Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprzęt turystyczny.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_bizon13
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt turystyczny.
mundur kupiłem u mnie w Lublinie w sklepie z bronią NOT przy ul. M.C. Skłodowskiej (spodnie są używane , bluza nowa) nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej :(

śpiwór kupiłem w nieistniejącym już demobilu w Lublinie ale jego właściciel - Andrzej Jurycki ma teraz sklep w Warszawie (te śpiwory przyjechały właśnie z Warszawy) jak tylko znajdę adres to Ci napiszę prawdopodobnie sklep nazywa się "Jurand"
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt turystyczny.
A co powiecie na buty typu "glany" ?
Mam jedna pare co ma dobre 5-6lat kiedyś sie idealnie w nich chodziło ale niestety czas robi swoje. były z polskiej firmy produkujacy buwie skorzane "globtroter" czy cos w tym stylu ; )
Rok temu kupiłem nową pare[Firmy "steel" z powodu zaniedbania mam malutkie pekniecie na zgeciu 2 razy tylko pastowałem ale chce je zaimpregnowac taka metoda domowa i pastwac regularnie to sie nierozpadna szybk chyba ] tak je rozłaziłem że leża idealnie, nieocieraja nigdzie wysokie sa wiec beda chronic kostke podeszła jest "traperowata" tylko ze sa ciezkie i troche twarde...
Chyba kazdy wie jak taki but wyglada ; P


Do zwykłej ekspatacji sa b.dobre a moze ktoś ma doświadczenie z nimi w terenie? [ w prawdzie rok temu łaziłem w glanach po górach ale w mojej starej parze wiec komfort był niższy...]

Coś sadzicie o tym ?
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt turystyczny.
Powiemy, że jak byliśmy małoletni, to też wierzyliśmy, że glany, wojskowe kurtki i inne tego typu sprzęty są idealnym rozwiązaniem w góry. Ale na szczęście z wiekiem takie poglądy się weryfikuje :)
I teraz szalenie bawią mnie na szlaku widoki takie jak człeczyna wyglądający jak partyzant z wyciętego lasu (czy też raczej z wyciętego wietnamskiego tropikalnego lasu :) ) z wojskowym plecakiem, pałatką i półmetrowym "surwiwalowym" nożem (koniecznie mocowanym na ramieniu plecaka rękojeścią w dół) :)

K.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzęt turystyczny.
Takie glany są jak napisałeś - ciężkie. A to moim zdaniem dyskwalifikuje je do dłuższych wycieczek. Sam czekam z niecierpliwością, aż zmienię swoje buty na jakieś lżejsze, bo w sumie ważą chyba z 1,5 kg.
Podobnie jest z ubraniami, szczególnie kurtką - ja wolę mieć lżejsze, moje plecy i kręgosłup dziękują mi za to. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024