Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Heh ja pisze tak jak mi wygodnie :) [jak chyba kazdy:P]
Oczywiscie mozna pisac ladniutko slodziutko z kupa madrych slowek, ale poco :P Ja wole sie skondensowac jak najkrocej i jak najzwiezlej z jednego prostego powodu - nie lubie pisac :P Wolalbym sie spotkac z coponiektorymi i pogadac na zywca. Szybciej idzie i ciekawiej. Pozatym nie musimy caly czas gadac :)





Dokładnie jestem za :wink:
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
poczytałem trochę , ludzie piszą różnie... dziwne to pytanie (główne) w sumie ponieważ- jak w jego świetle wyglądała by walka np. dwóch (10 :wink: )zawodników MMA któży (przypadkowo) czapneli się na ulicy... :?:
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

poczytałem trochę , ludzie piszą różnie... dziwne to pytanie (główne) w sumie ponieważ- jak w jego świetle wyglądała by walka np. dwóch (10 :wink: )zawodników MMA któży (przypadkowo) czapneli się na ulicy... :?:



wygrany zaproponowałby przyjście do swego klubu :wink:
a potem piwko :wink: :) 8)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Fakt....ale, komu na przyklad sa potrzebne sporty ekstremalne typu wspinanie sie na budynki, skoki spadochronowe z wiezowcow, skoki na motorach przez kilkanascie autobusow, jakda na nartach z predkosciami grubo ponad 120km na godzine itp. ??

Ustawki to po prostu taki sport ekstremalny. Mowie powaznie, ale nie mowie, ze to pochwalam....


Ja nie bardzo jarze ... Ty przyrównujesz sporty ekstremalne do ustawek... 8O tzn , że każdy kibol czy bojówkarz to jest taki mój kolega sportowiec... "-co trenujesz? -wspinaczke, a ty? -A ja to napierdalanke i ustawki. - Tak? a jaki styl? - A z unią leszno. "

Koleś napierdala innych łańcuchem i sztachetami i on to niby taki sportowiec jest? No bo przecierz jak się kibole napierdalają na stadioni to to nie jest sparing na gołe ręce i np. 20 na 20.

Sandokan - niezgadzam się z Tobą w 100%.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Ja sie zgadzam z Sandokanem. A sporty walki to co innego? Tez napierdalanie bliznich. A kibole robia to na wieksza skale. Jedni lubia budyn a drudzy jak im nogi smierdza...
Pozdrawiam
ps. Ja tez tego nie pochwalam - wole wspinaczke.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Ustawki nie mają nic wspólnego ze sportem.Po pierwsze dlatego,że nie mają w ogole regul albo są one nie sprecyzowane.
Są one więc czymś całkowicie innym niż choćby walki w klatkach.Tam są sędziowie,opieka medyczna,kwestia ewentualnej odpowiedzialność za urazy przeciwnika jest uregulowana.
Odniosłem się do walk w klatkach bo wielu ludzi(szczególnie tych ktorzy oglądali znany film,ale nie mają pojęcia SW)mowi,że to praktycznie to samo ,ale bez rękawic.
8O .
To jest jakieś nieporozumienie :!:

A co do głownego pytania,to moim zdaniem na ulicy ważna jest wszechstronnośc.A ta jest podstawą MMA
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

wygrany zaproponowałby przyjście do swego klubu :wink:
a potem piwko :wink: :) 8)

Oczywiście jeśli stan przegranego pozwalałby na słuchanie ...no ew. zaraz po wyjściu ze szpitala :wink: :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
ustawki to temat dziwny... bo:
a)jesli ktoś się w to bawi to musi mieć "ciekawy"system wartości-wpierdolic komus inaczej jestem nikim?!no komments
b)jeśli ci kolesie trenuja do tych celów sztuki walki to bardzo smuutne i tragiczne...zła reklama dla prawdziwych pasjonatów MA
c)jesli ktoś tam się naparza z kimś tam bo jeden jest z klubu Y a drugi z Z -I piorą się miedzy sobą w ramach jakiś tam reguł nie krzywdząc nie innych przymknąłbym nawet oko..powiedziałbym mam to w nosie..ich sprawa -durnie,ale mój zacny kolega opowiadał mi jak na meczu żużłowym banda debili krzyczała po meczu napierdalamy się a kto nasa nie wspomoże ma wpierdol po meczu..był to mecz na wyjeźdżie..masakra..
dlatego TO nie jest i nie bezie sport :!: jaki to sport prać się z kimś bez zasad..jakie tam niby są zasady..?!co?zrobią sobie krzywdę ..ech..byleby nie niewinnym ludziom...
ale nie moshna nazywać zdziczenia sportem ludzie..trohę pomyślunku!!
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Kiedys w Machinie (chyba) byl komiks pt. Kalaffior. Jeden z odcinkow przedstawial dwoch gosci gadajacych o sporcie i jeden mowi:"Ja to trenuje sporty ekstremalne" na co drugi:"Ta, a jakie?" a pierwszy odpowiada:"Na meczu siadam w sektorze dla kibicow druzyny gosci i wznosze okrzyki na czesc gospodarzy"...tak mi sie przypomnialo;)
Pozdrawiam
  • 0

budo_juras(l)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
MMA jest najbardziej zblizona formula do realnej walki...

