Skocz do zawartości


Zdjęcie

mleko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Zabawne sa "rady zywieniowe". Przekonanie, ze jakis tam produkt X, albo T bedzie sluzyl jednako kazdemu. A to gowno prawda. Jeden trawi mleko, inny nie. Jeden musi zezrec miesa (najczesciej sobie jednak wmawia, ze musi), a inny prawie zyga na jego widok. Nie ma uniwerslanej diety dla wszystkich. Najblizsza prawdy jest dieta zwiazana z grupa krwi.
K_P
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
No właśnie jakoś nie jestem do tej diety przekonany. Na jakich założeniach ona się opiera?
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Wypisz sobie liste rzeczy, ktore lubisz i unikasz. Zapewniam Cie, ze w 90 proc. pokryja sie. Nie bedzie chyba naduzyciem jak podam zrodlo? Jesli tak, to niech moderator wytnie: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
K_P
  • 0

budo_ninja_fighter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Wiecie co? Ja mam ciągle niedowage 70 dych prz 185 i chcę tyć za wszelką cenę. Nic nie pomaga tłuste żarcie, mięcho, masa słodyczy nawet odżywki nie poprawily znacząco wyników. Błagam o pomoc.
Caly świat sie odchudza na dietach a ja chcę tyć!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Zapewne jestes jeszcze bardzo mlody i cala para idzie w Twoj rozwoj. Jesli Twoj ojciec, czlonkowie Twojej rodziny sa rownie chudzi jak Ty, to istnieje domniemanie, ze macie taka genetyke.
Jesli nie, to nie cwiczac brzuch "zlapiesz", jak wiekszosc Polakow kolo 25, a roztyjesz sie po 30.
Po co masz tyc? Po co Ci zwaly tluszczu? Buduj mase miesniowa, okres rozwoju to dobry na to czas. Jak to robic znajdziesz chocby na tym forum.
K_P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Kto Ci zreszta powiedzial, ze masz niedowage? Na jakiej podstawie tak sadzisz?
Ogladaj olimpiade (bogactwo typow atletycznych), czy nie znalazles tam ludzi o podobnej konstytucji ciala, co Twoja? Byc moze masz cialo "urodzone" do uprawiania lekkiej, a nie ciezkiej atletyki, tak wiec porownywanie sie z kims o posturze ciezarowca, a nie np. biegacza na 10, czy 20 km jest absurdem.
Uszanuj swoja nature, a nie kombiniuj.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mleko
Ninja ile masz lat?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024