Skocz do zawartości


Zdjęcie

WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Jak to zobaczył :wink: am :) to jakoś tak smutno mi się zrobiło :cry: i stąd moja wypowiedź, za którą wszystkich przepraszam :oops:


Pozwoliłem sobie wyróznić malutki fragment Twojej wypowiedzi, który to wybitnie zmienia moje nastawienie to Osoby pod tajemniczym nickiem "zirael". Niby tylko dwie literki a jak dużo zmieniają...... :wink: :)

Pancer (zawsze gotów do dyskusji... :wink: )
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Pozwoliłem sobie wyróznić malutki fragment Twojej wypowiedzi, który to wybitnie zmienia moje nastawienie to Osoby pod tajemniczym nickiem "zirael". Niby tylko dwie literki a jak dużo zmieniają...... :wink: :)


W imieniu swoim i potomnych :wink: dziękuję za zmianę nastawienia :D :D :D

PS A magia liter jest równie wielka jak magia Aikido :) ( przynajmniej dla mnie :-) )
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
W sprawach niezaniedbywania pozytywnych realcji z przedstawicielkami płci odmiennej kolega Pancer zawsze był czujny jak pies podwójny, by nie rzec, że z niego .... pies na baby :wink: :) :D :lol: :P :wink: 8)

Łabądek (patrzący z podziwem i zazdrościa na bardziej doswiadczonych kolegów :wink: )
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Łabądek (patrzący z podziwem i zazdrościa na bardziej doswiadczonych kolegów :wink: )


Drogi Łabądku przeglądając archiwum forum zauważyłam, że i Ty wspaniale sobie radzisz na tym polu :-) więc nie widzę powodu do zazdrości wobec kolegi. :D :D
  • 0

budo_cholerstwo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
Jakie to urocze.
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Jakie to urocze.


Bo ja tak ogólnie rzecz biorąc jestem "nice and gentle" :wink: :lol: :twisted: ( jak mam dobry humor :twisted: :twisted: :lol: of koz ... )
  • 0

budo_cholerstwo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

(...)
jak mam dobry humor of koz ...

Właśnie. Te wasze HUMORY! :wink:
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Właśnie. Te wasze HUMORY! :wink:


Humor jak pogoda jest zawsze :D Obojętne czy u "nas" czy u "was" :wink: Ważne by w przeważającej mierze był dobry :) :) :) Czego wszystkim życzę :peace: :peace: :peace:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Drogi Łabądku przeglądając archiwum forum zauważyłam, że i Ty wspaniale sobie radzisz na tym polu :-) więc nie widzę powodu do zazdrości wobec kolegi. :D :D

:oops: :oops: :oops: 8) Kurteczka, wydało się

Łabędź (zdemaskowany i spłoniony :P 8) )
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

[ Droga redakcjo ponownie muszę coś powiedzieć. Z tego co mi wiadomo to aikidocy których wymieniłeś nie schodzą w dół lecz pną się w górę! Wallace jeździ bardzo często na starze i sporo trenuje.


Jusi to urocze co piszesz na pewno dostaniesz buziaka, choć on chyba kocha inną i pewnie spłonił się jak przeczytał twój post,
cóż serce nie sługa,
eh młodość..a i wiosna...rozmarzyłem się.. :oops: :roll: :roll: :oops:


ps.staże /ort./


Droga redakcjo to o tobie świadczy jeśli sprowadzasz obronę porządnych ludzi do spraw wiosny.Szkoda słów na to co napisałeś.
  • 0

budo_asiulek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
Naprawdę uważam, że 15 zł to nie majątek i "płacz", że to taka straszna opłata jest naprawdę śmieszny.[/quote]
Jak dla mnie to nie chodzi o te 15 zł, tylko o zasadę...
[/quote]
  • 0

budo_asiulek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
ups... widzę, że cos mi tu nie wyszło - w kazdym razie usiłowałam :)
zacytować Gromitta..
  • 0

budo_liekki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

A ja z trochę innej beczki: nakaz płacenia za wejście na salę jako publiczność to niezłe chamstwo i wogóle kaszana.

Podejrzewam, że jednym z motywów pobierania opłat za oglądanie, była niemożność sprawdzenia, kto przyszedł tylko oglądać, a kto ćwiczyć.

8O :?: Ale chyba ten, co chciał ćwiczyć, to przyszedł w kimonie??
  • 0

budo_asiulek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

A ja z trochę innej beczki: nakaz płacenia za wejście na salę jako publiczność to niezłe chamstwo i wogóle kaszana.

