Skocz do zawartości


Zdjęcie

ostrzegać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_sniper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko

Napisano Ponad rok temu

ostrzegać?
Witam

Jak uważacie. Czy jeżeli ktoś nigrzecznie zachowa sie wobec kobiety w waszym towrzytwie(nieważne dziewczyny, żony, czy kolezanki) niegrzecznie to znaczy naruszy jej przestrzeń osobista bez jej zgody, wrecz bez pytania. To czy podchodzic, ostrzecga i w razie braku skruchy lac, czy tak jak on bez ostrzezenia, obracacie za ramię i witacie plombą?
Biorąc pod uwage ze widac ze jest silniejszy

Wiec jesli uwazacie ze to debilny problem nie odpisujcie, to nie jest obowiazkowe, ajesli macie cos do powiedzenia to bardzo prosze.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Zależy jak by naruszył tę przestrzeń ale generalnie nieźle musiał by pojechać żebym go odrazu bez pytania kasował.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

Witam

Jak uważacie. Czy jeżeli ktoś nigrzecznie zachowa sie wobec kobiety w waszym towrzytwie(nieważne dziewczyny, żony, czy kolezanki) niegrzecznie to znaczy naruszy jej przestrzeń osobista bez jej zgody, wrecz bez pytania. To czy podchodzic, ostrzecga i w razie braku skruchy lac, czy tak jak on bez ostrzezenia, obracacie za ramię i witacie plombą?
Biorąc pod uwage ze widac ze jest silniejszy

Wiec jesli uwazacie ze to debilny problem nie odpisujcie, to nie jest obowiazkowe, ajesli macie cos do powiedzenia to bardzo prosze.


oczywiscie. Bez ostrzezenia lejemy po mordzie. Do tego kopy w twarz(jak juz lezy) i skakanie po glowie.
Wskazane jest miec noz, mozna od razu pod zebro wsadzic- to tak na wszelki wypadek
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

w razie braku skruchy lac, czy tak jak on bez ostrzezenia, obracacie za ramię i witacie plombą?
Biorąc pod uwage ze widac ze jest silniejszy


co z tego ze silniejszy ? looknij do tematu "jak zajebać koksa" - tam Ci inni "specjaliści" doradzą co zrobić.



PS. temat debilny :)
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
no ale ktos tam powiedzial ze slaby nie pokona silnego ale silny silniejszego juz owszem :P
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
ja bym lał tą dziewczyną - na pewno prowokowała kolesia
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Ale co to znaczy naruszy jej przestrzeń osobistą? Jak podejdzie za blisko,bo chce poderwać, to po co go lać, po prostu nie wiedział, przecież chyba dziewczyna nie ma tatuażu na głowie,że jest zajęta. A jak rozumiesz to w ten sposób,że zaczepia, podmacuje czy więcej to można odepchnąc, odciągnąć czy coś w tym stylu
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
No panowie ja widze, że tu większość to tacy domorośli satyrycy i filozofowie!!
Narcyz - błysnąłeś!! U stary ale błysnąłeś... 8O

Charlie - temat nie jest debilny - pytanie jest proste i istotne - czy w przypadku widocznej przewagi agresywnego potencjalnie przeciwnika o "złych" zamiarach jest sens prubować negocjacji?

Wiadomo, że jeśli koleś tylko przez przypadek wpadł na panne lub nie jest agresywny to należy negocjować i to obowiązkowo, ale w dyskotekach pojawia się coraz więcej kolesi, którzy nie przyjmują nie za odpowiedz i prubują siły.

Jakby komuś z zaineresowanych do stolika podleciał lekko napuchnięty , podpity lowelas i z okrzykiem "Choć Lala zatańczymy" wyszarpał waszą panne za ręke na parkiet , to ja już wwidze, jak wszyscy gadacie z kolesiem.
SCHABY, CHABY, BEBECH, SIERP.

