Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobry "tekst" na ulicę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
916 odpowiedzi w tym temacie

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
mnie kiedys znokautowano butelka- strzal w okolice skroni, zadnych rozciec.
  • 0

budo_johnnny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
nie moro, to nie był strzał butelką tylko moc jej zawartości :)
  • 0

budo_mickake
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wschowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
wiesz co by bylo gdyby walnol w ciebie meteor?? nie?? byl bys bogatszy o jakies 100 000zl :)
  • 0

budo_mickake
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wschowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
8O oj zla strona
  • 0

budo_miskov
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
sytuacje z wczorajszego wieczoru -

wracam sobie od kumpla w strone mojego bloku, ok 300m przez ciemny plac gdzie mieszkaja same moje ziomki, moja okolica, moje osiedle ... ide sobie z lajta wkurwiony ( klotnia z laska) i slysze jakies glosy, zza rogu wylania sie ok 6 gosci w wieke 16-17 lat :lol: i cos gadaja o tym ze skroili z fona jakiegos koles i sie poplakal :? popatrzalem po nich - szczerze pomyslalem ze ktoregos bede kojazyl z osiedla a tu chuja, oni po mnie spojzeli, za nimi szlo jeszcze 3 typkow po ok 17 lat ... ogolnie to byly takie cipy ktore sa w grupie silne :/ przeszedlem przed nimi, wymienilismy spojzenia a oni za mna zaczeli wydawac odglosy "kszy kszy " :? w tym momecie myslalem ze sie posram ze smiechu :) popatrzalem na nich rpzez ramie a oni zwolnili ,,, ( ja szedlem prosto oni na ukos przez plac ) to ja tez zwolnilem i ide dalej,,, znow zaczeli wydawac te dzwieki ,,, odwrocilem sie a oni stoja i cos tam bulkaja do mnie
- "masz cos ?"
popatrzalem na nich z ironicznym usmiechem i powiedziaelm tylko - lepiej idzcie na swoje osiedle kozaczyc
kolesie sie odwrocili i szybciutko opuscili ten plac
:lol:

a tak szczerze tooo .. jakby do mnie podeszli, a raczej dorwali to moze 3 bym trzasnal a reszta by mi zrobila z dupy szara jesien sredniowiecza :roll:

jedno jest pewne - nie mozna okazac strachu - a napewno juz nie kozaczyc
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
"Może trzech bym strzaskał" :)
A walczyłes kiedys z trzema na raz? Gwarantuje Ci że szybko znalazłbyś się na glebie i zaliczyłbyś buty.
Życie to nie "film karate" :)
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
widziałem filmik, jak duży koleś napierd*** 3 skejtów (takie pizdy). Kolesie poprostu fruwali na boki. Wszystko kwestia "kto kogo" Jeżeli to były jakies 16 letnie lapsy to wszystko mozliwe :)
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

widziałem filmik, jak duży koleś napierd*** 3 skejtów (takie pizdy). Kolesie poprostu fruwali na boki. Wszystko kwestia "kto kogo" Jeżeli to były jakies 16 letnie lapsy to wszystko mozliwe :)


Taaa... co jeszcze widziałeś na filmiku?

16 latnie lapsy? Tak to było? To uwierz mi, ja znam "16 letnia lapse", która by Cie znokautowała, bez wzgledu na to co i ile trenujesz...mało tego-mnie by znokautowała.

Koleś ma 16 lat, od 8 roku życia, boksuje, ok 80 kg. urwał by Ci łep...ma 16 lat, i mysle, ze temu kolesiowi z filmiku też :twisted: tak samo jak pewnie kazdemu na tym forum ( w walce bokserskiej) .

16 latni gówniarz, a zrobił tak rozpierduche w jedenej z dyskotek, ze byś nieuwierzył...bo jacyś kolesie podwalali sie do jego siostry...potrafił dorwać bramkarza (na oko koło 90 kg. 23-25 l. ) i skopać mu dupe jakby nigdy nic...notabene, ostanio wyrzicuł z domu swojego ojca, bo ten groził matce...wiec go pobił...

