Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jacek Wysocki ochrania Deep Purple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_socjon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple
No co Ty? Za kogo mnie masz? Zdobyłbym dosyć wątpliwą sławę... A i tak wyznawcy wiedzieliby swoje...
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple
ja jak robil na mnie technike przypadkowo walnalem mu z łokcia w czoło ale udawal ze nic nie poczuł. Strasznie mnie typek denerwował jak założył mi potem dzwignie ja klepie a ten nic jeszcze bardziej dociskal dopiero po chwili wyluzował.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

jak robil na mnie technike przypadkowo walnalem mu z łokcia w czoło ale udawal ze nic nie poczuł.(...) jak założył mi potem dzwignie ja klepie a ten nic jeszcze bardziej dociskal dopiero po chwili wyluzował.


Moze tez udawales ze nic nie poczules ? :D
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

ja jak robil na mnie technike przypadkowo walnalem mu z łokcia w czoło ale udawal ze nic nie poczuł. Strasznie mnie typek denerwował jak założył mi potem dzwignie ja klepie a ten nic jeszcze bardziej dociskal dopiero po chwili wyluzował.


znam takich co nawet mimo klepania dalej dociskaja. to jest dranstwo moim zdaniem. Co do Wysockiego to pierwszy raz slysze ze tak robil.
Silvio
  • 0

budo_yooggie
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znak byl ale urwali...to nie wiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple
Co za koles wymyslil mit ze Aikido jest nieskuteczne ... ono jest najbardziej skuteczne :) Pozatym uczy ze walka to tylko ostatecznosc......
Ujme to tak ze jak Złe Jedi ma Klamke (Gun,Pistolet,Mordulec) To nawet praktyki BON nie pomogą bo nadchodzi ZGON.

Aikido najskuteczniejsze także za dojo !!!!

Allach - "Kazdy terrorysta winien umiec aikido by ochrnaiac swa bombe"
Budda - "Droga srodka jest Aikido "
Jezus - "Jak bylem maly nauczylem sie Aikido od ojca, Teraz jestem duzy i wiem ze jakby nie aikido to bym wisial tam dalej "
Zukahara - "@$#$%$# #$%#$# #%^^^&$"
Stalin - "Aikido nie obroni japoni przed komunizmem styczen 1944r "
Hitler - "Włóchów polacy zleją bo oni znaja AIKDO a italioano to pipkasy 1942"

Tak brzmi zdanie fachowców ....czy ty mozesz pozostac obojetny ?
--- AIKIDO ---

O
\|/ o
| / \/
|/ / \
| / \
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

Z samym shihanem nie miałem za dużo do czynienia... Pare staży i wsio...
Niemniej pewnego razu zostałem poproszony przez niego o dynamiczny atak i skończylo sie na tym z trzech jodan tsuki jakie mu w życiu zadałem dwa musiałem zatrzymać tuż przed jego nosem...
Cwiczyłem pózniej z wieloma profesjonalnymi ochroniarzami i z zadnym taka sztuka mi nie wyszła...


ale super z Ciebie fachman :) 8O :D , ciekawa jestem jaka masz opinie u swoich nauczycieli czy nauczyciela, no moze sam jestes nauczycielem...
7 dan nie potrafi sie przed Toba obronic , no no..
moze podasz na siebie jakies namiary, popatrzec by warto :)
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

ja jak robil na mnie technike przypadkowo walnalem mu z łokcia w czoło ale udawal ze nic nie poczuł. Strasznie mnie typek denerwował jak założył mi potem dzwignie ja klepie a ten nic jeszcze bardziej dociskal dopiero po chwili wyluzował.


czy treningi aikido nie sa dobrowolne? chyba nikt nie zmusza do trenowania u Wysockiego?
troche juz widzialam (moze nie wszystko),bardzo krytyczna ze mnie osobka, ale mnie zadziwiasz swa wypowiedzia ..
jakos to co piszesz nie pasuje do Wysockiego jakiego znam..
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple
A mnie zadziwiają twoje pytania retoryczne bo nie obwiniam ani jego ani ciebie sam sie na to zdecydowalem dopowiedziałaś sobie za mnie. Ja pisze o konkretnej sytuacji. Walczy człowiek a nie dan tymbardziej w aikido wiec to ze ma 7 danów cóż może sie zdarzyć że czasem ktoś mu palnie w łepetyne. :box:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple
aj ..pasqudziatko.. jak dawno nie widzialem!!
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

Walczy człowiek a nie dan tymbardziej w aikido

ty, smook, o czym ty nam tu opowiadasz? w aikido nie ma zadnej walki. Techniki sa oparte na wspolpracy obu cwiczacych. Wiec o co ci chodzi? Ze podczas podkladania sie zachaczyles go niechcacy lokciem? i to ma ten twoj powod do chwaly? :roll: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_kyrielejson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa (CAA)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

Ze podczas podkladania sie zachaczyles go niechcacy lokciem? i to ma ten twoj powod do chwaly? :roll: :lol: :lol: :lol:

