Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry "tekst" na ulicę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
916 odpowiedzi w tym temacie

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Z twoich postów wynika, że to ty jesteś dzieckiem niedojrzałym jeszcze w pełni emocjonalnie, a więc nie będę z tobą nawet dyskutował, bo jeszcze nie jesteś tego wart.
A twój poprzedni post nie brzmiał jak żart, w każdym razie ja tam dowcipu nie znalazłem. Może gdybyś miał inny nick, jeszcze bym rozważył taką możliwość.
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Jet nie jestes hoolsem i dlatego nie zrozumiales zartu kolegi, ja jetem prawdziwym zadymiarzem i wiem o czym mowa, ostatnio do kobiety powiedzialem czy czuje cos do mnie to powiedziala ze nie ale byla silniejsza :(

a kolega jest holsem, interesuje mnie tylko jaki smak :D
  • 0

budo_sznurek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana Fight Club
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

a kolega jest holsem, interesuje mnie tylko jaki smak :D

Padłem 8O :lol:

A co do tematu jak juz mnie czasem najdzie potrzeba zeby kogos ostudzic jak sie burzy (zwykle zdarza sie to w robocie bo w zyciu codziennym czy tez na ulicy nie rzadko ktos proboje sie ze mna konfrontowac i cale szczescie bo daleki jestem okazywania agrsji :roll: ) to wykorzystuje powiedzenie mojego ojca: "szanuj sie chłopaku..." albo mojego kolegi "dwa zycia masz ze jednym szastasz?" to zwykle daje im do zastanowienia.
  • 0

budo_hols22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Z twoich postów wynika, że to ty jesteś dzieckiem niedojrzałym jeszcze w pełni emocjonalnie, a więc nie będę z tobą nawet dyskutował, bo jeszcze nie jesteś tego wart.
A twój poprzedni post nie brzmiał jak żart, w każdym razie ja tam dowcipu nie znalazłem. Może gdybyś miał inny nick, jeszcze bym rozważył taką możliwość.




A tak na marginesie,to ty jesteś osobą która żyje tym forum(ilość postów)i pewnie siedzisz tu od rana do wieczora.A co do mojego nicku to patrz na swój i dopiero potem mów że ktoś ma taki czy taki. A tak w ogóle to dojrzały to ty będziesz za 4 lata jak dowód dostaniesz, i ci mama komputer zabierze.Chciałem zażartować nie poszło mi, ale to nie jest powód żeby ubliżać komuś od hulsów i niedojrzałych emocjonalnie. MIMO WSZYSTKO POZDRAWIAM
  • 0

budo_hols22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
S.O.S chciałeś zażartować no cóż nie każdemu wychodzi (mi niestety też).
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Sznurek pisze ze mi wyszlo :D
  • 0

budo_sznurek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana Fight Club
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
oj wyszlo wyszlo, monitor Cola oplułem:/
  • 0

budo_hols22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
spalił się czy co że się tak głupim hoolsem podnieciłeś ????
  • 0

budo_erisnay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
"a kolega jest holsem, interesuje mnie tylko jaki smak "

o co chodzi, jakby?
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Kto by pomyślał, że ten topic może byćjeszcze bardziej żenujący... ;)
  • 0

budo_thunderbolt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

"a kolega jest holsem, interesuje mnie tylko jaki smak "

o co chodzi, jakby?


o cukierka 8)
  • 0

budo_sznurek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana Fight Club
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

spalił się czy co że się tak głupim hoolsem podnieciłeś ????

Monitor to by sie dopiero spalil jakbys tu swoje zdjecie wkleil, a oplulem go bo zaskoczony bylem ze osoba o tak niskim iq zdolala sie na tym forum zarejestrowac. Niedlugo za czlowieka ziemniaki zaczna krzyzowki rozwiazywac :?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

spalił się czy co że się tak głupim hoolsem podnieciłeś ????