No ale mówie - wszystko zależy od sytuacji....
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
No a poza tym wszystkim, jezeli np bedzie sytuacja ze gosc potracil niechcacy i przeprasza, a panna wylala picie i jest zla to gosc dostanie za friko...
  • 0

budo_lordprzemo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Browary Łódzkie

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
w sumie to dla mnie wylanir picia niechcacy do tego przeproszenie to nie powod Oo... przynajmniej niewystarczajacy do bicia Oo...
  • 0

budo_pszczóła
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Sadze ze nawet nie powinno sie pytac o takie rzeczy. Wszystko zalezy od sytuacji w ktorej jestes. Decyzje nalezy podejmowac na miejcu a nie ustalac z kolegami miesiac wczesniej.
Jesli miales zly dzien bo nie wypiles porannego mleczka :lol: to lej w morde nawet za glupie spojrzenie. :wink:
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
PRZEMOCY UŻYWAJ TYLKO GDY ZAWIEDZIE PERSWAZJA
Tego uczą agentów Mossadu.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
co?? 8O
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Hhehe to chyba najgorsza z moizliwych sytuacji? Jestes z kobieta, a nagle jakies bydle robi cos czego nie che ano ona, ani Ty...

Ale czy nie wystraczy np, ze poprosisz partnerke o zmiene lokalu/miejsca? Rozwazny czlowiek nie bedzie naruszal prywatnosci, a ktos na spidzie, czy po dobrej dawce alkoholu i tak cie nie poslucha...

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_sniper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
sam fakt ze naruszył godnosc, mnie jako faceta który ma tej godności bronic jest wystarczajacy zeby typa nawrócic. Tylko kwestia czy mu powiedziec idziemy na solo czy jakąs inną bardziej finezyjna formułe. Czy nawrócic go i pierwsze ostrzezenie pod zebra... a drugie w zaleznosci jak wejdzie pierwsze i jak na to ów nie-gentelmen zareaguje. Jak zrozumie ok, rozchodzimy sie wpokoju, jak nie wiadomo. Albo on albo ja.
  • 0

budo_sniper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Moze to go czegoś nauczy, i wprzyszłosci nie natnie sie na bardziej krewkiego z kosą, albo jeszcze gorzej...
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

Charlie - temat nie jest debilny - pytanie jest proste i istotne - czy w przypadku widocznej przewagi agresywnego potencjalnie przeciwnika o "złych" zamiarach jest sens prubować negocjacji?


i to rozumiem !!
jasno, grzecznie i klarownie.
Twoja wypowiedź różni się znacznie od wypocin Snipera (np. "w razie braku skruchy lac, czy tak jak on bez ostrzezenia, obracacie za ramię i witacie plombą?", "Tylko kwestia czy mu powiedziec idziemy na solo czy jakąs inną bardziej finezyjna formułe.", "Albo on albo ja") które trącą wieśniactwem, buractwem i cwaniactwem
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Tak w ogóle Sniper to po moim ostatnim pobycie w Nisku zauważyłem że jesteście bardzo agresywni. Jakieś powietrze tam jest inne ? 8)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?

Rozwazny czlowiek nie bedzie naruszal prywatnosci, a ktos na spidzie, czy po dobrej dawce alkoholu i tak cie nie poslucha...


Po spidzie na pewno posłucha
-ludzie po spidzie jak sobie wkręcą jakieś halo to nie są agresywni
-po spidzie krew nie krzepnie i taki ćpunek boi się dostać po nosie

Jeżeli ktoś 'potrąci' twoją dziewczyne i nie przeprosi to nie możesz tego tak zostawić :| Honor Ci na to nie pozwoli ...musisz bronić swojej kobiety ;)

ps. zresztą nie ważne czy to koleżanka czy obca osoba (chyba ,że sama się o to prosiła :roll: )
  • 0

budo_sniper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nisko

Napisano Ponad rok temu

Re: ostrzegać?
Po pierwsze nie chodzi mi o przypadkowe potrącenie tylko normalne obmacywanie.
Po drugie dzieki za tego buraka i chama. No trudno że tak mne odebrałes. Ale cwaniakiem nie jestem, ale Kobieta jest dla mnie wazniejsza niż ja. I jeśli masz dziewczyne, lub żonę powinienes rozumieć ze własnie"finezyjne formuły" i jasne i klarowne przemyślenia nie sa zbyt prote do wprowadzenia w życie. Słownictwo jakiego użyłem nie jest moim codziennym. No ale trudno. Poza tym jak mówić właśnie do buraka czy do chama żeby zrozumiał??(mowa o napastniku)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024