Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

JA tylko BIje bo LUBIE i nikt mi tego nie zabronic , chodze na mecze bo nie tylko ja chodze na mecze, i nie tylko ja chce sie bic i sie lubię bić .
lepiej na meczu się bić , niż kogos na ulicy skopać bez powodu .
pseudokibice nigdy nie są bez winny i ja tęz nie jestem i chodze sie lać na mecze.


co Ty nie powiesz, to Ty chodzisz na mecze, a jak sie lejesz pacanku mały, to w ilu na jednego. Aha, lejesz się z gliniarzami, bo ostry kibol to się z kazdym leje. :)

MAcie szczescie że nie obkradam samochodów i nie obrkadam przechodnich . To mnie nie kręci .


a co będzie jak cie zacznie krecić, nie bedziemy mieli szczęscia, co Ty gostek w ogóle wygadujesz grozisz komus czy co. Ja osobiscie to mam takie gadanie w czterech literach

Lubie sie bić z równym Siebie lub silniejszym , i nic nie wiecie o walkach na meczach . Jak ktos to doznał to może dopiero w dyskusje pogadać.


ciekawe, skąd wisz że nikt z Nas nic nie wie o walkach na meczach, jeździłem na mecze jaklo kibol ładnyy kawałek czasu, potem stwierdziłem że są od tego głupsi by sie lac, zresztą nie łałem się za dużo, bo nie chciałem, pracowałem tez na meczach jako ochroniarz i czasami były zadymy z kibolami, jakoś im z nami nie szło i dawali tyły, mając nawet dużą przewage, ciekawe te kibole, mocni w ryju, słabi w piąchach jak się druga strona bic nie daje i jest zorganizowna.
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
HAHAH ochroniarz Pies??:D
o kurde
Miło mi ....
przewage , a jaki wy macie sprzet a jaki my:-/ jak tacy jesteście mocni , to walczcie na pięsci , a nie z batonami policyjnymi i innymi bajerami :-/
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

chyba że ktoś wcześniej zasztyletuje w ciemnej bramie

no i co?? jak zgine?? HAHAHA myslisz ze sie boję smierci?? Haha głupcy się boją tylko śmierci .
10 latek?? tak myslisz?? zle jestes poinformowany.
a pisze jak pisze , wale na jakiejś ortografie i styl .
Na chuj mi to .
głomb to sam moze jesteś.
bić się lubie, dostać dostałem , i nie mam zamiaru przestać na jakiejś przekopie . Jak dostane pare miesięcy , wygoi się wszystko i zmowu mogę iśc na mecz , albo zmowu się gdzieś lać, chuj a jak mnie w szpitalu nie poskładają, jak juz nie bedzie mozliwe , to kopne w kalendarz, kazdy i tak predzej czy pózniej musi umrzeć.


jak czytam takie gówna to jestem za aborcią, przecież ty klient to kompletnie poryty, mózg juz ktoś wybił, ale ci nie współczuję bo ja głupim nie wspólczuję, nara, baw się dalej w to co się bawisz, a skonczysz jak to ktoś powiedział w parku sztywnych albo jako menel bo na dobrej dordze do tego jesteś, ja bedziesz menelem to ciebie bedzie każdy naparzał i wierz mi nie bedzie już ci sie bicie podobało.

Szpitale nie zwsze składają dobrze, każda ostrta bójka "odkłada sie" na później, potem wszystkie złamania i tym podobnie kontuzje wyłażą, napierdala każda kosteczka, jak mojego jednego kumpla, fajta zajebisty, ale nie jak się pogoda zmienia, wtedy jest jak małe dziecko słaby od tego bólu, tez cie to czeka.
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Hahah chyba z niedoczekaniem :P
miałem tylko złamaną rekę i nos ,i tylko tyle narazie .
ja i menel?? a to dobre .
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

przewage , a jaki wy macie sprzet a jaki my:-/ jak tacy jesteście mocni , to walczcie na pięsci , a nie z batonami policyjnymi i innymi bajerami :-/


widzisz, my jesteśmy zorganizowani i nie przepijamy wszystkich pieniędzy ja Wy, po drugie to macie pecha, trzeba wiedzieć kiedy sie bić. baton policyjny fajna rzecz, czsami miałem inne zabawki o szczęce nie wspominając - jak się idziesz lać to trzeba się wyposarzyć. nie będe sie znizał do twojego poziomu koleś, bo nie warto , nie opisze ci kilku akcji ochrony i policji, nie spodobały ci sie, ale w miescie w którym mieszkam, zadym na meczach już prawie nie ma, kibole jakoś się z nami dogadali, bo nie robią sobie kłopotów. Duża w tym zasługa ich szefostwa

ja na ciebie nie żygam bo mi obiadu szkoda, po za tym mam cos czego Ty nie masz, kulturę a to ma nie każdy. piąchy ma każdy.
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
chciałbym wiedziec ze nie kazdy przepija swoich pieniedzy :-/
wiekszosc no nie przesadziłem , nieliczni kiboli chodzi na jakas sztuke walki , na siłke, a nie chleje dniami i nocami:P chyba jakis daln musi sie nachlac i pojsc na mecZ:-/ to jest juz najgorsza glupota napity i bez techniki walki
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
marcin, niepotrzebnie sie irytujesz. chciaz moze i potrzebnie. wiecej tekstow daco to wieksza polewka :D
daco, biedaku, nie wiesz na jaki chuj ci ortografia (a w twoim przypadku to wogole umiejetnosc pisania, myslenia i mowienia)? a na taki zebys sie podpisac umial, zebys mogl sklecic jakies zdanie do szefa czy dziewczyny. zebys prace dostal lepsza niz przy lopacie...pytajac na chuj mi edukacja sam sie skazujesz na pozostanie w dolach spolecznych. a potem pretensje ze ktos podniosl ceny i nie ma co do gara wlozyc. sam decydujesz o sobie i przyszlosci swojej i swojej rodziny. wlasnie tym czy chodzisz do szkoly czy na ustawki. masz i pomysl.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

