Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
nie jestem prowakatorem :-/ . Wy jestescie cfani w domach , nie znacie biedy , nie zrezygnowaliscie z czegoś żeby przezyc ... :-/


Myslicie ze sie bije na meczach to jakis już jest skończony człowiek?? ze juz może umrzec?? a nie zastanawialiscie sie dlaczego zaczoł sie bić , chodzic na mecze, przemocy urzywac.
tylko macie najłatwiejsze rozwiazanie ZE jest czubem :-/ Sami jesteście ...
jak tak mówicie ..
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
a co to ze ktos nie ma kasy i kradnie zeby przezyc ma do tego ze chodzi sie nap*lac na mecze????
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Daco, napisz przebój hip-hopowy :-) :wink:
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
o kurcze, wiem juz skad sie brali proletariaccy rewolucjonisci. ludzie powinni byc rowni a nie bogatsi albo biedniejsi buahaha.
wez sie chlopak szybko w garsc. jak ty to sobie wyobrazasz? ze bede zapierdalal po 10 godzin dziennie, wykozystywal zdobyta przez kilkanascie lat wiedze po to zeby potem dzielic sie swoja pensja z jakims bezrobotnym zlodziejem ktoremu w zyciu sie nie chcialo nic wiecej poza tym zeby sie najebac? no wez sie zastanow. :roll:
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Nie, no zawsze lepiej dać komuś po mordzie.....
Mniejsze zło, prawda? :roll:
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

Daco, napisz przebój hip-hopowy :-) :wink:


No, język ma i tematy też. :twisted:

Przemoc, jako skierowana przeciw komuś pierwsza, NIGDY nie ma dla mnie usprawiedliwienia... Możesz powiedzieć, że tego kogoś biednego życie nieźle skopało - dobra, ale to nie była osoba zaatakowana, którą ten ktoś chce okraść.

A jeżeli chodzi o facetów bijących się dla zabawy, albo żeby komuś "pokazać"... Hm, z koleżankami zawsze się z takich polewałyśmy, bo są leko mówiąc żałośni. :wink:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

o kurcze, wiem juz skad sie brali proletariaccy rewolucjonisci. ludzie powinni byc rowni a nie bogatsi albo biedniejsi buahaha.
wez sie chlopak szybko w garsc. jak ty to sobie wyobrazasz? ze bede zapierdalal po 10 godzin dziennie, wykozystywal zdobyta przez kilkanascie lat wiedze po to zeby potem dzielic sie swoja pensja z jakims bezrobotnym zlodziejem ktoremu w zyciu sie nie chcialo nic wiecej poza tym zeby sie najebac? no wez sie zastanow. :roll:



Ale tak wlasnie jest w Polsce. Sad but true
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Skoro jesteś taki inteligentny i ciemiężony to weź się za siebie.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

nie jestem prowakatorem :-/ . Wy jestescie cfani w domach , nie znacie biedy , nie zrezygnowaliscie z czegoś żeby przezyc ... :-/


Myslicie ze sie bije na meczach to jakis już jest skończony człowiek?? ze juz może umrzec?? a nie zastanawialiscie sie dlaczego zaczoł sie bić , chodzic na mecze, przemocy urzywac.
tylko macie najłatwiejsze rozwiazanie ZE jest czubem :-/ Sami jesteście ...
jak tak mówicie ..


Ooooo cieee flooooreeek :cry: do serca przytul....
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

nie jestem prowakatorem :-/ . Wy jestescie cfani w domach , nie znacie biedy , nie zrezygnowaliscie z czegoś żeby przezyc ... :-/


Myslicie ze sie bije na meczach to jakis już jest skończony człowiek?? ze juz może umrzec?? a nie zastanawialiscie sie dlaczego zaczoł sie bić , chodzic na mecze, przemocy urzywac.
tylko macie najłatwiejsze rozwiazanie ZE jest czubem :-/ Sami jesteście ...
jak tak mówicie ..



nie rozuniem dlaczego zakładasz ze wszyscy są bogaci a ty właśnie ten biedny.
Zapewniam cie ze biedni kudzue tez mogą być dobrzy i nie muszą kraść.
  • 0

budo_black_ninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
EEEE tam... Tez chodzilem na ustawki... I co? Zyje... koncze obecnie liceum... potem na studia gdzies...
Co do miejsca gdzie sie wychowalem... podobno najwieksza speluna w calym Poznaniu, czyli Jezyce. Rodzice- raczej rodzic... ojca nigdy nie widzialem... Zeby cos zjesc musialem isc to najpierw ukrasc, albo jakos zarobic :cry:
I Ty sie chlopie nad soba rozczulasz, ze masz ch... dziecinstwo? Walnij sie mocno w leb, albo Ja to zrobie... A co do tego czy lubisz bicie... jak lubisz to spoko... tylko nie wyzywaj sie na ludziach z ulicy. jak chcesz sie wyzyc to podam Ci adres swoj i mozesz wpasc, tylko, ze nie chce potem zebys z tatusiem/z mamusia przyjechal, albo odrazu mnie zagonil do psiarni.
Tyle mojego.
Przemysl swoje zycie bo piesciami dojdziesz max do 20 roku zycia... potem skonczysz w parku sztywnych, albo nawet nie...
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Brawo Black_Ninja nic dodac nic ujac. Jak dla mnie to twoj post powinnien byc podsumowaniem calej tej rozmowy.
Pozdro
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
YyY ja nie mówie ze mam złe dziecinstwo :-/ ja staje w obronie tych innych.
a po pierwsze nie trzeba krasc jesli jest sie głodnym , wiem o tym , ja sam tego nie robie , ale tak nielicznych ludzi robi....

