Skocz do zawartości


Zdjęcie

garda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_twister
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ulicy

Napisano Ponad rok temu

Re: garda

A co z czuciem przeciwnika przeciez zmysly odbieraja bodzce a jak masz rece osloniete plastikiem to co czujesz?


Nie rozumiem czy sam odpowiadasz na swoje pytania czy to kolejne pytanie do mnie??


No mi też trudno się w tym połapać.... Poza tym... o jakim plastiku mowa? No bo moje rękawice to plastikowe raczej nie są :wink: A jeśli Wy takie macie, to serdecznie współczuję... :)
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: garda
Faktycznie, gorzej coś czuć dłonią jesli się ma założone rękawice - oczywista sprawa.
W takim razie dodam jeszcze, że nie można, albo raczej bardzo trudne jest w rękawicach uderzanie otwartą dłonią.

Co do właściwej kwestii, to znałem takiego jednego, co miał taką gardę "w gołych rękach", że jak zakładał rękawice to, mówiąc delikatnie miał problemy z widocznością. Trochę mu zajęło czasu i zabrało zdrowia, zanim się przyzwyczaił do gardy w rękawicach takiej, że nic sobie nie zasłaniał.
  • 0

budo_m2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRK

Napisano Ponad rok temu

Re: garda
no i niektóre bloki mogą się skończyć śmiercią lub kalectwem gdy stosować je bez rękawic. np. na prawą rękawice trzymaną przy szczęce można zbierać lewe proste leciutko zbijając i pochylając się lewo-przód. w realnym starciu bez rekawic w życiu bym tak nie zrobił...
M2
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024