Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplematy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplematy
Siema. Jakich suplematów urzywać żeby wzrosła masa mięśniowa :?: Kreatyne, Glutamina,HMB :?: I jakiej firmy :?:
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy

Siema. Jakich suplematów urzywać żeby wzrosła masa mięśniowa Kreatyne, Glutamina,HMB I jakiej firmy

Chyba "suplementów" :) . Nic osobistego.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
sory pomyliło mi się :oops:
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
to chyba nie to forum...
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
mase miesniowa trzeba wypracowac.
Sama to moze opona w pasie urosnac :idea:
Polecam ABC kulturystyki celem dowiedzenia sie co to HMB, HCA, Gluta, Gliko, Karnityna, itd.
Z ta wiedza odpowiesz sobie na wszystkie pytania.
Jednak aby cokolwiek zmienic trzeba CWICZYC!!!!........... do czego zachecam 8)
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
slyszalem tak:
Kreatyna-wypas efekty ale nie mozna brac wiecej niz 2 miechy...[watroba?]
HMB-tez wypas troche chyba nawet slabsze/wolniejsze ale mozna brac praktycznie bez przerwy...
slyszalem jeszcze, ze najlepsza kuracja jest kreatyna+hmb .... szybka regeneracja i dzieki weglowodana miesnie lepiej wzrastaja .... o glutaminie nie slyszalem nic...
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
w/w srodki sluza bardziej regeneracji....
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
no fakt nie to forum ale tak przy okazji ...akurat sie sklada ze na awf ie mam biochemie i mamy ciwczenia dotyczace tych suplemetow...nasi wykaldowcy mowili ze HMB to kompletna sciema...co do kreatyny i np l karnityny wypowiadali sie za dziala ale przy ciezkich treningach ( niektorzy biora i prawie nie trenuja) ...bez zadnych zastrzezen wypowiadali sie tylko na temat aminokwasow...no i wiadomo dobrze sie odzywiac a nie czipsy i KFC
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
DLACZEGO NIE TO FORUM :?: przecież zawodnicy biorący udział w turniejach biorą odżywki więc nic w tym dziwnego że się pytam do tego forum. :idea:
  • 0

GośćGuest_budo_Coleman_*

Guest_budo_Coleman_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
Bionabol i rosniesz jak na drozdzach :wink:

budo_johnny_bit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
Ech tak czytam i się dziwie... po co komu suplementy... mi obecnie mięśnie rosną równo i pięknie, a żadnych suplementów nie biore.

Po prostu trza mieć masę z której się rzeźbi... i to tyle, a jak najlepiej budować sobie tą mase do rzeźby? Bigos mojej mamy co dzień :lol:
  • 0

budo_pawełek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy

Ech tak czytam i się dziwie... po co komu suplementy... mi obecnie mięśnie rosną równo i pięknie, a żadnych suplementów nie biore.

Po prostu trza mieć masę z której się rzeźbi... i to tyle, a jak najlepiej budować sobie tą mase do rzeźby? Bigos mojej mamy co dzień :lol:



i to mi się podoba :!: :!: :!:
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy

Ech tak czytam i się dziwie... po co komu suplementy... mi obecnie mięśnie rosną równo i pięknie, a żadnych suplementów nie biore.

Po prostu trza mieć masę z której się rzeźbi... i to tyle, a jak najlepiej budować sobie tą mase do rzeźby? Bigos mojej mamy co dzień :lol:


przede wszysktim to trzeba być uwarunkowanym genetycznie. Jeden będzie bez żadnej diety i supli jechał i zajebiście będzie rósł, a drugi może zjeść tonę koksu i nigdy się nie zbliży do osiagów tego pierwszego.

pzdr
  • 0

budo_johnny_bit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy

przede wszysktim to trzeba być uwarunkowanym genetycznie. Jeden będzie bez żadnej diety i supli jechał i zajebiście będzie rósł, a drugi może zjeść tonę koksu i nigdy się nie zbliży do osiagów tego pierwszego.

pzdr


aha, rozumiem... czyli ludziom, którzy nigdy nie osiągną sylwetki takiej jak by chcieli wpaja się chemie? fajnie... może zamiast kulturystyki chemicznej trza spróbować sił w jodzie (to taka rada dla pakeros chemikalos)
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
HMB to nie czasem by tluszczu sie pozbyc??
moj koles jadl kreatyne i 7kg mu przybylo, chyba jesz miesiac, potem miesiac przeryw i dwa miesiace sie to je ale moge sie mylic (dawno to bylo jak jadl kreatyne) i niby pierw sie chudnie troche ze kilo, dwa. cos takiego mi mowil ;-) ale ostro cwiczyc wtedy trzeba bo w brzuch pojdzie ;-)
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy


przede wszysktim to trzeba być uwarunkowanym genetycznie. Jeden będzie bez żadnej diety i supli jechał i zajebiście będzie rósł, a drugi może zjeść tonę koksu i nigdy się nie zbliży do osiagów tego pierwszego.

pzdr


aha, rozumiem... czyli ludziom, którzy nigdy nie osiągną sylwetki takiej jak by chcieli wpaja się chemie? fajnie... może zamiast kulturystyki chemicznej trza spróbować sił w jodzie (to taka rada dla pakeros chemikalos)


Inaczej, ludzie, którzy nigdy nie osiągna sylwetki takiej jakby chcieli (trzeba też wziąć pod uwage indywidulane predyspozycje) , powinni odłożyć "pakowanie".
Tak jak nie każdy może tańczyć w balecie tak nie każdy będzie miał super efekty po treningu na siłowni.
Mnie generalnie efekty wizualne walą centralnie, chodzą na siłownie bo lubię i dobrze się czuję jak ćwicze. I to jest chyba zdrowe podejście.

pzdr
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
oj nie zgadzam sie z ostatnim postem... sylwetke mozna osiagnac "na zywca" aledo tego trzeba czasu dla niektorych dluzszego dla szczescliwcow krotszego... srodki podane na poczatku nie przyspieszaja go [tak jak robia to koksy jak metabnabol czy oma...] ale skracaja czas regeneracji miesni, ktore moga wtedy byc czesciej i dluzej pobudzane...
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy

oj nie zgadzam sie z ostatnim postem... sylwetke mozna osiagnac "na zywca"


jak się ktoś zaprze i rzuci wszystko, będzie na siłowni 6 razy w tygodniu, podda się zajebistej diecie to "przypakuje" ale ja mówiłem o normalnym przypadku, który nie ma genetyki pakera.
Wtedy zajebiście trudno jest zobaczyć [przyrosty nawet po długim stażu na paczce.

pzdr
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
"zaprzyj sie a nie daj sie" ;)
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplematy
Kreatyna rewelacja
szybko sie masy nabiera ale dlatego że krestyna wiąże wodę w mięśniach co powoduje wzrost siły i wytrzymałości.
Gdy brałem przytyłem 8kg potem gdy zeszła mi woda zostało 3 - 4 kg więc nieźle

a słyszałem że HMB i kreatyny nie ma co łączyć bo HMB spala tłuszcz i służy raczej do poprawy jakości umięśnienia a kreatyny rozwija siłę i wytrymałość więc co za tym idzie troszkę masy się łapie

żeby urosnąć podstawa dobre żarełko
6 posiłków dziennie itd
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024