Monitor to by sie dopiero spalil jakbys tu swoje zdjecie wkleil, a oplulem go bo zaskoczony bylem ze osoba o tak niskim iq zdolala sie na tym forum zarejestrowac. Niedlugo za czlowieka ziemniaki zaczna krzyzowki rozwiazywac :?


zaksztusilem sie herbata :D
  • 0

budo_sznurek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana Fight Club
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

zaksztusilem sie herbata :D

Jestesmy kwita :wink: :evil:
  • 0

budo_serdujah
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
witam
poczytalem troche o roznych sytuacjach jakie mieliscie zprzenajrozniejszymi typami, a moze ktos mi powie czy mial sytuacje kiedy byl sam z dziewczyna pozna pora wracal do domu i tu cie zaczepiaja i chca lac. i co wtedy wiadomo ze sie o siebie wtakich sytuacjach nie martwisz i boisz sie tylko dziewczyne, ciebie chca lac, ale sie nie odwazysz podniesc piesci na zadnego z nich bo wiesz ze jak to zrobisz to nie tylko ty dostaniesz ale takze dziewczyna z ktora jestes. moze ktos mi powiedzic czy mial takie sytuacje i co wtedy jest najlepiej zrobic, nie zaczniemy uciekac bo jak wiadomo plec piekna wolniej biega i tu jest problem co poczac dalej??
  • 0

budo_liske
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Mialem taka sytuacje jak opisujesz cztery lata temu. Szedlem z dziewczyna kolo starego mega w katowicach. Wyskoczyla na nas ekipa panow w dresach, idac w naszym kierunku ciagle rzucaja wyzwiskami. Kazalem dziewczynie uciekac a sam zostalem myslac ze jakos zalagodze sprawe. Jak podeszli bez zadnej rozmowy odrazu zaczeli lac, skonczylo sie kiedy dostalem nozem w twarz(chyba tylko cudem nie poszlo po oku), ktos ich widocznie przeploszyl. Czesto sie zastanawialem czy jakbym uciekl razem z nia to by zaczeli gonic a co jakby ja dogonili. I doszedlem do wniosku ze to bylo jedyne sluszne co moglem w tej sytuacji zrobic. Przynajmniej teraz moge szpanowac sznita;)
  • 0

budo_hols22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

spalił się czy co że się tak głupim hoolsem podnieciłeś ????

Monitor to by sie dopiero spalil jakbys tu swoje zdjecie wkleil, a oplulem go bo zaskoczony bylem ze osoba o tak niskim iq zdolala sie na tym forum zarejestrowac. Niedlugo za czlowieka ziemniaki zaczna krzyzowki rozwiazywac :?



Po 1.nawaliłeś w tym poście tyle błędów że zaraz się popłacze

Po 2.Jesteś płytki jak dołek po wybuchu petardy za 10 gr,więc nie wiem czy warto z tobą o czymkolwiek.

Po 3.Idź do szkoły i naucz się języka polskiego i dopiero później zacznij ze mną dyskutować,bo z twoich postów wynika że klawiatura ci się rozjebała. Moja rada kup sobie nową klawiaturę



Bez pozdrowień
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
BANA dla tego Pana ;P
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Dołączona grafika
  • 0

budo_sznurek1986
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana Fight Club
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Po 1.nawaliłeś w tym poście tyle błędów że zaraz się popłacze

Po 2.Jesteś płytki jak dołek po wybuchu petardy za 10 gr,więc nie wiem czy warto z tobą o czymkolwiek.

Po 3.Idź do szkoły i naucz się języka polskiego i dopiero później zacznij ze mną dyskutować,bo z twoich postów wynika że klawiatura ci się rozjebała. Moja rada kup sobie nową klawiaturę

Bez pozdrowień


Moge spokojnie powiedziec ze to przez Ciebie mam popsuta klawiature, gdyz posklejala sie po opluciu Cola.:/ :wink: a ciezko ja wymienic bo mam laptopa... Druga sprawa ze nie zamierzam z Toba dyskutowac, nie chce sie znizac do Twojego poziomu bo wiem ze wtedy bym z Toba przegral, zgodnie z maksyma " nie polemizuj z idiata, najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a pozniej pobije doswiadczeniem"...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024