Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_slimcz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Szkoła
CZE, witam wszystkich. po wakacjach wybieram sie do nowej szkoly czyli liceum i bede tzw KOTEM. wiecie o co chodzi. tu jest prblem. dawac sie kocic?? bic?? co robic?? napewno mieliscie aki przypadki. podpowiedzcie cos.!! :D
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
obecnie kocenie to w wiekszości dobrych szkół mit... Zdażają się kocenia ale na ogół nauczyciele nie dają pozwolenia na takie praktyki bo niszczą renome szkoły... i odrazu wzywają policje...
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
U mnie wywalają za to z budy nie ma litości :twisted:

PS: Poskutkowało :wink: z tym że mnie czeka to samo ciekawe jak jest z tym na studiach, bo liceum mam obecnie już za sobą (heh najpierw trzeba sie dostać :? ).
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła

CZE, witam wszystkich. po wakacjach wybieram sie do nowej szkoly czyli liceum i bede tzw KOTEM. wiecie o co chodzi. tu jest prblem. dawac sie kocic?? bic?? co robic?? napewno mieliscie aki przypadki. podpowiedzcie cos.!! :D

a do jakiego "typu" szkoly idziesz ? zawodowka , technikum ,ogolniak ...?
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Faktycznie jaka szkola taki chrzest bojowy.
Szczerze mowiac nie ma przed tym skutecznej obrony :twisted:
Moja rada: nie chowaj sie po katach korytarza tylko zachowuj sie normalnie a nie jak szaleniec z nerwowo rozbieganym spojrzeniem 8O
W rok pozniej sam kogos spuscisz po schodach albo utopisz w kiblu :lol:
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Skumaj szybko kolegow i po sprawie :P
Jak we mnie w nowej szkole koles rzucil papierkiem to sie grzecznie spytalismy czy dawno wpierdol nie dostal? I na tym sie skonczylo :)

Pisz jaka szkola bo to wsyzstko od tego zalezy.
Aha i oczywiscie [jak dla mnie] nie lataj do nauczycieli [no moze jak juz bedzie atak,nozem podpalenie i takie tam :) ] bo ci jeszcze przypna etykietke konfidenta 8) No ale to juz zalezy od ciebie.
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
gab3d i bardt dobrze ci radza :D... podstawa to plecy i pewnosc siebie :D... nie mowiac o popperze w kieszeni, place teleskopowej w plecaku, nozu za paskiem od spodni i gazie w rekawie :D...
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła

nie chowaj sie po katach korytarza tylko zachowuj sie normalnie

ale tez nie przechodz w skrajonosci i nie zachowuj sie jak chojrak bo jeszcze zechca cie sprawdzic czy naprawde taki "masta" jestes :wink:
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła

... nie mowiac o popperze w kieszeni, place teleskopowej w plecaku, nozu za paskiem od spodni i gazie w rekawie :D...


I nie zapominaj o maluszku pełnym dresów pod szkola ;)
  • 0

budo_slimcz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
ide do liceum. ale nie wiem co zpacami wiece nikogo nie bede znal. i tu jest problem. a jak radzic sobie z gropka bo raczej samemu sie nie koci??
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
eeeeeee tam.... to nie m się czego tak naprawde bać... ogólniaki pilnują....
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
ja miałem coisk takiego w obecnym roku szkolnym....chodze do dobrego liceum,ale koconko było(takie sobie ale zawsze)....jak panowie ze starszej klasy podeszli z usmiechem i tekstem:oooo agrawa(znamy sie troche z widzenia)ty jeszcze kocony nie byłes....odrzekłem mu spokojnie,zeby spier...i wyjąłem ręce z kieszeni....ładnie to wyglądało jak gośc zmienił momentalnie kierunek poruszania :wink: :)
nie bój sie...jak coś to montujemy ekipe z budo i wpadamy :wink: 8)
podr.
  • 0