JA tylko BIje bo LUBIE i nikt mi tego nie zabronic , chodze na mecze bo nie tylko ja chodze na mecze, i nie tylko ja chce sie bic i sie lubię bić .
lepiej na meczu się bić , niż kogos na ulicy skopać bez powodu .
pseudokibice nigdy nie są bez winny i ja tęz nie jestem i chodze sie lać na mecze.
JA jestem inny , inaczej patrze na zycie , wy inaczej , kazdy człowiek jest inny, i nikt mi tego nie zabroni , Tym kim jestem .
MAcie szczescie że nie obkradam samochodów i nie obrkadam przechodnich . To mnie nie kręci .
Lubie sie bić z równym Siebie lub silniejszym , i nic nie wiecie o walkach na meczach . Jak ktos to doznał to może dopiero w dyskusje pogadać.
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Po 1 nie jestem dałnem!! jak taki cfany jesteś na necie , i bedziesz kogoś bluzgał , choc ustawke zróbmy, i powiesz mi to prosto w twarz!! .wKu** mi tacy co kazakują przed monitorem , bo wiedzą że ich nikt nie dopadnie i nie uderzy .... Jesteś aż tak pewny??
Po pierwsze to nie jest temat o Dresiarzach , tylko o tym że .... popatrzcie sobie .
NIe wyrzywam się na ulicach !! pisałem wam już to tyle razy:-/
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
Ty byc niezla agent... :roll:
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

JA tylko BIje bo LUBIE i nikt mi tego nie zabronic , chodze na mecze bo nie tylko ja chodze na mecze, i nie tylko ja chce sie bic i sie lubię bić .


I fajnie być. :wink: Bicie być dobra rozrywka. :wink:

lepiej na meczu się bić , niż kogos na ulicy skopać bez powodu .


A co Ty zrobiłeś? :wink: A przepraszam, to nie było na ulicy, to było w szkole...

MAcie szczescie że nie obkradam samochodów i nie obrkadam przechodnich .


A mógłbys mnie z łaski swojej uświadomić, dlaczego to MY mamy szczęście? 8O Bo byś na nas czychał za te jakże obraźliwe posty? 8O
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
schizofrenik analfabeta :D co za okaz :D fascynujace.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę

Po 1 nie jestem dałnem!! jak taki cfany jesteś na necie , i bedziesz kogoś bluzgał , choc ustawke zróbmy, i powiesz mi to prosto w twarz!! .wKu** mi tacy co kazakują przed monitorem , bo wiedzą że ich nikt nie dopadnie i nie uderzy .... Jesteś aż tak pewny??
Po pierwsze to nie jest temat o Dresiarzach , tylko o tym że .... popatrzcie sobie .
NIe wyrzywam się na ulicach !! pisałem wam już to tyle razy:-/


uważaj na słowa ludku, tu nie bar u Leszka, tam sobie możesz walić do kazdego co chcesz. O ustawkach to młody nie piusz jak nie wiesz o co chodzi, o biciu sie też, bo mam wrażenie że to take słowo, które gdzies tam usłyszałes i powtarzasz.

Po drugie, wiesz masz słownictwo Jasia lat 10, operujesz prostymi zdaniami, co mi daje do myślenia że bystrzacha to ty nie jestes.

Ciekawym jestes czy Ty w ogóle przeczytałes jakąs książkę w życiu, bo jak czytam Twoje teksty, to odnosze wrażenie że nie.

Aha, z tego co pisałes to dla mnie to matołek jesteś, lubisz się bić, bo jeszczewpeirdol nie dostałes brachu, znam takich co umieją sie bić ale tego nie lubią, bo swoje wiedzą. Kiedyś dorośniesz, chyba że ktoś wcześniej zasztyletuje w ciemnej bramie, mała strata dla swiata, jednego głomba mniej
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
nom wiem ze w szkole:) ale zasłuzył sobie na to , to w szkole dostał wpieR*** a na ulicy nie bije ludzie bez powodu :) tylko jak jestem do tego zmuszony . a na MEczach to bije się bo to lubie .
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZaSada: Bronić Swoją kobiete !! za wszelką cenę
chyba że ktoś wcześniej zasztyletuje w ciemnej bramie

no i co?? jak zgine?? HAHAHA myslisz ze sie boję smierci?? Haha głupcy się boją tylko śmierci .
10 latek?? tak myslisz?? zle jestes poinformowany.
a pisze jak pisze , wale na jakiejś ortografie i styl .
Na chuj mi to .
głomb to sam moze jesteś.
bić się lubie, dostać dostałem , i nie mam zamiaru przestać na jakiejś przekopie . Jak dostane pare miesięcy , wygoi się wszystko i zmowu mogę iśc na mecz , albo zmowu się gdzieś lać, chuj a jak mnie w szpitalu nie poskładają, jak juz nie bedzie mozliwe , to kopne w kalendarz, kazdy i tak predzej czy pózniej musi umrzeć.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024