Skocz do zawartości


Zdjęcie

WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
Dodam jeszcze, ze bylo tez cos dla ducha. A mianowicie po srodowym treningu dla zaawansowanych w Budojo sensei nam wytlumaczyl w prostych slowach, po co sie tak naprawde cwiczy aikido.
Bardzo przejrzyscie i madrze wyjasnil konstrukcje i znaczenie ideogramu "bu" w slowie "budo". Nie zacytuje, zeby nie draznic fizoli :wink: :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
Smialo Aricza, wytlumacz w prostych slowach co to znaczy aikido :lol: No i co z tym ideogramem "bu", o co tu chodzi?
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
No cos ty :?: :lol: Ja mam tlumaczyc 8O :?:
Ja naprzeciw moda nikim jestem poklon
Ty wytlumacz, a ci, ktorzy slyszeli senseia Tanake, chetnie porownaja obie interpretacje :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
aaaachh, jak ja nie lubie ...%^#!@$.......krygowania sie :P
Przeciez sama napisalas ze sensei Tanaka wytlumaczyl prostymi slowami????

Wal smialo, zapomnij o modzie :wink: naprawde jestem cieakwy, bez zadnych podtextow, pliz? poklon
  • 0

budo_wallace
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 567 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
Ja jak widać na zdjęciach obserwowałem trening z góry, bo wchodzenie na matę nie miało jakiegokolwiek sensu - za dużo ludzi za mało miejsca(za niska cena za staż).
Z tego co widziałem to dziadunio ruszał się jak na swój wiek nadzwyczaj sprawnie, ale jakoś nie specjalnie mi się to podobało. Szczególnie tak oczekiwany przezemnie pokaz kashimy był lekko mówiąć mocno słaby :(
Oczekiwałem naprawdę wysokich umiejętności, a tutaj nic specjalnego. Jak to powiedział kiedyś R.Hoffman: " nie wszystko złoto, co żółte" i w tym akurat przypadku to się w pełni zgadza. O wiele bardziej podobał mi się trening we wtorek u dojo sensei Hoffmana prowadzony przez Jana Janssena 7 dan aikijutsu (info tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
No i to na tyle :)
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
A ja z trochę innej beczki: nakaz płacenia za wejście na salę jako publiczność to niezłe chamstwo i wogóle kaszana.
Pozdrawiam organizatorów i życzę wielu równie genialnych pomysłów na zbicie "ogromnej" kasy.
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
wczoraj tzn w sobote impreza przeniosła sie do Krakowa, został zorganizowany wykład+pokaz ale przychodząc 25 min przed rozpocząciem nie było szans już nic zobaczyć- takich tłumów w Manggha jeszce nie widziałem.
A co do stazyku to organizatorzy(PFA) olali wszystkich i robią dziś zamknięty staż w na sali krakowskiego AWF.
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

wczoraj tzn w sobote impreza przeniosła sie do Krakowa, został zorganizowany wykład+pokaz ale przychodząc 25 min przed rozpocząciem nie było szans już nic zobaczyć- takich tłumów w Manggha jeszce nie widziałem.
A co do stazyku to organizatorzy(PFA) olali wszystkich i robią dziś zamknięty staż w na sali krakowskiego AWF.


Zamknięty czyli dla kogo?
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
dla członków PFA
a ponieważ takowym nie jestem nie dopytywałem czy dla wszystkich, czy tylko tych z grodu Kraka.
Po części ich rozumiem, oglądając powyższe fotki z Gwardii, tym bardziej że salka na AWFie jest znacznie mniejsza..
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

dla członków PFA
a ponieważ takowym nie jestem nie dopytywałem czy dla wszystkich, czy tylko tych z grodu Kraka.
Po części ich rozumiem, oglądając powyższe fotki z Gwardii, tym bardziej że salka na AWFie jest znacznie mniejsza..

Na następny raz do Warszawy zapraszamy ;P Przynajmniej będziesz miał okazję wejść na salę ;)
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

dla członków PFA
a ponieważ takowym nie jestem nie dopytywałem czy dla wszystkich, czy tylko tych z grodu Kraka.
Po części ich rozumiem, oglądając powyższe fotki z Gwardii, tym bardziej że salka na AWFie jest znacznie mniejsza..

