezbędne jest rozebranie pacjenta do golasa. Więc po takim zdarzeniu nie będę się dziwił, jak koledzy będą golasów z radiowozów wypuszczać.

Nadmiernie gorliwa rewizja może być powodem o pozwanie w sprawie nadużycia i molestowanie... znam taki przypadek.

Na jednym z ostatnich koncertów w mieście w którym mieszkam, zatrzymanoo chlopaka, który taśmą klejącą miał przypocowane żyletki na ciele. Niby nic takiego, ale miał ich kilkanaście. Na pytanie, po co mu one, odpowiedział, że do samoobrony....

Co za czasy...

Szkoda tych 250 zł, ale cóż, stało się.
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Witam!

Wczoraj po lekkiej zaprawie 8) :) bylem z kolegami w drodze na mecz, wchodzilismy wlasnie na skrzyzowanie, patrze czerwone swiatlo, ale pusto prawie na ulicach (to bylo gdzies kolo 19.00, pewnie wszyscy sie na mecz szykowali), wiec wchodze na pasy, kumple mnie jednak sciagaja spowrotem na chodnik, to sie pytam: co jest? i sie do nich odwracam i... patrze: transporter policyjny 8O Wiec grzecznie stoimy i czekamy na zielone... Policjanci ruszyli i przejezdzajac obok nas wychylil sie jeden i mowi do nas: No panowie, takie cos 250 zeta kosztuje! I pojechali dalej.
Troche duzo jak na pieszego... pewnie niedlugo zaczna punkty karne wlepiac za brak rozlgadania sie na ulicy : lewo, prawo, lewo a potem na srodku w prawo :wink:

Pzdr CarpeDiem
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

250 zł to, według taryfikatora, jedyna możliwa kwota za przejście na czerwonym świetle. Nie ma tu widełek "od-do".



To właśnie dla mnie jest idiotyzm jakis kretyn napisał taryfikator a policja sie musi do niego dostosowac. No ale jakie policjant ma prawo takiego musi przestrzegac. Trudno zakup nowego noża niezle się oddalił :( :(

pozdrawiam



mlodyraduh
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Trudno zakup nowego noża niezle się oddalił :( :(





Niestety ..prawda :( .... ale przynajmniej dobrze pieniądze wydałeś :? ---...niestety prywatne lekcje drogo kosztują.... :roll: :wink:
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Polocja jak zawsze grozi pobiciem, zeby uzyskać posuszeństwo. Policja jest tak żęnująca i beznadziejnie głupia, ze mi się pisać nie chce. Ila na tym forum pomyji na policje wylano? Niech sobie "policjancie z forum" uswiadomoia wrescie pare rzeczy... profesjonalisci strzegacy naszego bezpieczeństwa :lol: :lol: :lol:

Wiem, ze to nic nie da, ale idź i na typów złoz skarge. Nic im oczywiscie nie zrobia, ale przynajmniej Ty coś zrobisz a nie póścisz im płazem.

A potem "Skad tyle wrogosci do policji wśród obywateli"?

No własnie nie wiem.... :evil:


wos... Ty jak cos napiszesz...
skarge na co? "Panie komendancie bo oni mnie przepisowo zatrzymali, bo przelazlem na czerwonym swietle i jeszcze lalem pod drzewkiem, ale kolega wos mi poradzil zeby skarge zlozyc, to skladam uprzejmie"... wymysliles...

a co do noza kolegi mlodegoraduha, to on chyba za duzy nie byl (ze zdjecia wnioskuje bo sie nie znam) i jesli miales go przy pasku to przez ubranie moze faktycznie trudno bylo wyczuc... chociaz to tylko moje insynuacjie... nigdy nikogo nie przeszukiwalam.. ;p

pozdrawiam
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
LvB:skoro nie ma widełek to czemu żądali od niego 500koła?to nie jest żaden zarzut,ale nie uważasz,ze to jest zastanawiajace?poza tym faktycznie mandat za przechodzenie w nocy,na pustej ulicy jest troszke irracjonalny...to takie robienie z obywatela "bezmózga"....przeciez samemu jestes w stanie okreslic stopien niebezpieczenstwa(no w momencie gdy nic nie ma na drodze?),a przykładu chyba złego nie dajesz?? :wink: :lol:
moje jedno z niewielu przyjemnych spotkań z policją dotyczyło przechodzenia w miejscu niedozwolonym...przechodziłem przez wylotówkę na wrocek i tak byłem zaapsorbowany dbaniem o swoją dupę,ze nie zwóciłem uwagi na radiowóz stojący kilka metrów od mojego miejsca docelowego....panowie zaprosili mnie do siebie,pogadali,pogadali i tylko kazali mi wrócić na pasy....lepsze to niż mandat...
co do nożyka to faktycznie nie najlpeiej,choc jak byłes grubo ubrany(chociaz latem?)to mozna go było nie wyczuc...

p.s.myslałem,ze za przechodzenie na czerwonym jest 50kola...no cóż dobrze wiedziec...
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

LvB:skoro nie ma widełek to czemu żądali od niego 500koła?