Znam też innego z 89' roku, który mnie na sparingach leje, to co robi z nogami podchodzi pod taniec, a dotego ma łapy szybkie jak Floyd Maywather

Chcesz cos jeszcz powiedzieć o "16 latkach"?
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
o 16 letnich lapsach?
naucz się czytac?
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
a ja co do szesnastek, to mam same dobre 8) ... obracacie w zlym towarzystwie, szczególnie duncan...
:wink:
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

widziałem filmik, jak duży koleś napierd*** 3 skejtów (takie pizdy)


Jeśli to jest ten filmik o którym myśle to ich było czterech, ale oni właściwie nie walczyli tylko sie wycofywali. Gdyby się zabrali za niego razem to z gościu miałby ciężej :wink: Co do dobrych tekstów to jak kiedyś mnie próbowali skroic to tak długo wmawiałem że nic nie mam, aż się zniechęcili :-)
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Duncan zapytaj sam siebie czy ten opisany przez ciebie chłopak to stanowi wyjątek czy raczej regułę jeśli chodzi o umiejętności walki?

Pozdrawiam
  • 0

budo_cervantes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:At your local Cinema near you!

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
na treningu bjj widzialem 16,17latkow ktorzy kreca jak chca 90 kg lysych az tamci oddechu zlapac nie moga
i to nie tylko poczatkujacych
a wygladaja na "jednostrzalowcow"
nie oceniaj ksiazki po okladce :)
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
da rade trzem dać rade :twisted:
oczywiście wszystko zależy od danej sytuacji, i od tego co to za "zawodnicy" ale nie możecie pisać że nie ma takiej możliwości. bo często jest tak że w grupie są mocni ale nawet jak jeden oberwie to czasami reszta już nie chce.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
carlito ma racje sam widzialem jak rozwalil siedmiu chlopa a nastepnie przechylil pol litra czystej i poszedl odciac glowe i skrzydla smoka ziejacego ogniem . :roll:
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
ta. i srającego ogniem też
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Nie mniej jednak, cios butelką w głowe zwykle konczy się rozcieciem. nie widziałem, nie słyszałem i nie wyobrażam sobie zeby było inaczej.
jacys chętni na testy?


Naście lat temu w głupich, młodych czasach miałem zwyczaj rozbijać od czasu do czasu na głowie butelki po piwie, pełne i puste. Zdażyło mi się to kilka, kilkanaście razy, dokładnie nie pamiętam. Tylko raz kawałek szkła lekko skaleczył mi czoło. Właściwie zadrapał. Ale... uderzałem się sam, na spokojnie, pod właściwym kątem, tak żeby uderzyć w twarde miejsce czaszki. Warunki właściwie laboratoryjne :wink:

Ale można.
  • 0

budo_wrezz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Aha, chętny na powtórzenie testów już nie jestem. :D :D
  • 0

budo_zagajnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 771 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Polski
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.
Dobry tekst do agresywnie zachowującej się w stosunku do nas kobiety (ale warunek, że musi być choć trochę ładna) to:
"Lalunia, chodź za budkie, skrziżujem oddechi".... Na pewno złagodzi obyczaje :) :)
PZDR Jacek
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobry "tekst" na ulicę.

Duncan zapytaj sam siebie czy ten opisany przez ciebie chłopak to stanowi wyjątek czy raczej regułę jeśli chodzi o umiejętności walki?

Pozdrawiam


na treningu bjj widzialem 16,17latkow ktorzy kreca jak chca 90 kg lysych az tamci oddechu zlapac nie moga
i to nie tylko poczatkujacych
a wygladaja na "jednostrzalowcow"
nie oceniaj ksiazki po okladce :)


Druss, chyba wypadasz z obiegu.. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024