budo_slimcz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
spoko
musze waqm powidziec, ze to zajebista stornka, jescze jendo ja nie naleze do najwiekszych 180 wzrost 63kg
czy mnie mzna sie bac?? chyba nie. ale napewno nie powinne sie mnie denerwowac. pizcze jeszcze jak na cos wpadnieicie. :-)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
hhmmmm ja też ide do LO (dobrego ) i tam raczej nie musisz się tego obawiać. Nawet jak Cie ktoś zaczepi to poprostu omiń albo nie reaguj ,w gim jak mnie chcieli skocić to wołali mnie do kibla (ciekawe po co lol) i poprostu nie poszedłem ,potem miałem już spokoj.
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Najwazniejsze pierwsze dobre wrazenie... 8)
Na rozpoczecie roku wez wagon Marlboro czerwonych, pare litrow piwa. Najlepsze gadzety do integracji z nowymi kolegami. :twisted:
Moze jakis joint dla rozluznienia atmosfery :lol:
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Slimcz-wa:ja mam 1,82m i waga w okolicach70-75kg....można się mnie bac???no podobnie do ciebie..ale liczy się jeszcz to co masz w oczach(nie chodzi bynajmniej o kurwiki :wink: ),wyraz twarzy,ajk sie poruszasz....ogólnie chodzi o to czy sie boisz...nie ma czego....pamiętaj,ze ofiarąnajcześciej stajesz sie z własnej przyczyny...dlaczego?bo przeciwniki widzi,ze sie boisz i dlatego atakuje ciebie...po próbie opru przewznie rezygnuje...nie traktuje tego jako zasady,bo po póbie postawienia sie mozesz dostac w pysk...no wtedy to juz nie ma,ze boli...trza lac albo byc lanym(ktos powie,ze uciekac;radze wrócic do szkoły w takim razie i przzekonac sie czy cie nie znajda i nie wróca;całe zycie nie mozna uciekac)..pozdr

p.s.wpis pisany po :wink: d wpływem chwili.....nie miejcie za złe jak cos głupiego napisałem.....
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Slimcz-wa:ja mam 1,82m i waga w okolicach70-75kg....można się mnie bac???no podobnie do ciebie..ale liczy się jeszcz to co masz w oczach(nie chodzi bynajmniej o kurwiki :wink: ),wyraz twarzy,ajk sie poruszasz....ogólnie chodzi o to czy sie boisz...nie ma czego....pamiętaj,ze ofiarąnajcześciej stajesz sie z własnej przyczyny...dlaczego?bo przeciwniki widzi,ze sie boisz i dlatego atakuje ciebie...po próbie opru przewznie rezygnuje...nie traktuje tego jako zasady,bo po póbie postawienia sie mozesz dostac w pysk...no wtedy to juz nie ma,ze boli...trza lac albo byc lanym(ktos powie,ze uciekac;radze wrócic do szkoły w takim razie i przzekonac sie czy cie nie znajda i nie wróca;całe zycie nie mozna uciekac)..pozdr

p.s.wpis pisany po :wink: d wpływem chwili.....nie miejcie za złe jak cos głupiego napisałem.....
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
No juz nie przesadzajcie z tym imidzem ;)

Niedawno przyszedl do naszej szkoly nowy gosc. W sumie chcialem go klepac za starego, bo chuj jakich malo w moim miescie. Ale pojeb nie jestem, nie bede go bil za nic, z reszta, zebraby kumpli i byloby odwrotnie ;)

Torszke sie panoszyl po szkole... Tu, tak... laski podrywal... Pozniej przyczepil sie do znajomego. Ogolnie wiedzialem jak przyjdzie ma mnie pora ;) to po prostu gosc wylapie bez orienti i po sprawie.

Minelo torszke czasu, gosc okazal sie nawet spoko, calkiem kolezenski. Uczen jak kazdy innny.

A co do kocenia? Nie przejmuj sie tym. Jak ktos podejdzie, to powied zeby sobie kogos innego znalezli i odejdz... Ja sie tym nie przejmowalem. Jakby mieli mnie skococ to i tak by to zrobili. Olalem wszystko i jakos nikt mnie nie zaczepil.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Slimcz-wa...taka mala rada (zyciowa) : chodz zawsze wyprostowany , nie spuszczaj wzroku i patrz ludziom w oczy :-)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Ja znalem kolesia ktory w ciagu pierwszych 2tyg. roku szkolnego 4razy(okolo) zmienil szkole. Do 3 szkoly przenosili go z ostrzezeniem zeby pilnowac, zeby nikt go nie kocil...bo kocacemu moze sie stac krzywda :) . Jeszcze kiedy indziej ten mily jegomosc pojechal na oboz. I juz pierwszego dnia przyczepil sie do niego o rok starszy byczek(moj znajomy mial wtedy 17lat). Wyszli przed budynek zeby sie kulturnie napieprzac. Byczek sie rozgrzewa podskakuje, w pewnym momencie odwrocil sie do kumpli mowiac:"Patrzcie jak mu dojeb..." i nie dokonczyl bo dostal w ryj taki strzal ze sie kopytami nakryl :) To tyle o moim znajomym. A do zalozyciela tematu: stary! Mow jaka szkola, gdzie itd. to sie przyjedzie jakby cie kocili i cos sie zobaczy;)
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024