Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
207 odpowiedzi w tym temacie

budo_shin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Torun^__^

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Na moje to Aikido jest dla niektorych ludzi za trudne . . .
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Szczepan z calym szacunkiem do Ciebie ale nie wierze w takie akcje wyprzedzajace.

No to normalne, jestes niedocwiczony to nie wierzysz :roll: :lol: :lol: A nie przyszlo ci na mysl, ze taka akcja moze polegac na tym, zeby nie dac powodu do wyciagniecia sprzetu?

Dam tu prostacki przyklad: Odpowiesz na obelgi fizycznie lub slownie, reakcja --> wyciagniecie noza lub giwery.
nie odpowiesz ---> ooopsss....nie ma reakcji :wink: :lol:

jednym slowem zapobiegles uzyciu broni :) :) :)

Albo inny, takze prostacki przyklad: Odpowiedzia na obelgi jest wyciagniecie wlasnej broni palnej i zastrzelenie napastnika. Tutaj rowniez zapobiegles uzyciu przez niego broni :) :) :)
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Z calym szacunkiem panowie, ale bzura wydaje mi sie odpowiadanie na tego rodzaju zaczepki. Bo co niby przez to sie komukolwiek udowodni... Reagowanie na tego typu obelgi, moim zdaniem jest kompletnie nieuzasadnione. Nie rozumiem czemu ta zaczepka miala sluzyc.Wydaje wam sie ze obrazona kobieta poczuje sie lepiej gdy jej "mezczyzna" znizy sie do tego poziomu?? Jako reprezentantka plci slabszej odpowiem ze nie, na kobietach nie robi wrazenia "pusta masa" i zapewniam, ze nie sa zachwycone gdy ich jedyny musi sie do takich sztuczek uciekac zeby bronic ich honoru czy reputacji.
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Wydaje wam sie ze obrazona kobieta poczuje sie lepiej gdy jej "mezczyzna" znizy sie do tego poziomu?? Jako reprezentantka plci slabszej odpowiem ze nie, na kobietach nie robi wrazenia "pusta masa" i zapewniam, ze nie sa zachwycone gdy ich jedyny musi sie do takich sztuczek uciekac zeby bronic ich honoru czy reputacji.

poklon
I jeszcze jeden poklon dla kolegi Jeżyka. Złamałbyś życie wielu ludziom na subforum Ulica... :lol:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Z calym szacunkiem panowie, ale bzura wydaje mi sie odpowiadanie na tego rodzaju zaczepki. Bo co niby przez to sie komukolwiek udowodni...


Znaczy tak podchodzi do ciebie facet mówi ci że jesteś dziwka i zaczyna cię przytulać a do twojego mówi spadaj, lubisz tak nie? powiesz że to ci się podoba? :)

Reagowanie na tego typu obelgi, moim zdaniem jest kompletnie nieuzasadnione.


Ja też myślę że to nie ma sensu, niech se facet lży i dobiera się do ciebie, co to w końcu, cnoty już nie ma więc...

Nie rozumiem czemu ta zaczepka miala sluzyc.


Mówisz o nazwaniu cię dziwką? czy chęci zgwałcenia cię?

Wydaje wam sie ze obrazona kobieta poczuje sie lepiej gdy jej "mezczyzna" znizy sie do tego poziomu??



Wszystko ładnie, ale nie odpowiadaj za wszystkie kobiety.

Jako reprezentantka plci slabszej odpowiem ze nie,


No co pisałem?

na kobietach nie robi wrazenia "pusta masa"



A mas która łapie cię za tyłek w obecności chłopaka?

i zapewniam, ze nie sa zachwycone gdy ich jedyny musi sie do takich sztuczek uciekac zeby bronic ich honoru czy reputacji


Hmmm, popatrz a ja myślałem że kobieta chce czuć się bezpieczna przy swoim facecie, kóry nie splichta jak mu dziewczynę ktoś obdziera z godności, widocznie są takie co mają inne poczucie bezpieczeństwa, no w sumie masz rację, przecież zawsze lepiej dać pomacać się po tyłku niźli dopuścić żeby chłopak dostał w buziaczka.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

I jeszcze jeden poklon dla kolegi Jeżyka. Złamałbyś życie wielu ludziom na subforum Ulica... :lol:

Zrobimy tak, zapytamy się inne dziewczyny czy chciałyby aby facet stanął w ich obronie jak same będą zagrożone, bo widzę nieźle cię to podnieciło:

http://www.fabrykasi...p=266304#266304
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
hehe Fiod, te twoje nowe topiki to nie maja nic wspolnego z nasza tutajsza dyskusja. Tutaj rozmawialismy o slownych obelgach, a ty w topikach dodales fizyczny atak, a to juz nie to samo, typku jeden :roll: :lol:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Ahhhh jak mogłem 8)
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
No właśnie Fiodorze - co innego zaczepka słowna, którą wpuszczam jednym uchem a wypuszczam drugim, a co innego napaść fizyczna ( tak jak ją opisałeś w ankiecie). Oczywiście, że wtedy oczekuję jakiejś zdecydowanej postawy i akcji ze strony mężczyzny, w którego towarzystwie się znajduję.
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

hehe Fiod, te twoje nowe topiki to nie maja nic wspolnego z nasza tutajsza dyskusja. Tutaj rozmawialismy o slownych obelgach, a ty w topikach dodales fizyczny atak, a to juz nie to samo, typku jeden :roll: :lol:


