Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
207 odpowiedzi w tym temacie

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
narowista babka z tej msbean.
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
siedze sobie w czytelni i sie ucze grzeczny studencik jestem i obok dosiada sie jakis 3 kolesi i zaczyna gadac dosyc glosno przeszkadzaja ale nikt nie reaguje i teraz moja akcja :
wersja pierwsza- pytam sie grzecznie czy nie mogli by byc nieco ciszej
wersja druga (tak by postapil adept sztuk walki no baa..) mowie aby sie zamkneli tudziez stulili pyski i pytanie retoryczne ktora wersja da mi sznase na weryfikacje umiejetnosci i udowodnienie ze ulica jest brutalna.....jak chce sie guza, walke to sie ja znajdzie i tyle i wcale ktos nie musial zlapac za pupe mojego kociaka...pytanie do Fiodora sytuacja jest taka ze ktos nazywa Toja panne Kur.. to by bylo brutalniej a tych ktosiow jest liczba taka ze nie masz szans na powodznie...i jak ryzykujesz mila jazde na wozku ale nie masz tzw. moralniaka bo walczyles o honor czy ignorujesz cieci i idzesz dalej cieszac sie swoja sliczna kobieta ale jestes w stanie isc ... no wiec
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

pytanie do Fiodora sytuacja jest taka ze ktos nazywa Toja panne Kur.. to by bylo brutalniej a tych ktosiow jest liczba taka ze nie masz szans na powodznie...i jak ryzykujesz mila jazde na wozku ale nie masz tzw. moralniaka bo walczyles o honor czy ignorujesz cieci i idzesz dalej cieszac sie swoja sliczna kobieta ale jestes w stanie isc ... no wiec

Wchodzę w to. A jak to rozgrywam to nie na publicznym forum.
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
mozna zignorowac w danej chwili chlopakow.. maly wywiad kto to jest wziasc swoich, znalesc napierdzielic zmusic aby przyszli skomlec i o kulach do pani twojej i przepraszali z kwiatami.....a co to da ze dany jeden burak z potencjalnych kilku tysiecy zostanie naprostowany czy twoja satysfakcje...powiem tak jesli twoja kobieta ryzykowalaby kalectwo i zycie twoje w zamian za pare slow to zmien ja....
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

mozna zignorowac w danej chwili chlopakow.. maly wywiad kto to jest wziasc swoich, znalesc napierdzielic zmusic aby przyszli skomlec i o kulach do pani twojej i przepraszali z kwiatami.....

Widzę że się uczysz. Dobrze.
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
tak tylko ta nauka to moze mila kose nocna pora kosztowac od nowych pobitych przyjaciol...pytanie czy warto sie bawic w ryzyko i liste wrogow powiekszac
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
No i co, nie znajdzie się teraz nikt, kto zaproponuje gwałt na mojej lub innego forumowicza kobiecie/dziewusze (oczywiście w obecności jej mężczyzny), żeby udowodnić słuszność swoich wypowiedzi?

Liczę na to, bo trochę szkoda zaniżyć ten wysoki poziom dyskusji...
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
czy nie jest tak ze jak goscie widzas zes honorowy i sie nie boisz to odpuszczaja. Wielu szuka tylko jelenia ktory spusci uszy po sobie i odejdzie i zazwyczaj wtedy zaczyna sie jazda. Sam bylem swiadkiem jednej akcji. Wiejska dyskoteka grupa gosci z wiekszego miasta zapila co nieco. Wiadomo ze na wsi obcych nie lubia wiec sie zaczelo. Ogolnie przyjezdni dostali niezly oklep z wyjatkiem..... Byl jeden koles ktory z natury nie boi sie wyzwan . Byl z panna i ci miejscowi dorawli ich na dworcu. Podszedl najwiekszy wiejski wiracha i pyta chcesz wpier.. na to on strzal w leb. Wiracha padl podszedl nastepny i ten sam scenariusz. Reszta mimo ze byli w przewadze zglupiala i odeszla. Jaki z tego wniosek ci co stchurzyli dostali wpier... a ten co nie nie tylko nie dostal ale uchronil swoja panne od przykrosci. Wiem ze nie zawsze warto kozaczyc ale jesli wykazesz sie odwaga moze to czasem bardziej pomoc niz skulenie uszu i odejscie. Wiadomo ze regul nie ma
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

tak tylko ta nauka to moze mila kose nocna pora kosztowac od nowych pobitych przyjaciol...pytanie czy warto sie bawic w ryzyko i liste wrogow powiekszac

Jak już zaczynamy pisać poważniej, powiem że to kwestia indywidualna, jeden może się bać że nie napisze już na budo (tak jak ja) inny że ma budujący się dom i dzieci, jeszcze inny nie ma nic i będzie mu wisiało jego życie. Takie gdybanie, nie ważne czy warto się bawić czy nie, wszystko zależy od sytuacji. Z mojej strony EOT.
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
"Ja bym na twoim miejscu nie pisał tak brzydko o dziewczynach z forum. "

Nie, no oczywiscie Ty jestes super kulturalny dla wszystkich i twoim wypowiedziom do forumowiczek czy forumowiczow nie mozna nic zarzucic...
A tak btw wszystko zalezy od interpretacji... atak nie byl do forumowiczek i bardziej "bystrzy" czytelnicy zapewne to spostrzegli...
Z mojej strony koniec 8)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
msbean co ty trenujesz ? aikido ? czy moze czasem tez kamasutre ? tO podobno jakas fajna indyjska sztuka wali. Z tym ze miecz czesto sie chowa w pochwe. Odwrotnie jak w aikido
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
do p. Spajka
Zamierzasz mnie teraz uczyc do czego sluza sztuki walki???
Zapewniam ze znam ich zastosowanie i na pewno nie uzywam aikido do udowadniania ze mam "jaja". To meska domena...
co do kamasutry i jej zastosowania w moim zyciu...az tak cie krece ze chcialbys wiedziec??
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Na to wyglada ze mnie krecisz i chcialbym wiedziec :D
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
wole zachowac swoja anonimowosc wiec cie rozczaruje...
Szukaj dalej...
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Zrobimy tak, zapytamy się inne dziewczyny czy chciałyby aby facet stanął w ich obronie jak same będą zagrożone, bo widzę nieźle cię to podnieciło:
http://www.fabrykasi...p=266304#266304

Ja zaś widze, że sztuka deliktnej w zamierzeniu manipulacji nie jest ci obca. Kroczek po kroczku subtelnie zmieniamy założenia poczatkowe... :lol:
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
msbean naprawde mnie rozczarowlalas myslalem ze z ciebie babka z "jajami" a ty sie uchylasz od odpowiedzi :)
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
[quote name="spajk"] naprawde mnie rozczarowlalas myslalem ze z ciebie babka z "jajami"

skoro Cię tym zawiodła to może poszukaj ukojenia na czacie dla herm?
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
"msbean naprawde mnie rozczarowlalas myslalem ze z ciebie babka z "jajami" a ty sie uchylasz od odpowiedzi "

Z jajami?? Coz twoja orientacja seksualna nie jest moja sprawa...ja jestem hetero. Jakiej reakcji sie spodziewales??
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Z tym ze miecz czesto sie chowa w pochwe.


spajk, a mógłbyś się pobawić swoim mieczem gdzie indziej :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
tak musieliscie od razu przekrecic sens mojej wypowiedzi. Msbean najpierw udaje strasznie cwana babke a pozniej unika odpowiedzie. Faceci mnie nie interesuja wiec na rzadnych czatach nie bede sie produkowal. Tylko ze faktycznie niektore babki nawet na forum sa po prostu plytkie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024