Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Witam!!! Opowiem wam takie moje wydarzenie .
Wracałem Ze swoją dziewczyną, raczej odprowadzałem ją do domQ .
I w jakimś momencie typek z mojej szkoły, o rok odemnie , rzuca w moją dziewczyne kulkami z błotem i sniegiem . i ja wtrafil w głowe, mne wtrafił w plecy , jakos to przebolałem , na drugi dzień poszedlem do szkoły, i czekałem na niego przed lekcjami az przyjde do szatni .
wziolem rogrzałem się , i wchodzi do szkoły ,a ja odrazu na niego , dostałem pare strzałów wprosto w ryj, dostał juz mu krew poszła z nosa , i go tak skopałem , ze nauczyciel podbiegl do mnie i do dyra ... i przejebane miałem ale Warto było , po tym incydencie zerwała ze mna dziewczyna z tego pobicia. ALe nawet po utrtacie dziewczyny nie zaluje tego co zrobiłem . DZIEWczyne trzeba bronic za wszelka cenę prawda??
Tez byscie tak zrobili?? nawet ze dziewczyna tego nie zrozumiała .
  • 0

budo_m4ci3k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka, Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
no, stary, super, szkoda tylko ze nie byles herosem na miejscu ;) pamietaj, zawsze mozesz tez wlac dziewczynie, niech sobie nie mysli, ze nie jestes bohaterem :P
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
No stary :| Chyba powinieneś zareagować jak w was rzucał kulkami ,a nie na drugi dzień :? Straciłeś dziewczyne....może właśnie przez ten spóźniony zapłon ...
  • 0

budo_mateo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
W sumie dobrze zrobileś, fakt że troche późno. Ale może zacznij może troche nad sobą panować bo kiedyś kogoś zabijesz :? Może chłopak chciał poprostu urządzić wojne na śnieżki :-)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
I bardzo dobrze ze odeszla a przypuszczam dlatego ze mogla po Tobie sie spodziewac ze kiedys jak cos bedzie nie po Twojej mysli to ona dostanie kilka plomb i zostanie skopana. Kara powinna byc wspolmierna do wyrzadzonej szkody a na dodatek jesli juz ma byc wykonana to od razu a nie ze spoznionym zaplonem.
  • 0

budo_tai-chi clan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Reflexu ci zabrakło.Jakbyś od razu skopał knypka to by sprawy nie bylo..
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
No chlopie...reaguje sie odrazu a nie na drugi dzien kiedy ten kolezka juz pewnie ledwo pamietal cala sytuacje .
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Nie będę wyrażał swojej opini... z takimi jak ty, to nigdy nie wiadomo... może i mnie jeszcze pobijesz...!

:?
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Zgadzam się z przedmówcami, było nie przebolewać, tylko zareagować od razu... Zareagować, ale może nie od razu skopać... :? A skoro Twoje zadowolenie z dobrze spełnionego "obowiązku" jest ważniejsze niż jej odejście... To ja się nie dziwię, że odeszła.
Dziewczynę należałoby bronić, ale nie tak... Widać jakieś tępe jesteśmy, bo ja tez nie rozumiem idei takiej "obrony".
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Temat brzmi tak jakby chodziło o jej zycie czy coś takiego. To,że kolesiowi wlałeś dzień później to tak jakby delikatnie mówiąc musztarda po obiedzie. Nie zareagowałeś nawet słownie, a nagle dzień po taka akcja... Nie dziwię się dzwieczynie, bo uznala,że jesteś wariat i nie wiadomo co ci jeszcze odbije.

PS skoro nie interesuje cię,że odeszła znaczy że chyba Ci nie zależało...
  • 0

budo_hans
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Delikatnie mowiac jestes jebniety !!!
W czasie tej sytuacji zachowales sie jak ciota, bo nawet nie zjebales tego typka, mogles wziasc snieg i mu oddac :)
Dobrze zrobila ze z Toba zerwala, a Ty bedziesz mial czas teraz na przemyslenia ale pewnie bedziesz tez z siebie dumny..
Napisz jeszcze ile masz lat?
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
nie zaaragowałem odrazu , bo jej obiecalem ze nie bede nikogo bił na jej oczach , bo kiedys skopałem jednego typa na jej oczach , i powiedziala ze niechce wiedziec powtórnie....
to go nawalilem w szkole , bo tam jej nie ma:D jest z innej szkoły.
a po pierwsze jak moze Dziewczyna zabronic Bicie sie:-/ przeciez to jest jak sport , i ja go uprawiam, i jestem mu oddany cały:) to tak samo jakbym jej zabronił siatkówke uprawiac :-/ bo chodzii . Wiedziala ze z tego niezrezygnuje z bicia , ze nie da sie tak zyc bez bicia.
co jakby ktos mnie bił to bym mu nie oddawał bo dziewczyna mi zabroniła:-/ glupota. Glupia baba widocznie z tego była , jak nie rozumiała.... :twisted:
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
17 lat prawie:D hehhe , nom jestem troszke jebniety nie bede tu obijał w bawełne no ale... czasami jestem spokojny a czasami tak mi korba odwali ze ..... za duzo ziola sie napalilem a potem za duzo metanabolu .... i na silowni :D HEHEHE no ale....
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

