Skocz do zawartości


Zdjęcie

niecala vs budojo ;P


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterpiter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z sufitu (Warszawa-Kabaty)

Napisano Ponad rok temu

niecala vs budojo ;P
Witam
Czy ktos moglby podzielic sie wrazeniami z trenigow aikido na niecalej w centrum albo w budojo na ursynowie albo najlepiej z obydwu sekcji jesli ktos czegos takiego w swym zyciu doswiadczyl ;) Chodzi mi glownie o atmosfere treningu, jezeli ktos ma porownanie czy moze cos powiedziec jak w skali od 1 do 10 fajnie jest pod dowodztwem sensei Pomianowskiego itd i chlopakow z niecalej... Bo sie chcialem po ok. 3letniej przerwie znowu wkrecic i mam lekkie wahania gdzie z tym ze predzej na niecala bo niegdys cwiczylo sie z Michalkiem K heh.. Whatever :P Bede wdzieczny za wszekliego typu opinie.
Pozdrawiam
hey
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
Cóż...Ja w Budojo miałam okazje być na stażu i muszę powiedzieć,że jest tam bardzo miło.Ale osobiście polecam Meian :)
  • 0

budo_gromitt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolica

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzić samemu, bo ile ludzi, tyle opinii. Z tego, co wiem do Budojo można przyjść na pierwszy darmowy trening i potem podjąć decyzję, czy Ci to miejsce, ludzie, instruktor i atmosfera odpowiada.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
potym ,ajk funkcjonuje prenumerata, (jeszcze nie dostałem gazety) oraz to że szanowni panowie nawet nie odpisują na maile jak ktoś o to zapyta, to odnoszę wrażenie, że olewają ludzi. skoro olewają w takich sprawach, to w dojo jest pewnie podobnie, tyle że dojo nie widziałem i opieram się na tym co widzę w kwestii gazety.
  • 0

budo_gromitt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolica

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
Mylisz dwie sprawy. Ja mówiłem o Budojo, jako miejscu do ćwiczeń, a nie o piśmie, które całkowicie podlega pod wydawnictwo BELLONA. Te rzeczy są owszem powiązane, ale nie na tyle, żeby z błędów wydawnictwa robić błędy ośrodka sportowego, bo to jest przesada.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
no tak, ale naczelnym budojo jako gazety i jako osrodka jest ta sama osoba, i to ta osoba powinna dbać o pewne rzeczy by wszystko chodziło jak trzeba. wiem ze osrodek to co innego, ale analogia pozostaje, jakbys na to nie patrzał
  • 0

budo_gromitt
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolica

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
Nie zgadzam się z Tobą. Powiem tylko tak: nie odpowiadamy za wszystko w co jesteśmy zaangażowani, wiele zależy od reszty ludzi, którzy pracują razem z nami. Jeżeli przykładowoTwój kumpel z pracy jest leniwy i nie robi swojej roboty na czas, to czy Ty jesteś za to odpowiedzialny, mimo że swoją działkę wykonałeś w 100 % dobrze??? Łatwo jest oceniać innych, jednakże jeśli już mamy to robić, to warto mieć jak najwięcej informacji i błędów jednego czy kilku ludzi nie "rozciągać" na wszystkich i wszystko.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
co do leniwych kumpi to cos o tym wiem, niestety,


co do reszty Twoich stwierdzeń, to masz rację, to masz racje ze nie wszystko zależy od Ciebie jak pracujesz z ludźmi, ale mimo to masz na to wpływ, a ja po prostu stwierdzięm, że budojo olewa, własnie przed chwilą potwierdził mi to kumpel mailem, jak go zapytałem czy ma gazete, pisze ze nie ma i że na maila z zapytaniem o to mu równiez nie odpowiedzieli, więc może mają w dupie klientów, zapłacali to niech się walą. jeżeli to Cię uraża to trudno, takie sa moje doświadczenia z ta gazetą.


pzdr

Slayer'san alias marcin954 :D
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P

co do leniwych kumpi to cos o tym wiem, niestety,


co do reszty Twoich stwierdzeń, to masz rację, to masz racje ze nie wszystko zależy od Ciebie jak pracujesz z ludźmi, ale mimo to masz na to wpływ, a ja po prostu stwierdzięm, że budojo olewa, własnie przed chwilą potwierdził mi to kumpel mailem, jak go zapytałem czy ma gazete, pisze ze nie ma i że na maila z zapytaniem o to mu równiez nie odpowiedzieli, więc może mają w dupie klientów, zapłacali to niech się walą. jeżeli to Cię uraża to trudno, takie sa moje doświadczenia z ta gazetą.