zawodnik MMA daje rade :wink:
  • 0

budo_rozi 22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kościerzyna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
ja myśle ze zawodnicy mma maja szanse na ulicy bo przecierz mają kondycje sa rozciagnieci i ogulnie sprawni

choc to nie reguła

Mirko poradziłby sobie napewno i na ulicy :twisted:
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

ja myśle ze zawodnicy mma maja szanse na ulicy bo przecierz mają kondycje sa rozciagnieci i ogulnie sprawni


w takim razie ci co trenują akrobatykę też dają se radę na ulicy :-) taki wniosek... :) .... a radę to se na pewno dają a to dzięki przekrojowości treningu.. w zasadzie jeśli chodzi o walkę wręcz to mało co ich zaskoczy i zarówno stójkę jak i parter mają wyćwiczoną.
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Oj jani...Kolega tu nowy jest,a Ty od razu tak go obiezdzasz :wink: Daj mu szanse. 8)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
może nie można powiedzieć:"dają radę" moim a : mają większe szanse"..
pamiętajmy ż ena ulicy jesli ktoś będzie chciał nam zrobić kuku nie podejdzie do nas i nie powie "cześć walczmy" a przywali nam w nerkę a jak się kulimy obtrzaska sam lub z kolegami..
ulica to nie dojo..tam nie ma zasad..i to czy ktoś jest dobrym i sumiennym adeptem MA czy tesh MMA nie ma znaczenia..na ulicy nie laczy się ani honorowo ani tym bardziej sportowo..
pozdrawiam
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Nie objeżdżam tylko tak mówię z przymrużeniem oka, nic złośliwego na myśli nie miałem przecież :-) , a co do "dawania rady" no rzeczywiście nigdy nic nie wiadomo ale ich wszechstronność jest na pewno duużym plusem.. no i pozdrowienia :)
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

może nie można powiedzieć:"dają radę" moim a : mają większe szanse"..
pamiętajmy ż ena ulicy jesli ktoś będzie chciał nam zrobić kuku nie podejdzie do nas i nie powie "cześć walczmy" a przywali nam w nerkę a jak się kulimy obtrzaska sam lub z kolegami..
ulica to nie dojo..tam nie ma zasad..i to czy ktoś jest dobrym i sumiennym adeptem MA czy tesh MMA nie ma znaczenia..na ulicy nie laczy się ani honorowo ani tym bardziej sportowo..
pozdrawiam

W pełni zgadzam sie z opnia kolegi! 100% racji!

Dlatego warto chodzić ze sprzetem, choć to też nie jest takie dobre, bo mozna "kryminał" dostac.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
jani, ale troszke sie wpakowales. taki facet ktory jest dobry w akrobatyce (pierscienie z linami np. albo drazki) to leje ulicznych dresow EZ.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

jani, ale troszke sie wpakowales. taki facet ktory jest dobry w akrobatyce (pierscienie z linami np. albo drazki) to leje ulicznych dresow EZ.



Ale nie przeczyłem że tak nie jest :-) ... na pewno warunki fizyczne, gibkość, szybkość również są plusem z tym że hmm... słysząc "zawodnik mma" pierwszą rzeczą jaką przychodzi mi na myśl jest właśnie wszechstronność i same rzeczy które już bezpośrednio kojarzą się ze starciem (chociażby tym na ringu), natomiast słysząc wspomnianą "gibkość, szybkość, sprawność" pierwsze skojarzenie to właśnie osoba od gimnastyki... po prostu pierwsze skojarzenia... no i rzeczywiście trochę się wpakowałem, trza bardziej analizować swoje wypowiedzi na podglądzie na przyszłość :) ...
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
no każdy gada co innego 8O a tak wogóle chodziasz ktoś z was miał jakies poważniejsze starcie na ulicy :?:
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

jani, ale troszke sie wpakowales. taki facet ktory jest dobry w akrobatyce (pierscienie z linami np. albo drazki) to leje ulicznych dresow EZ.


Taki pracuje u mnie w szkole, trener akrobatyki, były zawodnik (ludzie od Nama go znają) Jest niski , ale twardy. Kiedyś miał scysję z ochroniarzem na parkingu. Ochroniarz zgłupiał, kiedy mniejszy facet wziął go za klapy, uniósł i wytarł nim ścianę od stróżówki :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024