Podejrzewam, że jednym z motywów pobierania opłat za oglądanie, była niemożność sprawdzenia, kto przyszedł tylko oglądać, a kto ćwiczyć.

8O :?: Ale chyba ten, co chciał ćwiczyć, to przyszedł w kimonie??

No coś Ty! Wszyscy w kurtkach ćwiczyli, żeby szyby szybciej szyby zaparowały i ciekawscy nie mogli podgladac... :) :) :)
  • 0

budo_solitaire
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Jusi to urocze co piszesz na pewno dostaniesz buziaka, choć on chyba kocha inną i pewnie spłonił się jak przeczytał twój post,
cóż serce nie sługa,
eh młodość..a i wiosna...rozmarzyłem się.. :oops: :roll: :roll: :oops:


ps.staże /ort./

Czcigodna Redakcja z pewnością ma świadomość, czego objawem są wycieczki osobiste?
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Czyzbys chciał powiedziec ze znizamy sie i pospolitujemy :?: Hymmm, a ja myslałem że raczej utrzymujemy zdrowa miedzypokoleniowa wieź bez której nastepuje peknięcie i oderwanie Bazy i nadbudowy :) :lol: :wink: 8)


Wiesz łabądku, jak byłem w liceum to bardzo nie lubiłem takich nauczycieli w swetrach co to bardzo chcieli wyglądać jak my i poklepywali nas po ramieniu, im się wydawało że są cool, a byli bardziej żałośni i mniej szanowani niż ci trzymający dystans.
W naszej kulturze konflikt pokoleń jest napędem zmian i poklepywanie się tego nie zmieni.
Integrować się na macie to co innego, tam młody i stary niech pokaże co potrafi.
8) :lol: 8)


A ja najbardziej nie lubiłem tych wszechwiedzących i zakochanych we własnym głosie i we własnych myślach...
:lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
Nie Ty jeden Jeżyku :wink:
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

A ja z trochę innej beczki: nakaz płacenia za wejście na salę jako publiczność to niezłe chamstwo i wogóle kaszana.


Byłem publicznością. Zapłaciłem 15 złotych, kwotę, której naprawdę nie uważam za jakieś nadużycie finansowe. Wolałem wydać ją na obejrzenie seminarium, niż wypicie dwóch piw. Jestem zadowolony. Podejrzewam, że jednym z motywów pobierania opłat za oglądanie, była niemożność sprawdzenia, kto przyszedł tylko oglądać, a kto ćwiczyć. Na "wrodzoną" uczciwość ludzką nie ma co liczyć, gdyż w trakcie seminarium na salę "przemknęło" kilka osób bez opłaty, bardzo zapewne dumnych ze swojego sprytu, ale nie zastanawiających się nad swoją nieuczciwością. Naprawdę uważam, że 15 zł to nie majątek i "płacz", że to taka straszna opłata jest naprawdę śmieszny.


To się stary śmiej do woli, na razie za darmo, aczkolwiek na Gwardii może i na to kiedyś nałożą opłaty
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
[quote name="budo_Asiulek"]Naprawdę uważam, że 15 zł to nie majątek i "płacz", że to taka straszna opłata jest naprawdę śmieszny.[/quote]
Jak dla mnie to nie chodzi o te 15 zł, tylko o zasadę...
[/quote][/quote]

Dokładnie o to chodzi.

Pozdrawiam - śmiejący się do rozpuku, bo za darmo - pekar
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Czyzbys chciał powiedziec ze znizamy sie i pospolitujemy :?: Hymmm, a ja myslałem że raczej utrzymujemy zdrowa miedzypokoleniowa wieź bez której nastepuje peknięcie i oderwanie Bazy i nadbudowy :) :lol: :wink: 8)


Wiesz łabądku, jak byłem w liceum to bardzo nie lubiłem takich nauczycieli w swetrach co to bardzo chcieli wyglądać jak my i poklepywali nas po ramieniu, im się wydawało że są cool, a byli bardziej żałośni i mniej szanowani niż ci trzymający dystans.
W naszej kulturze konflikt pokoleń jest napędem zmian i poklepywanie się tego nie zmieni.
Integrować się na macie to co innego, tam młody i stary niech pokaże co potrafi.
8) :lol: 8)



A ja najbardziej nie lubiłem tych wszechwiedzących i zakochanych we własnym głosie i we własnych myślach...
:lol: :lol: :lol:



O to to właśnie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024