Skocz do zawartości


Zdjęcie

omg a co z Asai sensei?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

omg a co z Asai sensei?
nikt na tym nie byl ze relacji nie ma? ja niestety grypsko zlapalem i niebardzo moglem jechac nad morze :( ... chcialem zobaczyc egzamin na dana :( ...
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: omg a co z Asai sensei?
ja bylem...
napisze krotko bo teraz nie mam czasu...
wiec tak sensei skupil sie glownie na pokazaniu dwoch technik sankyo i shiho nage... w roznych mozliwych wariantach... tlumaczyl te techniki rowniez z bokkenem, szczegolnie shiho giri... to akurat bylo dosc ciekawe, w kazdym razie dla mnie...
ludzi bylo dosc sporo, choc nie podejmuje sie oceniac ile dokladnie...

aha egzaminow na stopnie dan nie bylo... sam nei wiem czemu, prawdopodobnie nikt sie nie zglosil.. coz...
  • 0

budo_szalony
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: omg a co z Asai sensei?
Moj trener, ktory byl stwierdzil, że szkoda czasu i żałuje a ja bym z z checia wtedy pojechał żeby zobaczyć cos nowego i się doksztalcić :)
  • 0

budo_usagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:'znienacka'

Napisano Ponad rok temu

Re: omg a co z Asai sensei?
trener????
czego?? pilki noznej?
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: omg a co z Asai sensei?

Moj trener, ktory byl stwierdzil, że szkoda czasu i żałuje


coz.. moze juz jest na takim poziomie, ze od 8 dan'a sie nic nie nauczy... dla mnie jednak byl ten staz bardzo pouczajacy i polecam wszystkim nastepny, bo sensei Asai juz od kilku lat odwiedza nasz kraj na wiosne... wiec miejmy nadzieje ze w przyszlym roku bedzie podobnie...
  • 0

budo_serenka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: omg a co z Asai sensei?
Witam znow po dluzszej przerwie :)
A w temacie - jako organizator musze sie pochwalic ze faktycznie cwiczacych bylo sporo, wedlug moich obliczen w sumie ponad 200 osób. Potwierdzam, ze sensei Asai pokazywal jednego dnia sankyo, a drugiego shinonage, w sumie bardzo ciekawie to wygladalo. Generlanie cwiczacy byli zadowoleni, szkoda tylko ze na imprezie pojawilo sie tak malo ludzi. W przyszlym roku zorganizujemy to duzo lepiej. Jesli macie jakies uwagi, czekam :)
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: omg a co z Asai sensei?

Witam znow po dluzszej przerwie :)
A w temacie - jako organizator musze sie pochwalic ze faktycznie cwiczacych bylo sporo, wedlug moich obliczen w sumie ponad 200 osób. Potwierdzam, ze sensei Asai pokazywal jednego dnia sankyo, a drugiego shinonage, w sumie bardzo ciekawie to wygladalo. Generlanie cwiczacy byli zadowoleni, szkoda tylko ze na imprezie pojawilo sie tak malo ludzi. W przyszlym roku zorganizujemy to duzo lepiej. Jesli macie jakies uwagi, czekam :)


Szczegolnie sankyo ma nieprzyjemne, pare lat temu to bylo a jeszcze pamietam :) . Ale ogolnie jak wrazenia, czy nadal prezentuje na macie postawe pt. "ich schlag dich tot" :) ?
  • 0

budo_muha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: omg a co z Asai sensei?
Hmm, wydaje mi sie, ze ten staz byl najpowazniejszy ze wszystkich. Nie ukrywam - i troche mi wstyd - ze po poprzednich mialem wrazenie takiego lekkosredniego relaksu na macie. Tym razem Asai sensei duuuuzo bardziej mi sie spodobal i duzo mocniej sie angazowalem w cwiczenie. Jak mnie dwa razy wzial na srodek, to widzialem z bliska jak taki maly samurajek z niego wychodzi. Baaardzo fajny staz - i wcale nie bylo malo ludzi.

Aha - sankyo owszem, bylo i owszem, bylo mocne. W poprzednich latach nie mialem okazji doswiadczyc go osobiscie, wiec nie wiem, czy robi tak w Polsce dopiero teraz, czy od dawna.
  • 0

budo_adrych
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: omg a co z Asai sensei?
O tak, staż był super.
Jeśli chodzi o impreze- również była super, tylko że w Gdańsku :)

pozdrawiam
darek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024