Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile w bicepsie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
166 odpowiedzi w tym temacie

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?

ile kilogramów na takim bicepsie możecie podnieść (najlepiej podawać wartość przy 1-2 powtórzeniach z maksymalnym ciężarem).


A jeśli się nie ćwiczy w ten sposób... ? :lol: A dodatkowo: jak chciałbyś rozpoznać, czy kolo zeznaje że dźwiga ileś tam kg i twierdzi, że robi to poprawnie technicznie ? Twierdzić to on se może, a kto to sprawdzi ? A inny stwierdzi, że podnosi ileś tam, i kolejny ileś tam.. i dochodzimy potem do paradoksów w stylu 49 cm w bicepsie przy 85 kg wagi i 175 cm wzrostu :lol: W sumie racja, bo takie cyfry dobrze wyglądają na tle innych, ale z prawdą to nie mają zbyt wiele wspólnego.. :)
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
Buahahahahaha :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Wez bo mnie zabijesz :) Chcial bym zobaczyc te twoje 49, moze miezyles udo? :) A dziewczyna 38? To juz by dawno polskie zawody kulturystyczne powygrywala jak jest odtluszczona dobrze :) Jak masz robic z siebie idiote to rob go przed swoja laska co zabija z liscia, bo z takiej lapy to nie karnawal :) Pozdrawiam wszystkich o nader wybujalej wyobrazni i do szpiku kosci niesmacznym poczuciem humoru :)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
Bez specjalistycznych ćwiczeń na siłowni, biceps przy wzroście 175 cm raczej nie specjalnie przekracza 35-38 cm dla faceta i 27-33 dla kobiety. Więc w świetle tych 49 w bicepsie bez siłowni, walę pokłon bo mamy tu do czynienie ze zjawiskiem niewiarygodnej, tylko zdaje sie nie budowy ale głupoty.
W każdym razie gratuluje pomysłu i wyobraźni...
  • 0

budo_johnny_bit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
hehehe... jednak są ludzie którzy załapali że to bujda... szczeżepowiedziawszy to ja mam 40 w bicepsie, a dziewczyna się nie chce mierzyć, choć ma budowę nie drobną...

ps. chyle czoła za szybkie załapanie bujdy, choć mój nauczyciel od wf - paker ma 170 cm wzrostu, 85 kg waki i właśnie 49 w bicepsie (po ćwiczeniach, niedawno się go pytałem na dzisiejszym w-fie)
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?

hehehe... jednak są ludzie którzy załapali że to bujda... szczeżepowiedziawszy to ja mam 40 w bicepsie, a dziewczyna się nie chce mierzyć, choć ma budowę nie drobną...

ps. chyle czoła za szybkie załapanie bujdy, choć mój nauczyciel od wf - paker ma 170 cm wzrostu, 85 kg waki i właśnie 49 w bicepsie (po ćwiczeniach, niedawno się go pytałem na dzisiejszym w-fie)

Peeewnie....to wychodzi na to ze Twoj WF-ista to istny Mariusz Strzeliński lub Piotr Głuchowski, albo se poduszke pod koszulke wlozyl :lol:
170 i 49 w bicu no niemoge :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_johnny_bit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?

Peeewnie....to wychodzi na to ze Twoj WF-ista to istny Mariusz Strzeliński lub Piotr Głuchowski, albo se poduszke pod koszulke wlozyl :lol:
170 i 49 w bicu no niemoge :lol: :lol: :lol:


niezupełnie, gościu to po prostu zmaniaczony paker, odżywki diety, ćwiczonka, a wszystko na masówe. jak go pierwszy raz zobaczyłem pierwsza myśl była prosta "steryd", co potwierdziło się niedawno (podobnież był na zwolnieniu z powody choroby serca, co normalne u pakerów)

ps. jeszcze jedno: moje wymiary liczone zaraz po treningu z bratem, więc mogło być trochę podniesione, zgadza się?
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
pewien mój kolega przy wzroście 172 miał 43-44 w bicepsie. wchodząc na zawody kulturystyczne facet w drzwiach powiedział "przepraszam pana, ale zawodnicy wchodzą innymi drzwiami"
ważył wówczas 104 kg...
można pisać bajki, ale niektórzy tutaj przesadzają, a jeśli napisałeś to wszystko po to by sprawdzić, czy się połapiemy, to ubliżasz naszej inteligencji, a 40 cm w łapie to stanowczo za mało by pozwolić sobie na obrażanie obcych...
pozdrawiam johny i życzę owocnych przemyśleń
  • 0

budo_gavu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skwierzyna City

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
Ludzie znów bic 49 cm przy wadze piórkowej...Wejść się facet zastanów co piszesz bo jak narazie to on chyba kurwa ma implanty w bicy...Innego wyjścia nie widze. 49cm ja nie mogę 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
Mania wielkosci :)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?

pewien mój kolega przy wzroście 172 miał 43-44 w bicepsie. wchodząc na zawody kulturystyczne facet w drzwiach powiedział "przepraszam pana, ale zawodnicy wchodzą innymi drzwiami"
ważył wówczas 104 kg...


A nie to żadna rewelacja, ja mam tyle przy podobnym wzroście i wadze niższej o 10 kg. Nawet nieszczególnie widać, ale wiesz to może sie zdarzyć ale nie zdarzy sie 49 przy tym wzroście bez specjalnego treningu i wspomagania.
  • 0

budo_marinko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
Mowiac szczerze nie pamietam ile Gluchy (Gluchowski) mial w bicepsie i czy na masie czy na rzezbie ale pamietam, ze w udzie mial prawie tyle, ile ja w pasie. Gluchy to jednak Gluchy i byle w-fista nie podskoczy chyba, ze bylby utuczony jak wielki knur a i wtedy watpie.
Widze, ze temat sie rozwija. Mile!
  • 0

budo_becker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
36cm przy 76kg wagii, wzrost 181 - nie duzo, ale caly czas pracuje nad tym :-)
pozdrawiam ,
Becker
  • 0

budo_zanza
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
hehe co za temat :] ja sie nie mam czego wstydzic :] 39/174 :) :) :) troszke cwicze :P
  • 0

budo_drastyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice wrocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
32centy/175/75kg
  • 0

budo_szymek1987
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielecki Klub Karate Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
33/175cm/65kg
  • 0

budo_serafin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
32cm/173cm/67km
  • 0

budo_ab1983
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
33/182/67
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?

32cm/173cm/67km


8O Jak na długość "małego" to trochę przesadziłeś... :)
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
misman - jak gość ma 67 km, a ty mówisz nań "mały" to zapytam ile dni musisz iść żeby się odlać
sorry, ale nie mogłem się powstrzymać
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile w bicepsie?
38/177/77kg
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024