Skocz do zawartości


Zdjęcie

250 PLN :(:(:(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

250 PLN :(:(:(
Wracałem sobie spokojnie dzisiaj z knajpy. Zatrzymałem się na chwilkę co by "oddać te 3 piwka przyrodzie" a tu nagle panowie podjechali i mmi mówią 500 PLN za przejście na czerwonym świetle {było tak tylko że 200m wcześniej) (22:30 zero samochodów na drodze) a za lanie mi dadzą spokój ?????. Po pertraktacjach zeszło na 250 PLN ale mam takie nerwy na policje że szok :evil: .

Ale nie to jest najfajniejsze przed wsadzeniem mnie do samochodu jeden z panów mnie przeszukał. Po wstępnym obmacaniu stwierdził "Czysty" i wsadził mnie do transportera (ja z tyłu{ nie w klatce tylko na siedzeniu} oni z przodu) a u mnie w prawej kieszeni zapięty na klipa Timberline Zambezi BackUp
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Gdybym był naprawdę psycholem to zanim by sprawdzili moje dane to by ich nie było :twisted: ( siedzę sobie spokojnie za nimi a oni patrzą sobie na swoje papiery a nie na mnie). Dwa cięcia i koniec bajki. Tak więc ja mam 250 PLN do tyłu a panowie powinni się cieszyć że trafili na kogoś kto woli strącić 250 i mieć święty spokój a nie na psychola który zajebał by ich w 20 sec po wsadzeniu do transportera. Pozdrawiam panów szkolących policje w przeszukaniach.

Po pierwsze jestem załamany werdyktem panów (250 przy pustej drodze) a po drugie jakością przeszukania.
Nie wiem co myśleć o naszej policji(niby skuteczna bo mnie zatrzymali a z drugiej strony patrząc to tragedia [nóż w kieszwni po przeszukaniu] )





pozdrawiam



mlodyraduh
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
tak to wlasnie jest z tą polską policją ... bez urazy dla chlopakow z forum ale zauwazylem ze czasem to jest bardziej aparat represyjny niz normalna policja bo co komu szkodzi ze ktos w srodku nocy przechodzi na czerwonym albo w miejscu niedozwolonym jesli z ogledzin wynika ze w promieniu 300m albo i wiecej niema zadnego pojazdu ....

rozumiem mozna argumentowac ze istnieje mozliwosc ze sie przewroce i wtedy stworze zagrozenie dla kierowcy ale bez przesady...jeszcze nigdy sie nie zdarzylo zebym sie na ulicy obalił :)

jakos dwa miesiace temu mialem podobna sytuacje tylko ze w dzien w niedziele wiec ruch znikomy a tu panowie mowia 250 zeta...naszczescie skonczylo sie na upomnieniu ale pol godziny nie moje... najlepiej sciemniac ze sie nie pracuje :P

pytanko: czy policjanci cos maja z wypisanych mandatow ?? znaczy sie jakis procent albo cos??

a sprawa z nozem to juz zupelnie inna dzialka

pozdro
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Polocja jak zawsze grozi pobiciem, zeby uzyskać posuszeństwo. Policja jest tak żęnująca i beznadziejnie głupia, ze mi się pisać nie chce. Ila na tym forum pomyji na policje wylano? Niech sobie "policjancie z forum" uswiadomoia wrescie pare rzeczy... profesjonalisci strzegacy naszego bezpieczeństwa :lol: :lol: :lol:

Wiem, ze to nic nie da, ale idź i na typów złoz skarge. Nic im oczywiscie nie zrobia, ale przynajmniej Ty coś zrobisz a nie póścisz im płazem.

A potem "Skad tyle wrogosci do policji wśród obywateli"?

No własnie nie wiem.... :evil:
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
To nie wina policji, macie jakąś zrytą sygnalizacje co to nawet w nocy działa, u mnie ten problem nie istnieje 8)
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
powiem ci szczerze że jakbym był w takiej sytuacji to bym sie głęboko zastanowił czy nie użyc noża!!!! 250 zł za przejście na czerwonym świetle??? to jest jakies nienormalne!!!! kumpel za to samo wykroczenie dostał 30 zł mandatu :wink: a działo sie to w środku dnia!!! 250 zł to nawet kierowcy nie dostaja za przekroczenie prędkości a stwarzaja tym o wiele większe zagrożenie!!! ciekaw jestem czy jest jakiś cennik według którego policjanci dali ci taki mandat sprawdx to i sie odwołuj!!!! powodzenia
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Hehehe :lol:
Hahahaha :lol:

250 zł to, według taryfikatora, jedyna możliwa kwota za przejście na czerwonym świetle. Nie ma tu widełek "od-do".


Buahahahahahaaaaaaa :lol:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

powiem ci szczerze że jakbym był w takiej sytuacji to bym sie głęboko zastanowił czy nie użyc noża!!!!