Ale dlaczego mamy ograniczać się tylko do naszej kobiety? Przecież jesteśmy honorowi i chcemy bronić słabszych i po to ćwiczymy te SW. Prawda? Rozumiem więc, że w szkołach walki, gdzie ćwiczy się te realne SW, powstają takie małe odziały, które krążą np. po dyskotekach i knajpach (to jest takie ulubione miejsce opowieści o świecie w którym biją :lol: ), szukajc bitych i ciemiężonych i broniące biedne i napadane kobiet. Jest przecież logiczne, że pojedyńczy fighter ograniczający się do obrony swojej dziewczyny, zdziała dużo mniej niż taka zbrojna grupa zajmująca się pilnowaniem ładu i pożądku. :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
to p.Fiodor
Masz jakies frustracje seksualne??
Mowisz mi ze mam sie nie wypowiadac za cala rzesze kobiet, podczas gdy Ty calkowicie zmieniaszsens mojej wypowiedzi...
Nie mowilam o zaczepce fizycznej jak slusznie zostalo zauwazone, tylko o glupiej i nic nie wprowadzajacej, bezmyslnej uwadze(obeldze). Co innego reagowac w przypadku zagrozenia zycia czy zdrowia a co innego wdawac sie w do niczego madrego nie prowadzace dyskusje...
Poza tym realnie patrzac na problem zaczepianych i gwalconych kobiet stwierdzam ze jeden facet nie za duzoby mogl przy 10 czy wiecej typkach sliniacych sie na mnie. Nie chcialabym zebys rowniez zrozumial ze nie oczekuje obrony od mojego faceta i zapewniam ze czuje sie przy nim jak najbardziej bezpiecznie. Nie mniej nie zmienia to mojego pogladu na sprawe...
Uwazam ze kobieta sama powinna potrafic poradzic sobie z kazdym problemem, lecz jestem realistka i wiem ze nie zawsze jest to mozliwe. Jednak aikido nie wybralam w celu samoobrony, bo gdybym uwazala ze kazda zaczepka slowna skierowana w moja strone mialaby sie skonczyc gwaltem to albo nie wychodzilabym na ulice bez towarzystwa napakowanego (bezmyslnie atakujacego :) ) "kafara", albo bylabym gwalcona srednio 5 razy dziennie.
Natomiast nigdy nie zdarzylo mi sie byc w tak nieciekawej sytuacji i zapewne zawdzieczam to wlasnie mojemu "mezczyznie", ktory nie rzuca sie w obronie mojej godnosci natychmiast, tylko najpierw mysli...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

to p.Fiodor
Masz jakies frustracje seksualne??

A czy to zmieni fakt że jesteś na razie jedyną której nie przeszkadza jak się ją nazywa dziwką i "dotyka"?

http://www.fabrykasi...pic.php?t=20062
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

A czy to zmieni fakt że jesteś na razie jedyną której nie przeszkadza jak się ją nazywa dziwką


Przeciez wcale tak nie powiedziala, co to za manipulacje wypowiedziami :?
Wiele rzeczy przeszkadza... chamstwo, prostactwo, arogancja, bezmyslnosc, zlosliwosc... szkoda gadac... trzeba by zabic bardzo duzo ludzi :D :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Przeciez wcale tak nie powiedziala, co to za manipulacje wypowiedziami :?

No jak nie przeciez nabazgrała:

glupiej i nic nie wprowadzajacej, bezmyslnej uwadze(obeldze)


Wiele rzeczy przeszkadza... chamstwo, prostactwo, arogancja, bezmyslnosc, zlosliwosc... szkoda gadac... trzeba by zabic bardzo duzo ludzi :D :)

Zaraz zabić, wystarczy dać w mordę.
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Wedlug twojej filozofii zyciowej, jesli ktos nazwalby mnie zlodziejka czy morderca lub po prostu glupia(nie wazne, obrazil by mnie) to od razu ja albo moj facet powinnam/powinien dac tej osobie w morde. Ja uwazam ze sa rowniez inne sposoby udowadniania swych racji i czesto madrzej jest po prostu zignorowac taka prowokacje bo moze byc ona nieciekawa w skutkach...
Jak narazie nikt nie nazwal mnie dziwka... Moze dlatego ze nia NIE jestem.
A skoro takie slowo nie jest prawda dlaczego ma mnie ruszac taka prowokacja nieznanej mi osoby...Natomiast powtarzam ze przeszkadzaloby mi gdyby doszlo do jakiejkolwiek nawet proby "klepania" mnie po tylku czy gwalcenia. To juz zupelnie co innego i wtedy NA PEWNO byla by reakcja...
  • 0

budo_pio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

... po prostu zignorowac taka prowokacje ...


Całkowicie się zgadzam, a nawet wręcz przeciwnie - uważam, że głównym PROWOKATOREM jest tutaj....Fiodor. 8O :) :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Wedlug twojej filozofii zyciowej, jesli ktos nazwalby mnie zlodziejka czy morderca lub po prostu glupia(nie wazne, obrazil by mnie) to od razu ja albo moj facet powinnam/powinien dac tej osobie w morde.

Coś ci się kręci ale nie w tę stronę, podałem ci konkretną sytuację ty odpowiedziałaś, sprawa zakończona, a że niezgodna z większością no to co z tego? przecież nie musisz być taka sama jak inne. 8)
Ja np. jest popierdolony dokumentnie ale w tym przypadku dałbym w mordę.
  • 0

budo_msbean
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
"...przecież nie musisz być taka sama jak inne..."
Sugerujesz w takim razie ze owa wiekszosc to "dziwki" skoro ja taka nie jestem??
[/list][/code][/quote]
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido
Fiodor nic sie nie przejmuj w koncu kobieta to podobno najlepszy przyjaciel czlowieka po psie wiec czasem maja inne zdanie na wiele spraw niz faceci. :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dlaczego ludzie przestaja cwiczyc aikido

Sugerujesz w takim razie ze owa wiekszosc to "dziwki" skoro ja taka nie jestem??

Ja bym na twoim miejscu nie pisał tak brzydko o dziewczynach z forum.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024