Skocz do zawartości


Zdjęcie

sensei Jacek Wysocki 7 dan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan
to Aiki: ciesze sie, ze jest jeszcze choc jedna osoba, ktora ma gdzies wszystkie organizacje i ich dziwne uklady, konszakty, problemy, spory i glupie zazdrosci o bog wie co. Ja nad wyraz bardzo cenie sobie tolerancje, pokore i luzny stosunek do zycia, bez zadnych manipulacji, przekrectw i zawisci. Takze Aiki tak 3maj i nie daj sie szczegolnie chodzi mi o pogon za pieniadzem, co powoduje wielkie negatywne zmiany m.in. w zachowaniu ludzi zajmujacych sie zawodowo Aikido :wink:
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan
A swoja droga :) :) :) ciekawe kiedy Aiki zrobi wreszcie pierwszrgo dana i kto mu go da??? :) :) :)
  • 0

budo_optymista
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan
Gregos28 to ten slynny lucznik krotkowidz, co strzela do tarczy z odleglosci 1,5 metra ????????
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan
Przykro mi, ale nie masz zielonego pojecia o czym piszesz...Kochanienki...do makiwary strzela sie wlasnie z takiej odleglosci tzn na wyciagniecie reki trzymajacej luk :) :) :) . Poza tym pokaz kyudo odbywal sie w supermarkecie i nie wiem czy bylbys zadowolonym klientem tego supermarketu wyciagajac sobie strzaly z dupy??? A jesli tak to zapraszam...jeszcze nigdy nie strzelalem do zywego czlowieka... :) :) :) dystans moze byc tak jak do mato czyli 28 metrow... :) :) :) dupa ma mniejwiecej jego tzn mato wymiary... :) :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan

slynny lucznik krotkowidz,

fajne,, brzmi to jak halasliwy ninja czy wyobraznia wojskowa.. nie wiem co to za firgura w jezyku polskim , bo to ma swoja nazwe..
  • 0

budo_olafia
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin/wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan

brzmi to jak halasliwy ninja czy wyobraznia wojskowa.. nie wiem co to za firgura w jezyku polskim , bo to ma swoja nazwe..


jeśli się nie mylę to jest oksymoron 8)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan
no fakt..(z greckiego "dowcipna - niedorzeczność")
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan

Bardzo ładne choć naiwne pytanie!
Na przykład w grze GO są rzeczywiście dany amatorskie i zawodowe.
Bardzo różniące się siłą.


tyle zacytuje coby nie zasmiecac i tak odgrzanego tematu

Redakcjo Moja Droga, co bys nie mial na mysli porownujac dany to dokonujesz ich porownania i dajesz mozliwosc dowolnej interpretacji Twoich porownam innym czytajacym - oczywiscie pisze to bez potrzeby, bo bedac dyplomata doskonale sobie zdajesz sprawe z tego co mowisz, (zreszta mam przyjemnosc znac Cie troszke wiec wiem co pisze :-) )

i dlatego wlasnie nie przystoja Ci takie wypowiedzi.
kazde dodatkowe sprostowanie czy odpowiedz (w tym moja) tylko rozwija temat...
szkoda ze tak jest.

notabebe jeszcze nie slyszalem u tak krytykowanego tu ze sposobu bycia senseja Wysockiego takich porownan. nie slyszalem i nie musialem sie zastanawiac co one oznaczaja...

serdeczne pozdrowienia
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan

Nie wiem czy J.Wysocki czyta te wypowiedzi.


nie czyta:-)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan
spokojnie, zyczliwi doniosą :)
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan

Redakcjo Moja Droga, co bys nie mial na mysli porownujac dany to dokonujesz ich porownania i dajesz mozliwosc dowolnej interpretacji Twoich porownam innym czytajacym - oczywiscie pisze to bez potrzeby, bo bedac dyplomata doskonale sobie zdajesz sprawe z tego co mowisz, (zreszta mam przyjemnosc znac Cie troszke wiec wiem co pisze )


Prawie zawsze jest możliwość zupełnie różnej interpretacji czyjejś wypowidzi. A tylko od Ciebie (czyli czytającego) zależy jak to zinterpretujesz. I to będzie świadczyło o Twoim stosunku do tematu a nie osoby piszącej :wink:


to Aiki: ciesze sie, ze jest jeszcze choc jedna osoba, ktora ma gdzies wszystkie organizacje i ich dziwne uklady, konszakty, problemy, spory i glupie zazdrosci o bog wie co. Ja nad wyraz bardzo cenie sobie tolerancje, pokore i luzny stosunek do zycia, bez zadnych manipulacji, przekrectw i zawisci. Takze Aiki tak 3maj i nie daj sie szczegolnie chodzi mi o pogon za pieniadzem, co powoduje wielkie negatywne zmiany m.in. w zachowaniu ludzi zajmujacych sie zawodowo Aikido


No widzisz Aiki, co tu dużo mówić - jesteś Anarchistą! :lol:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan
roznie o mnie mówili.. ale to pierwszy raz jestem anarchista.. mam sobie teraz kupić bombe do kompletu czy cus?
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan
Po pierwsze musisz sobie zrobić irokeza (punkowie to anarchiści), po drugie musisz wyłapywać wszystkich rasistów i wsadzać ich do więzień, po trzecie musisz zrobić zamach stanu oblając nasz rząd i nie wsadzając nic w zamian.

W dalszej przyszłości proponowałbym wysadzenie w powietrze parlamentu brytyjskiego, uderzenie samolotem w Kongres amerykański oraz zrzucenie dwutonowej bomby na Kreml
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan
dzialam wg. chinskiego przyslowia.. chcesz zemsty? idz na rzeke a glowa twojego wroga kiedys splynie z pradem..
Polski rzad sie sam obali siela swoje glupoty. Czytam czasem newsy z Pl dresz mnie przechodzi.. no i ta kompromistacja na olimpiadzie.
USA? jak dojdzie ten duren do wladzy to tez lepiejnie widze..
GB? tu jest w miare stabilnie choc maja tam dzis czarny dzien - okazalo sie ,ze jokeje i trenerzy robili w bambuko graczy na wyscigach przez 2 lata..
z irokezem - spokojnie.. juz niedlugo same wypadna
rasisci? raz bylem rasista (5 min) poszedlem kupic TV i jakis Hindus 6 razy sie pomylil wpisujac w komputer ulice na ktorej mieszkam (Ranelagh), ale kazalem mu isc o diabla i zawolac szefa.. i mi przeszlo..
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sensei Jacek Wysocki 7 dan

USA? jak dojdzie ten duren do wladzy to tez lepiejnie widze..


A wg. Ciebie Bush jest lepszy?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024