a po pierwsze jak moze Dziewczyna zabronic Bicie sie:-/ przeciez to jest jak sport , i ja go uprawiam, i jestem mu oddany cały to tak samo jakbym jej zabronił siatkówke uprawiac :-/ bo chodzii . Wiedziala ze z tego niezrezygnuje z bicia , ze nie da sie tak zyc bez bicia.


Ty nie jestes sportowcem tylko po prostu Dresem (co wynika z powyzszych slow) nie obrazaj sportowcow.
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
ale ja nie szukam zaczepki!! jak prawdziwi dresiarze , ja chodze sobie z dziewczyna jakoś , albo sam , albo z kumplami , i jak mnie obrazi w jakis sposob dopiero dostanie wpier***
Ja nie szukam zaczepki , np pochodze do typa i pytam sie czy ma 1zl lub 2zl :-/ to nie dla mnie branza, ja wykorzystuje swoje umiejetnosci w samoobronie lub kogos obronic:) pomoc komuś.
chodziłem Na boks 2 lata, i 3 na zapasy :D i troszke sie nauczyło dzieki temu ....
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
fakt faktem chodze na mecze:D na sektory pseudokibiców , ale o niczym nie swiadczy, w taki sposob lubie się bić , dla mego ukochanego klubu sportowego :) i wykorzystuje moje umiejetnosci zeby poprawic reputacje moich ziomali pseudo :) i mego ulubionego klubu
:!:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

chodziłem Na boks 2 lata, i 3 na zapasy :D i troszke sie nauczyło dzieki temu ....

Tak.... pobicia kogos do krwi i skopania czyli tak naprawde nic ze sportu nie wyniosles.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

Bicie sie:-/ przeciez to jest jak sport , i ja go uprawiam, i jestem mu oddany cały:) to tak samo jakbym jej zabronił siatkówke uprawiac :-/ bo chodzii . Wiedziala ze z tego niezrezygnuje z bicia , ze nie da sie tak zyc bez bicia.

A czy ona na tej swojej siatkówce robi komus krzywdę? Nie wydaje mi się...


co jakby ktos mnie bił to bym mu nie oddawał bo dziewczyna mi zabroniła:-/ glupota. Glupia baba widocznie z tego była , jak nie rozumiała.... :twisted:


Człowieku myślisz jak dres... Bić się jako sport? Ten dział jest dla ludzi, którzy zostają napadnięci na ulicy, musza bronić swojego majątku, zdrowia lub życia, a nie dla ludzi, którzy chcą sie bić z powodu głupich śnieżek(i do tego po fakcie).Trzeba było zareagować od razu - pogonić gówniarza... A nie lac go dzien po...


swiadczy, w taki sposob lubie się bić , dla mego ukochanego klubu sportowego i wykorzystuje moje umiejetnosci zeby poprawic reputacje moich ziomali pseudo i mego ulubionego klubu

No comments.
  • 0

budo_mateo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

fakt faktem chodze na mecze:D na sektory pseudokibiców , ale o niczym nie swiadczy, w taki sposob lubie się bić , dla mego ukochanego klubu sportowego :) i wykorzystuje moje umiejetnosci zeby poprawic reputacje moich ziomali pseudo :) i mego ulubionego klubu
:!:


BUHAHAHA i ty śmiesz twierdzić że jesteś spokojnym człowiekiem, tą wypowiedzią napewno tego dowiodłeś.
A co do twojego podpisu, przez takich jak ty ten kraj zamienia się w bagno, a normalni ludzie boją się wychodzić na ulice :evil:
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
o kurwa...hehe czlowieku skad ty sie urwales? Chodzisz po ulicy i sie pytasz cyz ktos ma 1 albo 2 zlote?? To jestes zwykly burak ktory zaczepia ludzi. Pamietaj ze na kazdego kozaka znajdzie sie kozak, nie wazne czy cwiczyles 2 lata boks i 3 lata zapasy czy jestes jakims terminatorem. Kiedys jak sie zapytasz czy ktos ma 1 zloty dostaniesz gonga takiego ze juz nie wstaniesz- to po pierwsze.
A po drugie to w tej sytuacji z panna powinienes zareagowac odrazu a nie dopiero 2 dnia..bez sensu. Skad jestes?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024