:D


Szlag mnie trafi zaraz bo czytelnik ma zawsze racje, a szczególnie wtedy kiedy ma naprawdę rację, :(
przy każdym numerze mam sollenną obietnicę Bellony że od nastepnęgo numeru prenumerata wyjdzie o czasie i... i znowu to samo :X .
nie wiem co robić?
Jedyne wyjście to chyba zamówić prenumeratę przez SOTO, oni są bardzo solidni i punktualni.
Z mojej strony duże sorrrryyy :oops: :oops: :oops:

  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
chcialem zauwazyc ,ze ktos sie tu pytal o atmosfere w dojo..
hmm moze ja odpowiem.. widocznie trener jet tak zajety ze nie ma czasu dla uke.... no.. i juz..
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
A czy ktos moze podzielic sie informacja nt. aikido prezentowanego przez p.Jurka? Moze jakis filmik albo cus?
Bo ja np. nigdy nie widzialem, aby p. Jurek na stazach robil cos innego niz ochoczo gaworzyl z dawno niewidzianymi znajomymi. No ale w koncu bycie presidentem wielkiej federacji zobowiazuje... :lol:

No i moze wreszcie mi ktos wyjasni formalna roznice miedzy presidentem a przewodniczacym?
Bo statut PFA jest na tyle tajny, ze nia ma go na stronie federacji.
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
Z tego co słyszałem to treningi aikido w budojo prowadzi pan Wojtek, a nie pan Jurek, ale może w nowym budojo będzie plakat z panem J. to będziesz mógł popodziwiać :)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
A ja widziałam nowy plakat Budojo ;) Wisiał w centrum :)
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P

Z tego co słyszałem to treningi aikido w budojo prowadzi pan Wojtek, a nie pan Jurek, ale może w nowym budojo będzie plakat z panem J. to będziesz mógł popodziwiać :)


Ale konkretnie to o co chodzi :?: :?: :?: :lol:

A czy ktos moze podzielic sie informacja nt. aikido prezentowanego przez p.Jurka? Moze jakis filmik albo cus?
Bo ja np. nigdy nie widzialem, aby p. Jurek na stazach robil cos innego niz ochoczo gaworzyl z dawno niewidzianymi znajomymi. No ale w koncu bycie presidentem wielkiej federacji zobowiazuje...


  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
Znam i Redakcje i Michala, Ziola i Rafaella polecam treningi i tu i tu...
  • 0

budo_dorotasolo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
Na Niecałą też możesz przyjść na pierwszy trening za darmo. Michał prowadzi zajęcia na Bródnie, w wakacje będą 2x w tyg na Niecałej.

ps: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P

Na Niecałą też możesz przyjść na pierwszy trening za darmo. Michał prowadzi zajęcia na Bródnie, w wakacje będą 2x w tyg na Niecałej.

ps: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


szkoda, ze z tej strony zdjeto egzamin tego michala na 2.dan. mozna bylo sie niezle posmiac.
  • 0

budo_olafia
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin/wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P

Chodzi mi glownie o atmosfere treningu, jezeli ktos ma porownanie czy moze cos powiedziec jak w skali od 1 do 10 fajnie jest pod dowodztwem sensei Pomianowskiego itd i chlopakow z niecalej...

nie wiem jak jest na Ursynowie,więc się nie wypowiadam, a co do Niecałej, to moim skormnym zdaniem 10pkt ! :-) Przeniosłam się tam we wrześniu i od razu zostałam bardzo ciepło przyjęta "jak swoja" :-)
Sensei Marcin jeździ na różne staże i zawsze coś nowego pokazuje, pozatym ćwiczy ze wszystkimi, no i potrafi dać w kość! :)
Każdy nastepny trening wydaje mi się jeszcze lepszy od poprzeniego.
Zachęcam gorąco!
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
ja od jakiegos czasu trenuje w budojo u w. brozynskiego. atmosfera jest rewelacyjna, chociaz momentami bywa troche ciasno... jedno tylko mnie wkurza - treningi sa za krotkie, chyba sie zapisze na jeszcze jakies...
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: niecala vs budojo ;P
WARSZAWA
ul. Syreny 5/7 Szkoła podstawowa nr 139
Wal tutaj, solidna firma, bez peace&love na treningach.
detale do zobaczenia na stronie LAA.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024