Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
powiem tak...życie nie je.bajka. To nie kyorugi, kumite, walki z sędzią na czas, czy jak tam sobie nazwiesz. Tu używasz wszystkiego co masz pod ręką. To przetrwanie i hamstwo (często) .A jak myślisz, że się odwrócisz, to ktoś przerwie walkę to...lepiej tego nie sprawdzaj ;)
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Panowie . Gość zadał proste i ważne pytanie : czy trenując MMA da sobie rade naulicy. Qrwa a wy tu ze skinami i młotkami wyskakujecie!! 8O

Słuchaj ja Ci odpowiem w ten sposób - trenowałem karate wiele let i doszło do konfrontacji z dwoma rywalami. teoretyczni powinienem być przygotowany do skutecznej obrony - kata to w sumie forma ekspresji stylu imitująca walkę z wieloma przeciwnikami... I co się okazało?? Że dostałem lekki oklep, bo pierwsze co to mnie ziomusie w parter wbili a potem już trepowali, bo nie miałem pojęcia jak na taką sytuacje zareagować.

Zacząłem więc szukać innych styli i treningów, które uzupełniły by moje braki w kanonach zachowania podczas ulicznej konfrontacji. Uzupełniłem je przez treningi judo i kicka , a teraz trenuje coś co w zasadzie nie ma nazwy ale za to jest w 100 % skuteczne :)

Więc powiem Ci tak jak ja to widze - trenując MMA wszechstronnie przygotowujesz się do sytuacji ulicznych - parter, stujka pół dystans... narzędzia niebezpieczne. Trenując jakiś tam sport nie jesteś w stanie wyrwać się z ram sztywno narzuconych przez trenerów i szkoleniowców.

Ćwicz MMA a masz dużo większe szanse...

POZDRO&RESPEKT
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
podpisuje się pod ww postami........masz większe szanse,ale to też kwestia myślenia,charakteru.....
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

byłem z moim kumplem zobaczyc kiedyś jak trenują skinheadzi(mój kumpel trenował a ja się gapiłem :D ) to mu nos złamali w ramach przyjęcia tam jest taki hard core że ja pierrrr. Z glana w morde.


Pamiętasz co było w przedszkolu po wizycie pana Policjanta, który mówił o przechodzeniu przez jezdnię. Prosta metoda poznawcza "A teraz drogie dzieci, kto mi powie czego się dzisiaj nuaczyliśmy"

Twój kumpel nauczył się, że złamany nos boli. To doznanie na pewno czyni z niego lepszego wojownika niż nauka poruszania czy trzymania gardy :P
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
A ja słyszałem od kibica legii, ze np. maja taką grupe uderzeniową bojuwkarzy. Kolesie którzy całymi dniami trenują. Siłownia i vale tudo :/ To taka ich elita, która walczy na ustawkach i takich tam. Kolesie nie dosć ze koksiaże to jeszcze z techniką :/ (to tak nawiązując do zorganizowanych grup zadymowcyh) :P
No a co do tematu to ja uważam, ze mimo wszystko psychika to podstawa. Był ten temat wałkowany niedawno. Sporo kolesi, którzy trenuje mówiło, ze na ulicy zapominali całkiem o czym kolwieg i dosłownie przyjmowali ciosy nawet sie nie zasłaniając - szok, zaskoczenie poprostu.
No ale jakby sie już przemuc to myśle, ze to znakomity plus na ulicy, ale tam nigdy nic nie wiadomo i najlepszym systemem jednak jest uciekajdo.
  • 0

budo_mitomber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

A ja słyszałem od kibica legii, ze np. maja taką grupe uderzeniową bojuwkarzy. Kolesie którzy całymi dniami trenują. Siłownia i vale tudo :/ To taka ich elita, która walczy na ustawkach i takich tam. Kolesie nie dosć ze koksiaże to jeszcze z techniką :/ (to tak nawiązując do zorganizowanych grup zadymowcyh)


sprawdzone, np. teddy boys cwicza vale tudo w jednej Warszawskiej sekcji, i nawet organizowane są dla nich elitarne zgrupownia na których bardzo znany trener czesze kase !
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

No tak ale hooligani czy skinheadzi mają swoje treningi przecież to one są chyba pod kątem ulicy więc chyba ulica należy do nich. byłem z moim kumplem zobaczyc kiedyś jak trenują skinheadzi(mój kumpel trenował a ja się gapiłem :D ) to mu nos złamali w ramach przyjęcia tam jest taki hard core że ja pierrrr. Z glana w morde. a poza tym mają co 2 tygodnie ustawki.

Hmm, gdzie sie odbywaja takowe treninigi? w parku? I z kim się ustawiają? Z kibolami?
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Hmm, gdzie sie odbywaja takowe treninigi? w parku? I z kim się ustawiają? Z kibolami?



Zalaży o jakie trenigi ci chodzi bo z tego co wiem to wisła to pizdy wic nie wiem czy wisła ma hooliganów ale pomijając to że nie nawidze wisły :twisted: :evil: to np. hooligani mają różnie na sali treningi przeważnie w lesie ustawki z innymi kibolami. A skinheadzi też mają na sali a ustawki to z jakimiś pankiami itd. albo z jakimiś typami wiem że się zajebiście nawalają i treningi mają hard corowe na każdym treningu sprawdzają czy wierzą w nienawiść do żydów, murzynów itd. To nie jest tak że oni tam tylko chodzą się uczyć bić tylko to są tak jak by dla nich lekcje.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Hmm, gdzie sie odbywaja takowe treninigi? w parku? I z kim się ustawiają? Z kibolami?



