Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Fanatyk ładna bajka......nawet nie ładna.....
jeśli już to polecam Romper Stromper.....
w zasadzie większość filmów o subkultrurach kręcona jest przez osoby z poza środowiska danej subkultury,najczęsciej przez ludzi bez pojęcia....i wychodza później rózne kwiatki,jak na przykład(chyba w fanatyku własnie;kaca mam nie pamiętam)skinhead nazista z irokezem :) 8)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
ej, american history x byl zajebisty.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Widze, że zmiana tematu max..... A ja wam powiem, że nie kumam kiboli i tych ich całych ustawek.... po co to? na co? komu to potrzebne?.... :?:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Widze, że zmiana tematu max..... A ja wam powiem, że nie kumam kiboli i tych ich całych ustawek.... po co to? na co? komu to potrzebne?.... :?:

Z nudów..., serio oni to robia bo sie nudzą.

Odpwiedz na privie!

A ty w Fanatyku był ogolony na łyso, całkowicie..... .
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
wiem,ze fanatyk był łysy....ale tam była jakaś impreza czy co tam i jeden ze statystów skinhead był ze szczotą.....no pogratulowac...pierwszy raz i ostatni widziałem NS z irokiem...piękne :wink:
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Z nudów..., serio oni to robia bo sie nudzą.

.


No to może niech się wezmą za coś pożytecznego - dzierganie na drutach czy liczenie kafelków w szaletach miejskich.... :) no ja tego nie rozumiem...
  • 0

budo_pstryk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
dorzuce historie kolegi ktorego poznalem natreningach kung fu tradycyjnego..koles trenowal wczesniej rozne style..zachaczyl karate,box,kika i cos tam jeszcze..kung fu tradycyjne bylo mu potrzebne by nauczyc sie wladac palkami...i przydalo sie..po 2 latach treningow z skorzystal z nabytej wiedzy na ulicy..przeciwko skinolowi z siekiera..twierdzi ze to najlepsza bron na ulice..nosi dwie 50cm pod kurtka..i troche nimi macha..
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Moze to i faktycznie skuteczna bron ale chyba troche nie wygodna w noszeniu.Bo gdzie to schowac?W rekawach?A moze na plecach jak Naziir nosil swoje dwa miecze?
No i trzeba pogratulowac twojemu kumplowi zimnej krwi.Gosc byl z siekiera???O zgrozo co to sie na tym swiecie dzieje
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

pierwszy raz i ostatni widziałem NS z irokiem....:

Tzn. to juz nie jest takie oczywiste :-) nie slyszales nigdy o nazi pankach... mi sie obilo pare razy o uszy... byl nawet taki jeden we wrocku... tyle ze niewiadomo czy kolesie tylko prowokowali czy naprawde byli NS (ale to juz siarka musiala im niezle leb wyzrec.... brudas NS O.o')
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

.Gosc byl z siekiera???O zgrozo co to sie na tym swiecie dzieje

8O

U nas w Nowej Hucie to normalne, co chwial ktos obrywa siekierą.... :!:
  • 0

budo_pstryk
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

"Moze to i faktycznie skuteczna bron ale chyba troche nie wygodna w noszeniu.Bo gdzie to schowac?W rekawach?A moze na plecach jak Naziir nosil swoje dwa miecze?"

pod kurtka..podwieszone od wewnetrznej strony z przodu..a tamten typ mial toporek..i trzymal go w reklamowce...

jest tez typas ktory kreci sie po miescie z reklamowka w ktorej nosi cegle..
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

wolwi to jakis dzieciak co nie czai czym sa obecnie kibole, skini czy inne sub kultury
Mlody jest.. a mlodosc ma pewne przywileje
wolwi, wez sie za trening a nie oceniasz przydatnosc szpadla w wbijaniu gwozdzi w stalowa belke.



Jaki ty jesteś żałosny to głowa mała, po pierwsze dzieciaka to sobie zrób i wychowaj(będzie z tym problem :rofl: ) po drugie mam większe pojęcie o hooliganach i skinach niż ty, jak nie wiesz o co chodzi to wogóle sie nie odzywaj bo bk z ciebie jest i z twoich durnych tekstów.
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
puent:tylko w naszej kochanej ojczyźnie mogło powstac cosik taliego jak nazi punki.....faktycznie przypomniało mi się....jeszcze w 80 na jarocki przyjyeżdżały ekipy punoli co sie z łysymi bujali....nosili takie charakterystyczne szczoty(blond z czarną podstawą),ale to były inne czasy.........ogólnie Fanatyk był baja.....no musisz przyznac,ze to bujda na resorach.....aha,film powsał na zlecenie jakiejś organizacji żydowskiej czy cos takiego.....mała prowokacja??????
pozdrawiam :D
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
wolverine sory ze pytam, mozesz czuc sie urazony ale nie mam tego na celu, ile masz lat ?
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
dokladnie. mnie to tez ciekawi. tak sie obruszyles jak ci ktos wytknal maloletni styl odpowiedzi, ze pelnoletni to raczej na pewno jeszcze nie jestes. no i spokoj tez z wiekiem dopiero przychodzi. :/
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Chyba trzeba dodac w opisie z lewej WIEK, bo ostatnio to czesciej sie pytamy o wiek niz np. o to co kto cwiczy :)
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Chyba trzeba dodac w opisie z lewej WIEK, bo ostatnio to czesciej sie pytamy o wiek niz np. o to co kto cwiczy :)

Musisz zmienic styl pisania, to sie czepiac nie bedą... .

Ile masz lat? :)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??
Heh ja pisze tak jak mi wygodnie :) [jak chyba kazdy:P]
Oczywiscie mozna pisac ladniutko slodziutko z kupa madrych slowek, ale poco :P Ja wole sie skondensowac jak najkrocej i jak najzwiezlej z jednego prostego powodu - nie lubie pisac :P Wolalbym sie spotkac z coponiektorymi i pogadac na zywca. Szybciej idzie i ciekawiej. Pozatym nie musimy caly czas gadac :)
  • 0

budo_sandokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

(...) A ja wam powiem, że nie kumam kiboli i tych ich całych ustawek.... po co to? na co? komu to potrzebne?.... :?:


Fakt....ale, komu na przyklad sa potrzebne sporty ekstremalne typu wspinanie sie na budynki, skoki spadochronowe z wiezowcow, skoki na motorach przez kilkanascie autobusow, jakda na nartach z predkosciami grubo ponad 120km na godzine itp. ??

Ustawki to po prostu taki sport ekstremalny. Mowie powaznie, ale nie mowie, ze to pochwalam....
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy zawodnik MMA daje rade na ulicy??

Ustawki to po prostu taki sport ekstremalny. Mowie powaznie, ale nie mowie, ze to pochwalam....


Nie do końca taki, można skrzywdzić kogoś, a sportach ekstremalnych to krzywdzisz sam siebie (no i bliscy mogą ucierpieć)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024