Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry "tekst" na ulicę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
916 odpowiedzi w tym temacie

budo_batoniarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
:) mozna tez ewentualnie powiedziec ,,pokaz odznake'' albo tak jak w 997 ,,dokumenty prosze'' a ten jebnal gliniarzowi z noza.ale oczywiscie chodzi mi o to zeby dresowi tak zrobic

zartowalem.najlepiej zamiast ,,zajebac ci??'' mozna ,,leszcze nudzisz sie''i spojrzec jak na debila
  • 0

budo_vengeance88
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
heh te dzieci na osiedlu żadne ziomki, tyle że znam z widzenia, a że chłopaki obróciły dawkę śmiertelną alkoholu ( 2 piwa na 6) więc pewnie chcieli przykozaczyć ale cóż

a co do tego na dworcu to nas było w sumie 3 on jeden ale byliśmy po alko i ochoty napierdalać przed kamerami nie mieliśmy ochoty, chociaż teraz sądze że powinniśmy im najebać ale cóż, jak ktoś tu już pisał "co nie zabije to wzmocni" obiecuje poprawe na przyszłość
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Z ciekawosci: ile masz lat?
  • 0

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
ehhh... jak zwykle offtop...
Tekst na ulice: madafaka szicie :D (dla tych co englisza nie znają :D )
  • 0

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
ewentualnie: Fuck you (czytać: Fak Ju :D )
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

ehhh... jak zwykle offtop...
Tekst na ulice: madafaka szicie :D (dla tych co englisza nie znają :D )

:lol: :lol: kolega Morphy znowu sie popisal :lol: :lol:
Ps. jakby do mnie wtos z takim tekstem wyskoczyl to bym ze smiechu sie kladl. albo poszedl po ojca kolegi, ktory byl komandosem.
  • 0

budo_maniek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Ja niemam tekstow na ulice, bo mi nie sa potrzebne. (mam od tego ludzi :wink: ) wymyslam na poczekaniu.


Tutaj jest tyle zajebistych tekstow, zawsze mozna sobie cos wybrac
  • 0

budo_shen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
czasami wystarczy spojrzec ...
  • 0

budo_matteo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMA POLSKA
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Wprawdzie nie na ulicy, ale w pubie..
Poszedłem na piwko z kumplem i z dwiema panienkami, nasze koleżanki od razu czmychnęły na parkiet, a ja z kumplem usiedliśmy sobie wygodnie przy stoliku, wyciągnęliśmy laptopa i zajęliśmy się pewnym projektem. Nasze koleżanki widocznie spodobały się pewnym drechom, bo cały czas zarówno one, jak i my byliśmy natrętnie obserwowani przez przedstawicieli błyszczących strojów..
W pewnym momencie jeden z drechów podchodzi do naszego stolika i naprężony podnosi go na jakieś 5 cm i z impetem stawia na ziemi, powodując tym samym restart laptopa.. niczym Grzesiuk przerzuciłem sobie batona do rękawa, a mój kumpel wstaje i mówi „ Jak ci się nie podoba wystrój lokalu, to wyp..dalaj :) ,
niestety w tym samym momencie dostał kuflem po głowie. A ja niestety musiałem pacnąć agresora..

:twisted:


Kilka lat wcześniej, szedłem z innym kumplem do Galerii Mokotów, podchodzi do nas cieć o groźniej minie
- Dawaj telefon
- (kumpel, chwila konsternacji ) Do kogo? :)
- cieć odszedł…
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
hahahahahahahha to chyba najlepszy tekst w calym tym topiku :D do kogo :P hahaha
  • 0

budo_agenubis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Ja raz miałem takie zdarzenie.....Na parkingu pod Tesco. Wchodze do auta odpalam, wyjeżdżam z parkingu i nagle mi w droge wjeżdża BMW (scinał koleś zakręt). Ja po hamulcach bo inaczej kraksa murowana. zwracam uwage -- oczywiście grzecznie nie krzycząc (bardzo sie musiałem powstrzymać a miałem zły dzień). Koleś wyskakuje z samochodu i jak to w takiej sytuacji zaczyna sie wydzierać ze mi wpierdoli zebym wysiadł z samochodu, klnąc bardzo przy tym. Fakt musiałem sie opanowac bo jechałem razem z babką i matką wiec one mnie za fraki trzymały w samochodzie zebym nie wysiadł i sobie nie narobił problemów...... Ale jestem zadowolony z tego ze zachowałem sie tak opanowanie, spokojnie mimo ze gość dostawał orgazmu. :) Totalny luzik hahaha. A z drugiej strony czułem takie urazenie.....no wiecie duma, mój honor został urazony ze mu nie wpierdzieliłem.
  • 0

