Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce

Jasnie Pan bierze mnie za kogos innego:))

Jasnie Pan tez moze się mylic, ale moja konsomolska czujność mówi mi, że chyba to mało prawdopodobne w tym przypdaku, choć kto wie. :P :) :) 8)

Najlepszy sposób to jak mawiał Gorbaczow GŁASNOST
A profil u kol. dalej pusciutki aż huczy :P :) :) 8) ech ta skromnośc - ponoc skarb dziewczecia :wink: 8)
  • 0

budo_yoshi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce
Hejas, kimkolwiek jestes:) Toranaga :)...Yoshi...owszem, jeszcze caly czas przegladam to forum, ale juz bardzo rzadko. Nie odzywam sie celowo, nawet jesli widze, tak jak w tym przypadku, ze ktoś wypowiada sie tonem znawcy na moj temat. A niech tam...co sobie pogadaja to ich, a niektorzy to nie byliby soba, jakby bezinteresownie nie przywalili komus z flanki:)) wiec nie dziwi nic....w koncu jakby chcieli powiedziec mi osobiscie, co mysla o artykule i o mnie, to zadali by sobie trud napisania na priva:)... pare osob z tego forum zna mnie osobiscie...a nawet wie jaki mam e:mail:))) a tak, to tylko pogaduszki do poduszki, jak to zwykle bywa na takich forumach:). Wszyscy lubia poobgadywac za plecami:)) i ulzyc (czy tez uzyc) sobie na bliznim. A to, jak to robia...zalezy wylacznie od tego, czy ego maja juz w kosmosie czy jeszcze na ziemi:) No i od kultury osobistej:)
Tak czy tak, dziekuje za pare milych slow i pewna doze obiektywizmu. Zawsze to jakis dobry znak:) No i troche mi glupio, ze ktos wzial Cie za mnie:))...ale widac slowo yoshi niektorym kojarzy sie jednoznacznie. Taki los. Zycze powodzenia w zmaganiach z forumowiczami, bo na pewno Ci juz nie popuszcza:))
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce

No i troche mi glupio, ze ktos wzial Cie za mnie:))...ale widac slowo yoshi niektorym kojarzy sie jednoznacznie.


Kurdę, ale sciema :rofl: :rofl: :rofl:

Nie ma to jak dobra Aikidocka stajnia, rozpoznaje Kudeny (sekretne techniki) największych polskich miszczów Aikida
:lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce
Jeżu,
a przypomnij sobie jak Ciebie rozpoznali podczas naszego pamiętnego tournee na Śląsku
...eeee ty to musisz być z Warszawy albo Szczecina bo Wy tak ręce podajecie..... :wink: :)

Pancer (wspominający pamiętne ....mój ty oziminku.... :) )
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce

Jasnie Pan tez moze się mylic, ale moja konsomolska czujność mówi mi, że chyba to mało prawdopodobne w tym przypdaku, choć kto wie. :P :) :) 8)

Najlepszy sposób to jak mawiał Gorbaczow GŁASNOST
A profil u kol. dalej pusciutki aż huczy :P :) :) 8) ech ta skromnośc - ponoc skarb dziewczecia :wink: 8)

"No wiec moj drogi Watsonie....." --- jak mawial Sherlock Holms,--- "dupa zimna!".

Yoshi,
ale wracajac do tego artykulu, to co cie sklonilo do jego napisania? (no oprocz $$$$ $$$)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce

"No wiec moj drogi Watsonie....." --- jak mawial Sherlock Holms,--- "dupa zimna!".

Może i zimna ale jaka ponętna :P :) (moja, żeby nie było watpiwosci :wink: 8) ) Wiesz Szczepan nie myli sie ten co nic nie robi - chyba ze jesteś zwolennikiem tezy, ze lepiej siedzieć cicho w kacie sprawiając wrażenie inteligentnego niz odezwać sie i udowodnic iz owe wcześniejsze domysły były bezzasadne :lol: :lol: :lol: Ale o tym trzeba było myśleć te 4000 postów temu :wink: :P 8)
A tak dzieki mnie jeszcze jeden user sie aktywował zbiernego czytacza na użytkownika :P

To Yoshi: A może Toranaga Yoshi to twoje alter ego :wink: :idea:
  • 0

budo_emaaric
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce
Yoshi nie musi się tłumaczyć...:)

często spotykam na forum ludzi doswiadczonych w AIKIDO ale rownie czesto ich nosy sięgają nieba... zastanawiam sie co sie dzieje z ksztaltowaniem charakteru... a raczej dlaczego wystepuje taka deformacja... "Wyjadacze" czasami tak sie zachowują jak by się bali ze ktos moze byc lepszy od nich... po co te wszystkie drobne i drobniejsze pytania , ?
Czy nikt nie moze byc sobą i miec swojego zdania , czy na forum Aikido są jakieś normy które mowią kto jest Ki a kto nie...? A moze to juz AIKIDOCKI totalitaryzm na forum.. wszyscy rowni , nikt nie moze byc rowniejszy...

Yoshi nie daj sie..;)

pozdr
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce
kolega archeolog??
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce
Eeeee?
emaaric, jeszcze nie zauważyłeś że z tym kształtowaniem charakteru to ściema? :lol:
:lol: :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiecośc wojownika, czyli Twój Styl m.in. o aikidoczce

Czy nikt nie moze byc sobą i miec swojego zdania ,

Alez mozesz miec, czmu nie? Ale w dyskusji, jesli je prezentujesz, to musisz umiec je dobrze uargumentowac. Wlasnie ta argumentacja jest sercem forum. Jesli jest slaba, opierajaca sie na iluzjach czy innych fatamorganach, nielogiczna, albo jej w ogole nie ma, to nikt nie bedzie z toba nawet dyskutowal.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024