Jak by doliczyli lanie w miejscu publicznym i demoralizacje to by chyba było nawet więcej niż 500 :wink:

szkoda mi kasy ale nerwy mi już przeszły trzeba iść na poczte :? zapłacic podatek od głupoty

pozdrawiam



mlodyraduh
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
panowie nalegam by nikt się czasem nie goraczkowal jak Waszmość wos...
bo jest irracjonalne wyzywać wszystkich za winę albo wyczyn jednostek..kiedyś był taki DJ który powiedział:kto jest bez winy niech piewrszy rzuci kamień....
z drugiej strony dobrze że nie było matki tego rapera bo polecialaby ceglowka...
oczywiscie nie mowię ze tak hmhm rzetelne ściąganie należnosci i wlepianie mandatow jest dobre..ALLE..z drugiej strony często sięsłyszy z epolicja nic nie robi..to chlopaki mogą się zdenerowowac i później tak reagować...
nawiasem powiedziawszy kolego wos ja rozważam wejście w szerego owej organizacji więc ..mam nadzieję iż poskromisz swój język by nie uraząć kolejnego jak napisaleś policjanta z forum,ktorym jeszce nie ejstem ale poniekąd się z nimi solidaryzuje...
rei all
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
mimo wszystko uwazam że sie na upomnieniu powinno skończyc a nie na mandacie w takiej wysokości!!! przeciez wszyscy wiedza jaka jest sytuacja w kraju ludzie nie maja pracy a jak maja to za psie pieniądze. nie twierdze ze kary za takie wykroczenie nie powinno być, ale powinna być duzo mniejsza!!! widze że spora część ludzi próbuje tłumaczyć policjantów BRAWO TAK TRZYMAĆ- zaczyna sie od 250 zł mandatu za przejście na czerwonym a kończy się na POZNANIU LUB ŁODZI( które pewnie i tak nie skończą się skazaniem winnych)!!! brońcie ich dalej a to państwo w państwie bedzie się dalej rozwijać!!!
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
mozesz sie odwolac od tych 250 zeta. Znikoma szkodliwosc spoleczna czynu.

Co do ludzi najeżdżajacych na policje. no cóż, nie lubią porządku ich sprawa. Ja jednak do policji mam rispekcik.
Do dzisiaj pamiętam opinie SEKu o naszym SPAT
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

mimo wszystko uwazam że sie na upomnieniu powinno skończyc a nie na mandacie w takiej wysokości!!! przeciez wszyscy wiedza jaka jest sytuacja w kraju ludzie nie maja pracy a jak maja to za psie pieniądze. nie twierdze ze kary za takie wykroczenie nie powinno być, ale powinna być duzo mniejsza!!! widze że spora część ludzi próbuje tłumaczyć policjantów BRAWO TAK TRZYMAĆ- zaczyna sie od 250 zł mandatu za przejście na czerwonym a kończy się na POZNANIU LUB ŁODZI( które pewnie i tak nie skończą się skazaniem winnych)!!! brońcie ich dalej a to państwo w państwie bedzie się dalej rozwijać!!!

ech popadasz w skrajność kolego....
tio moze naszym antyterrorystom tesh cos wypomnisz?!wiadomo o co chodzi...
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

LvB:skoro nie ma widełek to czemu żądali od niego 500koła?


Jak by doliczyli lanie w miejscu publicznym i demoralizacje to by chyba było nawet więcej niż 500 :wink:


Dobrze napisał.
Czerwone, zanieczyszczanie i wyciąganie fiuta przy ludziach.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Polocja jak zawsze grozi pobiciem, zeby uzyskać posuszeństwo. Policja jest tak żęnująca i beznadziejnie głupia, ze mi się pisać nie chce. Ila na tym forum pomyji na policje wylano? Niech sobie "policjancie z forum" uswiadomoia wrescie pare rzeczy... profesjonalisci strzegacy naszego bezpieczeństwa :lol: :lol: :lol:

Wiem, ze to nic nie da, ale idź i na typów złoz skarge. Nic im oczywiscie nie zrobia, ale przynajmniej Ty coś zrobisz a nie póścisz im płazem.

A potem "Skad tyle wrogosci do policji wśród obywateli"?

No własnie nie wiem.... :evil:


Boze ale ty zalosny jestes....

nie, Ty.

Takie komentarze to sobie mozesz...


Cos mi sie zdaje ze to nie tylko moja opinia na temat twoich postow:

Zamknij mordę wos, idioto.


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

wyciąganie fiuta przy ludziach.

..a ja tam wyciągałem , nawet przy kobietach i żadna mandatu mi nie wlepiła... :lol:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
przy laskach ale to chyba w innych celach?!niż sikanie..choc ponoć takie hard cory są modne..cóż jestem jednak tradycjonalista.... :)
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

wyciąganie fiuta przy ludziach.

..a ja tam wyciągałem , nawet przy kobietach i żadna mandatu mi nie wlepiła... :lol:

Stary nie mow ze podchodzisz do panienki i mowisz: "siema jestem Tomek a to jest Zenon cale 23 cm" :) joke
heheheh no ofence
peace :-)
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

przy laskach ale to chyba w innych celach?!niż sikanie..choc ponoć takie hard cory są modne..cóż jestem jednak tradycjonalista.... :)

Heee ...na biwaku taka panienka spytała mnie czy chce popatrzeć jak będzie sikała na stojąco....spierdoliłem...jaki człowiek jest glupi.... :roll:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
wiesz ja generalnie lasek już nie wyrywam..bo mnie usidlila jedna....ale chyba tekst byl adresowany do kolegi wyżej bo ja takowych zachowań nie prezentuje..
pozdrawiam all
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
chyba nie sugerujesz ze mnie takie zabawy "w sikanie na stojaco" pasjonuja? :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
okej, robi sie dziwnie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024