Na następny raz do Warszawy zapraszamy ;P Przynajmniej będziesz miał okazję wejść na salę ;)

I to już za jedyne 15 zeta - opyla się na maxa
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
Pekar ale może uda Ci się za to dotknąć senseia :) A tak to nawet go nie zobaczysz :wink:
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO
ale senseja Pomianowskiego? już za piętnastaka? - czad
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

ale senseja Pomianowskiego? już za piętnastaka? - czad


Panie Jurku, co tak tanio? Skoro Polska nie widziala takiego mastera od czasu Piasta Kolodzieja, to ja myslalem, ze Pan kaze co najmniej ze 20euro wybulic. Niech ludzie docenia zaszczyt, jak ich spotkal.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Ja . Szczególnie tak oczekiwany przezemnie pokaz kashimy był lekko mówiąć mocno słaby :(
Oczekiwałem naprawdę wysokich umiejętności, a tutaj nic specjalnego. :)


Młody Wallasie,
studenci których widziałeś ćwiczą tzw.kashimę od 3 lat, o wiele krócej od ciebie, bierz się zatem do roboty bo b.dużo pracy cię czeka by im dorównać. Jak na razie brak ci kwalifikacji by ocenić ich pokaz. :roll: :roll:
Ale nie załamuj się odrobina systematycznego wysiłku i z ciebie zrobi dobrego kashimowca. :)

  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

A ja z trochę innej beczki: nakaz płacenia za wejście na salę jako publiczność to niezłe chamstwo i wogóle kaszana.
Pozdrawiam organizatorów i życzę wielu równie genialnych pomysłów na zbicie "ogromnej" kasy.


Za życzenia i pozdrowienia dziękujemy,
a co opłat to sala na Gwardii nie jest salą widowiskową, a zatem tradycyjnie publiczność nie jest mile widziana, to jest trening a nie widowisko, ale jak ktoś chce wejść a nie ćwiczyć to przecież zmusić go nie można. :lol: :lol: :lol:
O zbijaniu kasu mowy nawet tu nie ma!! 8O 8O 8O
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

ale senseja Pomianowskiego? już za piętnastaka? - czad


Panie Jurku, co tak tanio? Skoro Polska nie widziala takiego mastera od czasu Piasta Kolodzieja, to ja myslalem, ze Pan kaze co najmniej ze 20euro wybulic. Niech ludzie docenia zaszczyt, jak ich spotkal.


A tu z kolei za tanio, Bujinie jeśli bym pobrał 20 EUR to pekar chyba by nasłał na Budojo wszystkich antyglobalistów i innych aikilewicowców :) :) :) :wink:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Ja . Szczególnie tak oczekiwany przezemnie pokaz kashimy był lekko mówiąć mocno słaby :(
Oczekiwałem naprawdę wysokich umiejętności, a tutaj nic specjalnego. :)


Młody Wallasie,
studenci których widziałeś ćwiczą tzw.kashimę od 3 lat, o wiele krócej od ciebie, bierz się zatem do roboty bo b.dużo pracy cię czeka by im dorównać. Jak na razie brak ci kwalifikacji by ocenić ich pokaz. :roll: :roll:
Ale nie załamuj się odrobina systematycznego wysiłku i z ciebie zrobi dobrego kashimowca. :)


Co prawda nie mam takiego doświadczenia ani jak szanowna redakcja ani jak Wallace,ale z redakcją muszę się nie zgodzić. Moim zdaniem Wallace jest świetny w tym co robi i co potrafi. Pokaz był bardzo fajny,ale Wallace jest niestety od nich lepszy :) Nie każdy Japończyk musi być lepszy w sztukach walki od Polaka, i w tym wypadku właśnie tak jest. Z pozdrowieniami dla redakcji i Wallace :wink:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

a co opłat to sala na Gwardii nie jest salą widowiskową, a zatem tradycyjnie publiczność nie jest mile widziana, to jest trening a nie widowisko,


Szanowna Redakcjo,
Musze przyznać, ze jestem mile zaskoczony..... :) , skąd taka zmiana w podejściu? :wink:

Pancer (który oglądał... :wink: )
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: WRAŻENIA ZE STAŻU W BUDOJO

Łabądku stojaczku :lol: :lol: :lol:

Hymm, wyczuwam łagodną przyganę w tonie Szanownej Redakcji :?
Ale czy sie stało na macie czy poza nią to chyba nie ma większego znaczenia, co :?: :wink: :) Za to taniej wyszło :P Zwłaszcza, że w "lozy szyderców" obsmiałem się jak norka :P A jak wiadomo - trzy minuty śmiechu = 15 minut gimnastyki, więc summa sumarum naćwiczylismy sie wiecej niż ci biedacy stojący w kolejkach do kakari geiko :) 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024