Zalaży o jakie trenigi ci chodzi bo z tego co wiem to wisła to pizdy wic nie wiem czy wisła ma hooliganów ale pomijając to że nie nawidze wisły :twisted: :evil: to np. hooligani mają różnie na sali treningi przeważnie w lesie ustawki z innymi kibolami. A skinheadzi też mają na sali a ustawki to z jakimiś pankiami itd. albo z jakimiś typami wiem że się zajebiście nawalają i treningi mają hard corowe na każdym treningu sprawdzają czy wierzą w nienawiść do żydów, murzynów itd. To nie jest tak że oni tam tylko chodzą się uczyć bić tylko to są tak jak by dla nich lekcje.

Tak, typowe jak do Ciebie z kultura a Ty mnie obrażasz, tzn. mój klub.
Niech zgadne Cracovia? Legia?

Nie obrazaj Wisły!
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

A skinheadzi też mają na sali a ustawki to z jakimiś pankiami itd. albo z jakimiś typami wiem że się zajebiście nawalają i treningi mają hard corowe na każdym treningu sprawdzają czy wierzą w nienawiść do żydów, murzynów itd. To nie jest tak że oni tam tylko chodzą się uczyć bić tylko to są tak jak by dla nich lekcje.


Obejrzyj film "Triumf woli" Leni Rifenstahl, bo coś Cię te klimaty strasznie fascynują :roll:
Albo poczytaj o krucjacie lojalności w "Paragrafie 22" :wink:
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
PASY z krakowa to nasz druga połowa.
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

A ja słyszałem od kibica legii, ze np. maja taką grupe uderzeniową bojuwkarzy. Kolesie którzy całymi dniami trenują. Siłownia i vale tudo :/ To taka ich elita, która walczy na ustawkach i takich tam. Kolesie nie dosć ze koksiaże to jeszcze z techniką :/ (to tak nawiązując do zorganizowanych grup zadymowcyh) :P

Tak... ja mam kumpla w Katowicach co jest w bojówce GKS. Chodzili całą ekipą na boks - sami wynajmowali sobie świetnego trenera - trwało to ponad rok. Obecnie ćwiczą 2 razy dziennie siłke i kicka - tez najmują świetnego trenera. Do tego dochodzą ustawki - niby honorowe walki, ale po jajach kopią bez opamiętania.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Hmm, gdzie sie odbywaja takowe treninigi? w parku? I z kim się ustawiają? Z kibolami?



Zalaży o jakie trenigi ci chodzi bo z tego co wiem to wisła to pizdy wic nie wiem czy wisła ma hooliganów ale pomijając to że nie nawidze wisły :twisted: :evil: to np. hooligani mają różnie na sali treningi przeważnie w lesie ustawki z innymi kibolami. A skinheadzi też mają na sali a ustawki to z jakimiś pankiami itd. albo z jakimiś typami wiem że się zajebiście nawalają i treningi mają hard corowe na każdym treningu sprawdzają czy wierzą w nienawiść do żydów, murzynów itd. To nie jest tak że oni tam tylko chodzą się uczyć bić tylko to są tak jak by dla nich lekcje.


Moim skromnym zdaniem troche "legendyzujesz" :P
Czuje tu dobra bajke i stereotyp skina ;]
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
raczej stereotyp pojeba :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
wolwi to jakis dzieciak co nie czai czym sa obecnie kibole, skini czy inne sub kultury :roll:
Mlody jest.. a mlodosc ma pewne przywileje :wink:
wolwi, wez sie za trening a nie oceniasz przydatnosc szpadla w wbijaniu gwozdzi w stalowa belke. :idea:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

A skinheadzi też mają na sali a ustawki to z jakimiś pankiami itd. albo z jakimiś typami wiem że się zajebiście nawalają i treningi mają hard corowe na każdym treningu sprawdzają czy wierzą w nienawiść do żydów, murzynów itd. To nie jest tak że oni tam tylko chodzą się uczyć bić tylko to są tak jak by dla nich lekcje.


Obejrzyj film "Triumf woli" Leni Rifenstahl, bo coś Cię te klimaty strasznie fascynują :roll:
Albo poczytaj o krucjacie lojalności w "Paragrafie 22" :wink:

Albo film "American History X"
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

A skinheadzi też mają na sali a ustawki to z jakimiś pankiami itd. albo z jakimiś typami wiem że się zajebiście nawalają i treningi mają hard corowe na każdym treningu sprawdzają czy wierzą w nienawiść do żydów, murzynów itd. To nie jest tak że oni tam tylko chodzą się uczyć bić tylko to są tak jak by dla nich lekcje.


Obejrzyj film "Triumf woli" Leni Rifenstahl, bo coś Cię te klimaty strasznie fascynują :roll:
Albo poczytaj o krucjacie lojalności w "Paragrafie 22" :wink:

Albo film "American History X"

Albo "Fanatyk"
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Hehe zaden nie jest o skinach :P Tylko ojakichs mulach :lol:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Hehe zaden nie jest o skinach :P Tylko ojakichs mulach :lol:

Ogladnołeś fanatyka?
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Oczywiscie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024