Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jasiek Mela


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jasiek Mela

poprostu drażni mnie fakt, że ponad połowa tych pieniędzy znika w kieszeniach takich lwów rywinów i innych prezesików.

wiem ile kosztuje tego chłopaka dojscie tam, i cenie to.
nie podważam ogromu jego dokonania.
podważam jedynie realizacje tego i zarabianie na tym.


Ja dodam takie pytania:

Pytanie 1. Kto by sie interesowal kolejna wyprawa pana Kaminskiego, gdyby nie udzial w niej kalekiego chlopaka? Czy dopisali by sponsorzy?

Pytanie 2. Czy moznaby przeznaczyc pieniadze wydane na ta wyprawe na inny cel (byc moze sluszniejszy) w ramach pomocy niepelnosprawnym?

Pytanie 3. Dlaczego kazde przedsiewziecie z udzilem kalek, musi byc od razu oceniane entuzjastycznie i nie wolno zadawac pytan o jego celowosc?
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jasiek Mela
No nieźle żeście się rozbujali...Mam jedno przemyślenie,czy zapytanie: Ilu byloby mniej sponsorów (czego- i kogokolwiek)gdyby o nich nie mówiono czy niewiedziano(reklama).Są tacy-wiem ,że są- którzy dają kasę "po cichu",tak że nikt nie wie i nie widzi...Jeszcze jedno,czy naprawdę wierzycie,że pieniądze na wyprawę można było wydać lepiej?Albo damy kasę tak żeby wszyscy widzieli,albo nie damy wcale.Co lepiej?
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jasiek Mela
Kiedys pamietam jak krytykowali Owsiaka za to ze wymyslil sobie jakas Wielka orkieste i zarabia na tym kase.To w Polsce normalne,ze jak czlowiek chce komus pomoc to zaraz znajdzie sie banda krytykow ktorzy sami nic nie potrafia lub nawet nie chca zrobic.Ale przeszkadza im jesli ktos inny cos robi.
Zreszta slynna sprawa Romana Kluski.Facet swoje ciezko zarobione pieniadze postanowil przekazac na jakis cel.(Dokladnie na jakis koscielny)Mial do tego pelne prawo bo to jego pieniadze a nie zadnych "sponsorow"
I co?Tez sie to nie spodobalo pewnym ludziom,ktorzy by woleli widziec te pieniadze w kasie swojej partii...I jak to sie skonczylo dla p.Kluski wiadomo.Antyterrorysci..spektakularne zatrzymanie,fikcyjne oskarzenia...I na koncu sie okazalo ze byl nie winny.Oczywiscie nie ma winnych.
Wiec krytykujmy...ale jesli sami cos robimy.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jasiek Mela
dokonanie tego chłopaka jest zdumiewajace..podziwiam go za to i szanuje..udowodnił,że mimo swgo kalcectwa może walczyć ze swoją słabościa..za to należy mu sie RESPECT..
ALE..jak powiedizał SHAFT tyle pieniedzy możnabyło przeznaczyć na protezy dla innych dzieciaków...uważam ze byłoby to słuszniejsze...
komercja..cóż..ale moze otowrzy to oczy innym sponsorom na ten problem..mam takowa nadzieję..bo ..wiadomo szkoda dzieciaków..
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Jasiek Mela
zauwazcie ze kaminski jest bardzo bogatym czlowiekiem , milionerem, ma swoja bardzo dobrze prosperujaca firme , i chyba w taka akcje, pelna komercje by nie wszedl jesli chodzi o tego chlopaka bo i nie musialby.
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jasiek Mela

ALE..jak powiedizał SHAFT tyle pieniedzy możnabyło przeznaczyć na protezy dla innych dzieciaków...uważam ze byłoby to słuszniejsze...

a moznaby na sierocince albo biedne dzieci z afryki, niemniej cel byl moim zdaniem sluszny i nie ma co krytykowac. Z podejsciem "a za tyle moznaby kupic to i to", to moznaby wszystkich bogatych ludzi krytykowac ze znowu se nowa furke kupuja zamiast dac na biednych i pokrzywdzonych.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Jasiek Mela


ALE..jak powiedizał SHAFT tyle pieniedzy możnabyło przeznaczyć na protezy dla innych dzieciaków...uważam ze byłoby to słuszniejsze...

a moznaby na sierocince albo biedne dzieci z afryki, niemniej cel byl moim zdaniem sluszny i nie ma co krytykowac. Z podejsciem "a za tyle moznaby kupic to i to", to moznaby wszystkich bogatych ludzi krytykowac ze znowu se nowa furke kupuja zamiast dac na biednych i pokrzywdzonych.

no albo mozna by bylo odgrzewac stare wartki....
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jasiek Mela
Oo sorka spojrzalem tylko ze mi sie na czerwono zaswiecilo, sory za odgrzewanego kotleta :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024