Skocz do zawartości


Zdjęcie

Udusić pitbulla


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
Uwiez mi ze nie proszków..
raczej trodno by to było połączyc z Nadwarcianskim parkiem :)
W lesie w zime to nawet zostawili tego psa zdechłego...przegranego..
ptaki padlinozerne miały niezłą wyzerkę.. w ciągu tygodnia tylko kosci zostały.. :(
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

Uwiez mi ze nie proszków..
raczej trodno by to było połączyc z Nadwarcianskim parkiem :)
W lesie w zime to nawet zostawili tego psa zdechłego...przegranego..
ptaki padlinozerne miały niezłą wyzerkę.. w ciągu tygodnia tylko kosci zostały.. :(

Odp. na priv!

Wiesz gdzie są te psy trzymane?
  • 0

budo_m2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRK

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

Jezeli przeszkoda dla Ciebie, dla stanowienia prawa, sa jakies uklady lokalnych paru cwaniaczkow i ich znajomych w policji - to ja gratuluje.


O ile się orientuję to główną przeszkodą dla stanowienia prawa przez GDC jest brak mandatu pochodzącego z wyborów. No chyba, że kolega GDC jest posłem/senatorem, ale w takiej sytuacji chyba poradziłby sobie z miejscowym komendantem.
A wiara w siłę mediów jest dla mnie naiwnością. Są bardziej uwikłane w rozmaite układy niż policja i parlamentarzyści razem wzięci. Wystarczy, że żyją z reklam firm tatusiów tych cwaniaczków. :evil:
Pozdro
M2
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
Nie mam podanych inforamcji gdzie oni jes trzymają, podałem to jako ciekawostke - do czego niektórym słuzą psy..
Wiem co to za goscie i tylko tyle.. jakbym wiedział gdzie to penwie sam bym cos wiecej zrobił..
A tak to sobie moge napisac najwyzej do gazety.. Policja to oleje, bo to ze wiadomo ze ktos pusicł psy - to za mało.. A by samemu coś zrobic to trza by było wiecej sie dowiedziec...
Zycia tym danielom juz nikt nie zwroci...
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

Nie mam podanych inforamcji gdzie oni jes trzymają, podałem to jako ciekawostke - do czego niektórym słuzą psy..
Wiem co to za goscie i tylko tyle.. jakbym wiedział gdzie to penwie sam bym cos wiecej zrobił..
A tak to sobie moge napisac najwyzej do gazety.. Policja to oleje, bo to ze wiadomo ze ktos pusicł psy - to za mało.. A by samemu coś zrobic to trza by było wiecej sie dowiedziec...
Zycia tym danielom juz nikt nie zwroci...

He, widze, ze to teraz Ty się na mnie obraziełes....

Jak chcesz, ja chiałem pomóc, ma nadziej, ze Cie nie uraziłęm ostatnim privem.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
M2 o jakich mediach mowisz, gazecie wydawanej przez soltysa i miejscowego producenta betonu? zapewniam Cie jako osoba, ktora przez 6 lat pracowala w znaczacej gazecie, ze zadna sprawa z ktora przyszli do nas ludzie nie zostala zaniechana. Owszem zdarzalo sie, ze poza relacja opowiadajacego nie udalo sie zgromadzic wystarczajacych dowodow i sprawa nie miala finalu.
Jakbym mial problem od razu poszedlbym do takich redakcji jak Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita (na pewno nie zyje z reklam lokalnych okologangsterow), czy tygodnikow typu Wprost (pisali nie raz i nie dwa z dobrymi rezultatami dla spoleczenstwa np. o Pruszkowie), Polityka, Przekroj.
Nie ma ludzi nie do pokonania, trzeba ich tylko dobrze trafic!
K_P
  • 0

budo_gdc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla
NIe nie obraziłem się.. prawdę powiedziawszy zmartwiłem się, co ze mną nie tak, po wczorajszym dniu czułem się jakby był sezon polowń na GDC`owe stworki :) - a jak wszyscy cos do mnie mają to raczej jest cos ZE mna nie tak a nie ze wszystkimi :)
Nie gniewam sie na nikogo, czasem mam dni ze pisze jak idiotas i sam sie dziwie co ja napisałem.. niestety tak działa zła gospodarka hormonalna.. koryzol i testosteron robią z ludzmi dziwne rzeczy :(

Po porostu znam za mało faktów. Moj kolega sie z nimi trzyma i nie doniesie, a ja wiem tylko tyle ze goscie mają full kasy i ich ojciec juz wszystko załatwił.. to tak jakbym poszedł doniesc na policje i powiedział ze moj przyjaciel ma sąsiada i on kradnie prąd.. wiadomo co z takimi donosami robi policja...
bym dostał bana na dzien dobry...
Pozdrawaim cie i sie wyluzujmy.. gdzie drwa tną tam wióry lecą..
jak sie rozmawia bez komunikacji niewerbalnej to czasem niedopowiedziane głupoty wychodzą :)
  • 0

budo_m2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRK

Napisano Ponad rok temu

Re: Udusić pitbulla

M2 o jakich mediach mowisz, gazecie wydawanej przez soltysa i miejscowego producenta betonu? zapewniam Cie jako osoba, ktora przez 6 lat pracowala w znaczacej gazecie, ze zadna sprawa z ktora przyszli do nas ludzie nie zostala zaniechana.


Wątpię aby poważna, ogólnopolska gazeta zainteresowała się taką sprawą. Nie ten kaliber. No i tak naprawdę nie wiadomo kto, nie wiadomo gdzie... Prędzej prasa lokalna, a taka jest uzależniona.
Pisałeś też o "znalezieniu prokuratora, który nie lubi miejscowego komendanta". Jak to sobie konkretnie wyobrażasz??? Chodzić po gmachu prokuratury i scenicznym szeptem mówić: "komendant X to buc"??? A co jak trafi chłopak na takiego co trzyma sztame z lokalnymi gangstas. Bedziemy się potem zamartwiać na forum, że naszemu człowiekowi nogi połamali?!? Odpukać...
Pozdro
M2
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024