No co? Fajnie jest podczas podkładania się zachaczyć kogoś łokciem. :)
  • 0

budo_benkei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKOW

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple
Zastanawia mnie jedna rzecz..Jak mozna nauczyc sie dobrze techniki jesli ktos sie poprostu podklada..tak jak te fikolki robione w powietrze zanim jeszcze partner zdozy zrobic dzwignie?Bo dla mnie to nie uczy ani jednej ani drugiej strony..Jak dostal z lokcia to widocznie cos zle robil a nie ze partner mu sie nie podlozyl..To tak samo jak z tym prostym uderzeniem.Albo sie schodzi z lini albo dostaje w nos..
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple
Szczepan w aikido nie ma walki? Jeden atakuje drugi sie broni. Powinien sie nie podkladac technika wyjdzie albo nie i tak tez wpajal mi trener ale moze to tylko oficjalna wersja. I gdzie ja pisalem o jakiejs chwale no gdzie, no k...a gdzie!!!? Nastepny co se dopowiada :?
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

Szczepan w aikido nie ma walki? Jeden atakuje drugi sie broni. Powinien sie nie podkladac technika wyjdzie albo nie i tak tez wpajal mi trener ale moze to tylko oficjalna wersja. I gdzie ja pisalem o jakiejs chwale no gdzie, no k...a gdzie!!!? Nastepny co se dopowiada :?

Nie smook, to nie walka. Jedna z cech walki jest to, ze obaj staraja sie zwyciezyc. Kazdy usiluje udowodnic ze jest lepszy od przeciwnika. I stosuja w tym celu rozne taktyki oraz strategie.
W aikido nikt nie stara sie zwyciezyc. Nie ma zadnej taktyki, strategii...

co do podkladania sie, to przeciez jest z gory umowiony atak - juz samo to jest podkladaniem sie. Nie mowie juz ze uke nie oporuje, nie robi kontratakow, po prostu pomaga tori, lub w najlepszym wypadku jest neutralny.
Mam nadzieje ze teraz lepiej mnie rozumiesz ? :wink: :lol:
  • 0

budo_socjon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

ale super z Ciebie fachman :) 8O :D , ciekawa jestem jaka masz opinie u swoich nauczycieli czy nauczyciela, no moze sam jestes nauczycielem...
7 dan nie potrafi sie przed Toba obronic , no no..
moze podasz na siebie jakies namiary, popatrzec by warto :)


To nie jest kwestia żadnego fachmaństwa, ani danów. Zwłaszcza, że w momencie tego zdarzenia miałem za sobą zaledwie kilka miesięcy treningów Wing-Tsun i 7 lat stażu w Aikido, więc za żadnego fachowca uchodzić nie mogłem. Ot, zaciekawiło mnie, czy czołowy polski Aikidoka jest w stanie sprostać atakom nieco bardziej dynamicznym, niż te, które spotyka sie na treningach Aikido. Wtedy jeszcze nie byłem do końca świadom, że nie jest to tyle kwestia poziomu wyszkolenia, co raczej specyfiki stylu.

Piszesz 7dan... Osobiście nie widzę przyczyn dla których 7dan miałby byc dużo skuteczniejszy od 6go, 5go, czy 1go....
A w kwesti namiarów. Wierz mi- trudno jest zorganizować sparring z Aikidoką. Powyżej 2go kyu jakoś dotkliwie brak chętnych, cholera :)
Nie zastanowiło Was nigdy dlaczego żadna z burzliwych dyskusji o skuteczności Aikido nie znalazła finału na macie?
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

Nie mowie juz ze uke nie oporuje, nie robi kontratakow, po prostu pomaga tori, lub w najlepszym wypadku jest neutralny.
Mam nadzieje ze teraz lepiej mnie rozumiesz ? :wink: :lol:

Chyba Szczepan troszke uogólniasz.U mnie w dojo kiedy ćwicze z osobami zaawansowanymi zawsze staram sie znależć jakąś luke i wyjść z wykonywanej techniki, tak samo oni robią kiedy ja jestem shitei, często wychodzi z tego siłówka, ale mówi się trudno i ćwiczy się dalej.
  • 0

budo_kita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów / Jarosław
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

Nie mowie juz ze uke nie oporuje, nie robi kontratakow, po prostu pomaga tori, lub w najlepszym wypadku jest neutralny.
Mam nadzieje ze teraz lepiej mnie rozumiesz ? :wink: :lol:

Chyba Szczepan troszke uogólniasz.U mnie w dojo kiedy ćwicze z osobami zaawansowanymi zawsze staram sie znależć jakąś luke i wyjść z wykonywanej techniki, tak samo oni robią kiedy ja jestem shitei, często wychodzi z tego siłówka, ale mówi się trudno i ćwiczy się dalej.

u mnie jest to samo ( i było naewt wtedy gdy nie byliśmy jeszcze CombatAikido) więc coś chyba Szczepan ściemniasz
  • 0

budo_kita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów / Jarosław
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple
a tak po zatym to Kiod gdzie ćwiczysz????
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple

a tak po zatym to Kiod gdzie ćwiczysz????

W Rudzie Śląskiej i w Zabrzu, a Ty??
  • 0

budo_kita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów / Jarosław
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki ochrania Deep Purple
na podkarpaciu w jarosławiu (koło rzeszowa)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024