Skocz do zawartości


Zdjęcie

Incydent


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Incydent

pojmij to ze dla jednego "znecanie sie" to klaps, a dla innego skopanie psa to rozrywka. Ja poprostu nie chce zeby ktos sie do tego wpier.... Bokto ma ustalic granice? ty?


Jeden z gnębiących zwierzęta jest nawet na forum.
  • 0

budo_scarcita
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Incydent
a wlasnie Marus: i co bylo dalej z tymi dresami? przyszli jeszcze kiedys?
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Incydent
Hmm tu wogule jest jakis moderator? Bez obrazy ale mam nadzieje, ze to forum rownie dobrze moglo by nosic nazwe "Off-topic". 8 stron o tresowaniu/wychowywaniu. No ja rozumiem, mi tez sie nie podoba jak ktos sie zneca nad zwierzakami, ale potem rosna tematy do kilku(-nastu) stron.

A wracajac do tematu. Policja ma obowiazek przyjac kazde zgloszenie! Jesli Cie olewaja, przejsc sie osobiscie na komisariat i zrobic im awanture. Ja mam pozytywne podejscie do policji.

Idzcie do szkoly, tam juz od pierwszej klasy podstawowki ucza Cie ze Policja (tak, z duzej litery) to pieprzone psy i HWDP im. Tylko jak potem przyjdzie co do czego, to kazdy placze i dzwoni po Policje.

Zglaszac trzeba zawsze, a juz napewno takie incydenty jak ty miales. Ostatnio mi znajomi mowili, ze wracali z imprezy i ich jacys gowniarze kamieniami zaczeli rzucac i wyzywac od brudasow. Skonczylo sie tak, ze dopiero jak jeden dostal wiekszym kamieniem w glowe, a drugi w plecy to sie odwrocili i a tamci uciekli.

Ale oczywiscie zgloszenia nie bylo, bo poco. Przeciez i tak ich nie rozpoznamy, nie wiemy kto to... :roll:

Przeciez Ci biedni policjacji nie siedza i z kartka i dlugopisem w reku i pisza, a kiedy odloza sluchawke to kartka do kosza. Napewno robia sobie jakies statystyki, a potem jesli bylo zgloszenie, a jesli bylo tych zgloszen juz kilka to napewno poskutukuje to tym, ze czesciej w tamtej okolicy bedzie wiecej patroli.

Jako taka ciekawostke powiem - mam duzo mlodsza siostre, ma teraz 9 lat (od wrzesnia 3 klasa podstawowki). I w drugiej klasie miala wycieczke na komisariat. No to sie pytam jak bylo, czy jej sie podobalo? I uszlyszalem takie slowa:
- "No co ty! Pierdzielone psy, nie lubie psow. HWDP. Powinni ich wszystkich pozabijac" - dziecko 9 lat.
- A co to znaczy HWDP
- Nie wiesz?
- No Ciebie sie pytam
- no ze sie policji nie lubi....

I potem byla powazna rozmowa, po co jest i jakie zadanie ma Policja. Dodam jeszcze, ze mieszkam w niesympatycznej dzielnicy Pruszkowa i moja siostra bawi sie na podworku z roznymi jej rowiesnikami.

Nierozumiem skad ta obawa przed zgloszeniem sprawy na Policje.
W Polsce jest tak, ze do wielu rzeczy masz prawo. Masz prawo, wezwac Policje i prosic ich o pomoc. Masz prawo byc uczciwie sadzony. Masz prawo do wielu innych rzeczy.

Jednak jedna wazna rzecz. O TE PRAWO MUSIMY SIE UPOMIEC! I to nie raz, ale przez cale zycie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024