8O

w kazdym razie, nie wydaje mi sie, zeby oni postapili niezgodnie z prawem, wrzucajac Ci mandat, wiec ze skargi nici. A Wy zamiast krytykowac policje, powinniscie skrytykowac przepis ktory zabrania przechodzic na czerwonym w nocy - organ ustawodawczy, ze sie tak wyraze, nie wykonawczy.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

powiem ci szczerze że jakbym był w takiej sytuacji to bym sie głęboko zastanowił czy nie użyc noża!!!!


8O

w kazdym razie, nie wydaje mi sie, zeby oni postapili niezgodnie z prawem, wrzucajac Ci mandat, wiec ze skargi nici. A Wy zamiast krytykowac policje, powinniscie skrytykowac przepis ktory zabrania przechodzic na czerwonym w nocy - organ ustawodawczy, ze sie tak wyraze, nie wykonawczy.

Głownie chodzi o to, że zastraszali go pobiciem i na początku zadali sumy dwukrotnie większej czyli 5OO zł.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
ahh, z tym sie zgodze ze to "lekkie" przegiecie :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
sposk..
ale nie można jechać na wszystkich policjantów..trafił na debili ale wszędzxie się tacy znajdą..w zakonie, w mcdonaldzie , na uniwerku, wszędzie nie ma reguły..ale czy oznacza to ze mozna ubliżać ludziom tej profesji za to ze kilku z nich to kolesie z kompleksami chowający się za mundurem?!
chyba to przesada...poprawka to jest przesada.
rei all
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Dokladnie, tak samo jest z ksiedzami, trafiaja sie pedofile czy pedaly, ale jest to na prawde (mam nadzieje!) niewielki odsetek... Nie generalizujmy panowie.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

A Wy zamiast krytykowac policje, powinniscie skrytykowac przepis ktory zabrania przechodzic na czerwonym w nocy - organ ustawodawczy, ze sie tak wyraze, nie wykonawczy.

Sprawa jasna -wykroczenie popełnione -kara wymierzona. mlodyraduh Ty mogłeś ciać kosa a oni( wcześniej )mogli wywieźć Cie do lasu i zakopać --nie?.pozdro.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Głownie chodzi o to, że zastraszali go pobiciem i na początku zadali sumy dwukrotnie większej czyli 5OO zł.

8O pobiciem :?: gdzie to pisze :?: :?: :?: Jeżeli chodzi o targowanie to zawsze mi opuszczają a czasem zdaża się wygadać 8) .Wszystko zależy ..pozdro.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Polocja jak zawsze grozi pobiciem, zeby uzyskać posuszeństwo. Policja jest tak żęnująca i beznadziejnie głupia, ze mi się pisać nie chce. Ila na tym forum pomyji na policje wylano? Niech sobie "policjancie z forum" uswiadomoia wrescie pare rzeczy... profesjonalisci strzegacy naszego bezpieczeństwa :lol: :lol: :lol:

Wiem, ze to nic nie da, ale idź i na typów złoz skarge. Nic im oczywiscie nie zrobia, ale przynajmniej Ty coś zrobisz a nie póścisz im płazem.

A potem "Skad tyle wrogosci do policji wśród obywateli"?

No własnie nie wiem.... :evil:


Boze ale ty zalosny jestes....
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
ta.. moj kumpel trafil na rowniache gline.

mial 90% przekroczenie predkosci [ach te 50 po miescie :wink: ] zatrzymal go policjant i mowi 500+8pktow.
no i udalo sie wyjsc na upomnieniu [szczegolnie jak poliscjant zobaczyl, ze prawojazdy wydane 2 tyg wczesniej :wink: ]
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Uprzejmie proszę!

a za lanie mi dadzą spokój ?????.


Sam autor powiedział, ze grozili mu pobiciem.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Polocja jak zawsze grozi pobiciem, zeby uzyskać posuszeństwo. Policja jest tak żęnująca i beznadziejnie głupia, ze mi się pisać nie chce. Ila na tym forum pomyji na policje wylano? Niech sobie "policjancie z forum" uswiadomoia wrescie pare rzeczy... profesjonalisci strzegacy naszego bezpieczeństwa :lol: :lol: :lol:

Wiem, ze to nic nie da, ale idź i na typów złoz skarge. Nic im oczywiscie nie zrobia, ale przynajmniej Ty coś zrobisz a nie póścisz im płazem.

A potem "Skad tyle wrogosci do policji wśród obywateli"?

No własnie nie wiem.... :evil:


Boze ale ty zalosny jestes....

nie, Ty.

Takie komentarze to sobie mozesz...
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(
Zamknij mordę wos, idioto.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Uprzejmie proszę!

a za lanie mi dadzą spokój ?????.


Sam autor powiedział, ze grozili mu pobiciem.

Mam wrażenie że autorowi chodziło jednak o oddawanie moczu (lanie).... :lol:
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 250 PLN :(:(:(

Uprzejmie proszę!

a za lanie mi dadzą spokój ?????.


Sam autor powiedział, ze grozili mu pobiciem.

Mam wrażenie że autorowi chodziło jednak o oddawanie moczu (lanie).... :lol:

Buehehe no ja też tak zrozumiałem i też nie wiedziałem o jakie kurde pobicie chodzi :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024