10 latek?? tak myslisz?? zle jestes poinformowany.
a pisze jak pisze , wale na jakiejś ortografie i styl .
Na chuj mi to .
głomb to sam moze jesteś.

Po to, byś mógł powiedzieć/napisać cokolwiek i pokazać,że nie jesteś głąb.
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Aahahha i tak jestescie dla mnie załosni ,waszym gadaniem... nic nie wiecie... puste głowy opanowane przez szkoły hahahah
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
hehe zalosny to kiedys ty bedziesz jak mi miejsca do parkowania bedziesz pilnowal za dwa zlote na alpage :D
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
stary uwielbiam cie. :) :) :) .........całkiem niezły serial się zrobił.....panowie mam prośbę:nie zjeżdżajecie go za bardzo,bo ja na przykład nie chciałbym stracić takliej "rozrywki" i takiej "perełki"na forum....chyba,ze ktoś jeszcze zna jakiegoś forumowicza podobnego Daco.....obserwowanie tego topicu sprawia mi rozkoszne bóle.... :wink:
  • 0

budo_mitomber
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
he ja również zaczynam sie wkręcać w ten serial ! takich ciekawych rzeczy można sie tu dowiedzieć że o hohoho :twisted: a tak na poważnie to chciałbym zobaczyc tego "sławetnego" :roll: daco na żywo np.na takiej ustawce . zastanawiam się jeszcze komu bym kibicował....może tym co spuszcali by mu wpierdol ?!
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
daco-pytanko techniczne z zakresu polskiego hools.
Masz 17 lat i biorą cie na ustawki ? Dla przykładu takich jak ekip TeddyBoys Legii lub zawodników Arki albo Lecha ? urwali by ci łeb przy dupie samymi gabarytami, po wypłaceniu w łeb klapsa od miśków jakich kiedyś poznałem przelotnie nad morzem to nikt by cie nie poskladal . A moze ty jestes taki pseudo pseudo hools 3 ligowej druzyny ? wyjaśnij mi to. I z jakiego miasta jestes zołnierzu ?
Raciborza ? Koluszek ?
  • 0

budo_hide
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Ja zaczynam powoli watpic w ta historie ze sniezka w glowe dziewczyny no bo... ahahaha jaka dziewczyna by sie trzymala takiego zawodnika ? :roll: To przekracza przestrzen mojej wybujalej wyobrazni :)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

jak tacy jesteście mocni , to walczcie na pięsci , a nie z batonami policyjnymi i innymi bajerami :-/


Kumpel miał kiedyś zatarg w góralem. Dał mu z bani, góral usiadł, puścił krew z nosa i rzekł
-"Bodziesz, cholero. Bodziesz. Weź siekierę i się bij po ludzku"
Kumpel nie skorzystał, szybko się zmył.

To tak, a'propo twoich postulatów. :wink:
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

Ja zaczynam powoli watpic w ta historie ze sniezka w glowe dziewczyny no bo... ahahaha jaka dziewczyna by sie trzymala takiego zawodnika ? :roll: To przekracza przestrzen mojej wybujalej wyobrazni :)


Może dopiero się ujawnił, to go rzuciła właśnie, nie? :twisted:
A może analiza postępowania głównego bohatera? Babcie rozmawiają o Klanie czy innych pierdołach, my o Daco. :lol:
Swoją drogą, że też teraz mu się przypomniała ta historyjka, jak już śniegu dawno nie ma... :wink:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

Ja zaczynam powoli watpic w ta historie ze sniezka w glowe dziewczyny no bo... ahahaha jaka dziewczyna by sie trzymala takiego zawodnika ? :roll: To przekracza przestrzen mojej wybujalej wyobrazni :)


Może dopiero się ujawnił, to go rzuciła właśnie, nie? :twisted:
A może analiza postępowania głównego bohatera? Babcie rozmawiają o Klanie czy innych pierdołach, my o Daco. :lol:
Swoją drogą, że też teraz mu się przypomniała ta historyjka, jak już śniegu dawno nie ma... :wink:

Odp. mi na privie!
  • 0

budo_gt4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Oj dzieciaku daco, zdrowy na bani to ty nie jesteś...
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Nom 3 ligowej :) była w 2 ligi ale spadła :(
a z ta sniezka to prawda:-/
a myslisz ze ja dziewczyny nie moge miec?? ze mnie nikt nie zechce? HAHAHA .
dzieciak to nie jestem mam prawie 17 Lat
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Czy mi sie wydaje czy Daco chce osiagnac "sukces" Tsunami? :) Popularnosc wciaz rosnie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024