Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy sport was "wyleczyl"?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Czy sport was "wyleczyl"?
Bo mnie np. TAK! Przez moja dluga "kariere" w sportach walki bylo 4 lata przerwy. Podczas tej przerwy (okres kiedy sie bylo "mlodym i glupim") bylem zlym czlowiekiem, ktory robil zle rzeczy i gdybym nie poznal pewnego czlowieka ktory dal mi "szanse" to pewnie robil bym "te zle rzeczy" do tej pory i skonczyl bym (lub tam) tak jak kazdy zly czlowiek. Wiec moge powiedziec z czystym sumieniem: TAK! Sport mnie "wyleczyl" !!! A jak z wami drodzy koledzy i kolezanki???
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?
A może to nie kwestia sportu tylko tego "pewnego człowieka"? :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?

A może to nie kwestia sportu tylko tego "pewnego człowieka"? :)


Sportu, sportu! Po prostu uwierz, a co do "Czlowieka" to druga polowa sukcesu 8)
  • 0

budo_grayone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?
Dał motywacje do ruszenia tyłka z domu. Generalnie poprawił nastrój i samopoczucie, kondycje , koordynacje i apetyt :D
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?
mi pomog dziwgnac sie po ciezkiej chorobie, wzmocnic psychike i przekonanie, ze nie ma rzeczy niemozliwych no chyba ze chodzi o polizanie swoich pelcow :)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?
Chyba teraz mnie leczy......
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?
mnie wyleczyl z depresji i... wciaz daje sile. :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?
mysle ze czas poswiecony na sport byl czasem wygranym. Sport wyleczyl mnie z wielu kompleksow, nauczyl dyscypliny,dodal pewnosci siebie. Dzieki sportowi poznalem wielu ciekawych ludzi i zwiedzilem troche fajnych miejsc. Wiec ogolnie mowiac bilans bardzo dodatni
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?

Bo mnie np. TAK! Przez moja dluga "kariere" w sportach walki bylo 4 lata przerwy. Podczas tej przerwy (okres kiedy sie bylo "mlodym i glupim") bylem zlym czlowiekiem, ktory robil zle rzeczy i gdybym nie poznal pewnego czlowieka ktory dal mi "szanse" to pewnie robil bym "te zle rzeczy" do tej pory i skonczyl bym (lub tam) tak jak kazdy zly czlowiek. Wiec moge powiedziec z czystym sumieniem: TAK! Sport mnie "wyleczyl" !!! A jak z wami drodzy koledzy i kolezanki???

myślę ,że wiem o czym piszesz.Sam miałem bardzo podobnie z tym że jeszcze sobie moocno "używałem".Jak patrze czym się kiedyś kierowałem,co robiłem...teraz zupełnie inny człowiek.Chociaż coś tam zawsze w człowieku zostaje.
Poz.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?

Sam miałem bardzo podobnie z tym że jeszcze sobie moocno "używałem".


To ze uzywalem bylo dalekim krajobrazem tego wszystkiego. Teraz zupelnie inny czlowiek! Mi tam zadne "nawyki" nie zostaly :wink:

Pozdro
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?
To zależy co ma się na myśli przez "bycie złym człowiekiem". Jeśli łaziłeś po ulicach, biłeś ludzi, obrabiałeś samochody i chlałeś - a potem zacząłeś trenować i zastąpiłeś tym stare rozrywki - to istotnie, można powiedzieć że sport CIę wyleczył.

Jeśli chodzi jednak o takie cechy charakteru jak chciwość, zazdrość, chorobliwa ambicja, żądza kasy za wszelką cenę i relatywizm moralny - to nie ma takiego sportu, który byłby w stanie mnie z tego wyleczyć :) Zwłąszcza że ja wcale nie chcę być leczony, bo nie uwazam się za złego człowieka :-)

ALe musze przyznac że sport ,zwłaszcza siłownia, dodał mi jeszcze pewności siebie i zwiększył moją atrakcyjność w oczach płci przeciwnej :) I w ogóle sprawił, że czuję się lepszy. Akurat siłownia pociągała mnie zawsze bardziej niż sztuki walki i jest u mnie zawsze na pierwszym planie. Pewnie dlatego, że wyniki bardziej i szybciej widac gołym okiem, a do tego mam taki organizm, że łatwo zyskuję przyrosty.

Sport to fajna rzecz :D
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?
co znaczy "używać"?
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?

co znaczy "używać"?


W moim przypadku duuuzo pic
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?
Mówią, że sport to zdrowie...to czemu ja mam conajmniej 2 kontuzje tygodniowo ?? ;)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?

Mówią, że sport to zdrowie...to czemu ja mam conajmniej 2 kontuzje tygodniowo ?? ;)


Ha! Bracie! Ja mam jedna i styka mi na cale zycie...wedlug mnie: sport to zdrowie, ale nie koniecznie fizyczne (dla mnie bardziej mentalne :wink: )
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?

Czy sport was "wyleczył"?


tak
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?
sport?!
mniue wyleczyły z apatii treningi sztuki walki..one mnie wzmocniły dały wiare w siebie powstrzymywaly od "złych rzeczy" za to jestem im wdzięczny..ale tesh był potrzebny odpowiedni czlowiek,który mi to pokazal..i przekazał..
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?

sport?!
mniue wyleczyły z apatii treningi sztuki walki..one mnie wzmocniły dały wiare w siebie powstrzymywaly od "złych rzeczy" za to jestem im wdzięczny..ale tesh był potrzebny odpowiedni czlowiek,który mi to pokazal..i przekazał..

Opowiedz nam swoją historie!
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?

Bo mnie np. TAK! Przez moja dluga "kariere" w sportach walki bylo 4 lata przerwy. Podczas tej przerwy (okres kiedy sie bylo "mlodym i glupim") bylem zlym czlowiekiem, ktory robil zle rzeczy i gdybym nie poznal pewnego czlowieka ktory dal mi "szanse" to pewnie robil bym "te zle rzeczy" do tej pory i skonczyl bym (lub tam) tak jak kazdy zly czlowiek. Wiec moge powiedziec z czystym sumieniem: TAK! Sport mnie "wyleczyl" !!! A jak z wami drodzy koledzy i kolezanki???

myślę ,że wiem o czym piszesz.Sam miałem bardzo podobnie z tym że jeszcze sobie moocno "używałem".Jak patrze czym się kiedyś kierowałem,co robiłem...teraz zupełnie inny człowiek.Chociaż coś tam zawsze w człowieku zostaje.
Poz.


Dokładnie tak samomiałem. Człowiek myśli jak mogło sie tak robić. Ja dodatkowo zauwazyłem ze mimochodem zaczołem gardzic gościami którzy postępóją obecnie jak ja kiedyś.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy sport was "wyleczyl"?

Dokładnie tak samomiałem. Człowiek myśli jak mogło sie tak robić. Ja dodatkowo zauwazyłem ze mimochodem zaczołem gardzic gościami którzy postępóją obecnie jak ja kiedyś.


ooo wlasnie! Ja tez tak mam :wink:

Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024