budo_agenubis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Ja raz miałem takie zdarzenie.....Na parkingu pod Tesco. Wchodze do auta odpalam, wyjeżdżam z parkingu i nagle mi w droge wjeżdża BMW (scinał koleś zakręt). Ja po hamulcach bo inaczej kraksa murowana. zwracam uwage -- oczywiście grzecznie nie krzycząc (bardzo sie musiałem powstrzymać a miałem zły dzień). Koleś wyskakuje z samochodu i jak to w takiej sytuacji zaczyna sie wydzierać ze mi wpierdoli zebym wysiadł z samochodu, klnąc bardzo przy tym. Fakt musiałem sie opanowac bo jechałem razem z babką i matką wiec one mnie za fraki trzymały w samochodzie zebym nie wysiadł i sobie nie narobił problemów...... Ale jestem zadowolony z tego ze zachowałem sie tak opanowanie, spokojnie mimo ze gość dostawał orgazmu. :) Totalny luzik hahaha. A z drugiej strony czułem takie urazenie.....no wiecie duma, mój honor został urazony ze mu nie wpierdzieliłem.
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
a gdzie tu tekst ? :D
  • 0

budo_widdermann
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Jak ktoś zaczepia to się mówi: a co ty, k***a, dzisiaj nie srałeś?
No może w sumie taki średni. :P
  • 0

budo_vuko
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Ja stosujętylko dwie metody, ale za to zawsze działające. Jak sytuacja wyglada kiepsko, albo nam się nie chce dyskutować, to gazem łzawiącym po mordach. We wszystkich innych nic nie mówię tylko od razu bomba na ryj. Najlepiej tak, żeby położyć za pierwszym, lub kilkoma pierwszymi strzałami. Żadnych przepychanek itp. Jak nie my ich z zaskoczenia, to oni nas.
  • 0

budo_vuko
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Ja stosuję tylko dwie metody, ale za to zawsze działające. Jak sytuacja wyglada kiepsko, albo nam się nie chce dyskutować, to gazem łzawiącym po mordach. We wszystkich innych nic nie mówię tylko od razu bomba na ryj. Najlepiej tak, żeby położyć za pierwszym, lub kilkoma pierwszymi strzałami. Żadnych przepychanek itp. Jak nie my ich z zaskoczenia, to oni nas.
  • 0

budo_vuko
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Że spokojna to nie znaczy od razu dziewica. Cicha woda brzegi rwie :twisted: .
Zresztą, który mężczyzna by pogardził dziwicą, jak żona to tylko dziewica :) .


Moja kobieta ma nieco nowsza wersję tego tekstu z cicha wodą: "cicha woda robi loda" ;P To taki mały offtop.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Ja stosuję tylko dwie metody, ale za to zawsze działające. Jak sytuacja wyglada kiepsko, albo nam się nie chce dyskutować, to gazem łzawiącym po mordach. We wszystkich innych nic nie mówię tylko od razu bomba na ryj. Najlepiej tak, żeby położyć za pierwszym, lub kilkoma pierwszymi strzałami. Żadnych przepychanek itp. Jak nie my ich z zaskoczenia, to oni nas.

A gdzie tu masz dobry tekst??
  • 0

budo_darq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Może kolega myślał, że chodzi o "Dobry artykuł na ulicę" ;)

Z przypomnianych sobie tekstów:

Szedłem kiedyś taką mało uczęszczaną trasą do domu. Za mną pojawił się jakiś dresik z chęcią zaznajomienia się ze mną:

D: Stój!
J: [brak reakcji]
D: Stój mówię!
J: Nie.
D: Dlaczego?!

:)

Pozdrawiam, Marcin.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
hehe - przypomnialo mi sie jak kiedys wracajac z liceum w zimie jakis koles do mnie podbil i chcial mnie skroic prawie pod domem, na moim osiedlu.. akcja wygladala mniej wiecej tak
- stoj
- (mialem sluchawki walkmana na uszach wiec nie slyszalem go) .. ze co?
- stoj mowie
- sorry nie slysze cie
- stoj kurwa!
- (sciagam sluchawki) .. no co tam?
//ciagle idziemy mimo ze koles proboje mnie zatrzymac a ja sie rozgladam czy nie ma gdzie jego kumpli - o dziwo byl sam..//
- masz kase?
- nie
- jak to nie masz kasy?
- ja biedny jestem
- pokaz portfel
- nie
- pokaz mowie!
- nie
- stoj!
- nie, jak chcesz ze mna gadac to chodz bo sie na obiad spiesze do domu
- pokaz walkmana
- prosze (tu go wyciagnalem z kieszeni i trzymajac go w rece pokazalem mu z daleka a nastepnie schowalem spowrotem.. :) )
- daj
- nie
- masz zegarek?
- mam (tu mu pokazuje i znowu chowam, tak jak walkmana..)
- dawaj
- nie..
- dawaj mowie!
- nie..
- skad jestes?
- a ty?
- .. ja z XXX (tu nazwa ulicy)
- a gdzie to jest?
- tu (i pokazuje palcem na blok naprzeciwko)
- guzik prawda, tu jest YYY (nazwa ulicy) a ja cie nigdy nie widzialem w okolicy a sam mieszkam (i tu pokazuje blok obok..)
- stan kur** i dawaj fanty, kur**
- nie.. :)
- ty kur** zywy nie dojdziesz do tego skrzyzowania (i pokazuje na "skrzyzowanie" kawalek dalej)
- to jest rondo, idioto.. i ty mowisz ze tu mieszkasz..

gosc sie obrazil, odwrocil i poszedl spowrotem do metra.. :lol: :lol: :lol:
gwoli scislosci - nie wygladal na jakiegos strasznego zabijake, a ja ciagle podczas tej rozmowy trzymalem reke na nozu ktory mialem w kieszeni..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024