Skocz do zawartości


Zdjęcie

koks a suplementy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

koks a suplementy
Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi w fachowy ,aczkolweik przystępny dla przeciętnego zjadacza chelba, sposób wytłumaczyć czym się różnia suplementy od koksu.
Kiedy komuś mówie że biorę kreatyne, białk, HMB itp itd. to wszyscy twierdzą że to koks. Jestem za krótki aby w sposób jasny wyartykułować że są błedzie.
Dajcie mi jakąś regułke. Nauczę się jej na pamięć i będe ją powtarzał :D

pzdr
charlie
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: koks a suplementy

Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi w fachowy ,aczkolweik przystępny dla przeciętnego zjadacza chelba, sposób wytłumaczyć czym się różnia suplementy od koksu.
Kiedy komuś mówie że biorę kreatyne, białk, HMB itp itd. to wszyscy twierdzą że to koks. Jestem za krótki aby w sposób jasny wyartykułować że są błedzie.
Dajcie mi jakąś regułke. Nauczę się jej na pamięć i będe ją powtarzał :D

pzdr
charlie


Należy spojrzeć na adwersarza z głębokim politowaniem, a następnie powiedzieć "Pffff", uśmiechnąć się pobłażliwie i powiedzieć: "z dyletantami nie dyskutuję na takie tematy" :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: koks a suplementy
Tłumacz ludziom to tak,jak ja robię,bo czasami inaczej do niektórych nie dojdziesz.
Najbardziej skrótowo i nie do końca dokładnie...

Suplementy - wytłumacz że to białka(powiedz schabowy w płynie,tyle że bez tłuszczu),tak byś mógł więcej zjeść wartościowych rzeczy i zajmujących mniej miejsca w żołądku...

Sterydy(koks), czyli hormony lub związki na nich bazujące.(testosteron,hormon wzrostu), wprowadzane do organizmu często powodują zanik lub osłabienie produkcji hormonu...

Jest wiele różnych definicji,ale w ten sposób dociera(najczęściej do dziewczyn,bo facetom najczęściej się coś obiło o uszy),chociaż nie zawsze. Wtedy próbuj dalej ;)
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: koks a suplementy

Należy spojrzeć na adwersarza z głębokim politowaniem, a następnie powiedzieć "Pffff", uśmiechnąć się pobłażliwie i powiedzieć: "z dyletantami nie dyskutuję na takie tematy" :)

gorzej jak to jest stara i odpowie "pff na silownie kasy nie daje"
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: koks a suplementy
typologia na koksy i suplementy jest troszeczkę bardziej skomplikowana.
po pierwsze koksy są zabronione, a suplementy dozwolone. z tego punktu widzenia niektóre rzeczy w jednych krajach sa dozwolone, a w innych nie...
po drugie koksy są szkodliwe, a suplementy nie. co jest oczywistym kłamstwem, bo kreatyna w za dużych ilościach niszczy nery, przedawkowanie wanadylu niszczy mózg, kiepskie białka mogą wywołac skazę itp
po trzecie koksy są zwykle lekami, a suplementy dietetycznymi środkami spożywczymi (z punktu widzenia przepisów farmaceutycznych)
ja też mam swoją definicję. moim zdaniem koksem jest każdy środek przyjmowany w absurdalnych dawkach, ze świadomością, że niszczy zdrowie budując mięśnie. koksem jest więc witamina b12 przyjmowana w ilości 2 zastrzyki dziennie, mimo iż w ilości zastrzyk tygodniowo jest lekiem (dwukrotnie zresztą po kontuzji biodra miałem "przyjemność" bo iniekcje bolesne...). zastanów się więc czy gościu, który katuje swój żołądek białkiem w proszku w ilości 50 g na posiłek (musi brać do tego enzymy trawienne, bo inaczej nie przyswoi), potem 3 x 300 gram gainera, do tego 3 razy dziennie aminokwasy, kreatynka, HMB, wanadyl (coby insulinki we krwi więcej) i cośtam jeszcze (coby hormonu wzrostu we krwi więcej) i cośtam jeszcze (coby z jąderek i nadnerczy więcej testosteronku do krwi wycisnąć), zastanów się czy taki gościu również nie jest koksiarzem, bo moim zdaniem koleś, który je normalnie, a bierze jedną tableteczkę dziennie, albo zastrzyk raz na tydzień, to przy nim dziewica jest...
pozdrawiam wszystkich stających przed dylematem brać, czy nie brać. traf chciał, że znam się na tym całkiem dobrze......
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024